امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یووتیچ : منچستر سیتی را به رئال مادرید ترجیح دادم.

یووتیچ : منچستر سیتی را به رئال مادرید ترجیح دادم.

یووتیچ : منچستر سیتی را به رئال مادرید ترجیح دادم. 1

این مهاجم اهل مونته نگرو گفت که در این تابستان شانس این را داشته تا راهی باشگاه رئال مادرید شود اما او ترجیح داد فلورانس را به مقصد سیتی ترک کند.

استوان یووتیچ، مهاجم منچستر سیتی ، در صحبت هایی اعلام کرد که او برای حضور در تیم مانوئل پیگرینی، پیشنهاد پیوستن به باشگاه رئال مادرید را رد کرد.

این مهاجم ملی پوش مونته نگرو در پیش از فصل 14-2013 از فیورنتینا به باشگاه منچستر سیتی انگلیس پیوست.

یووتیچ در مصاحبه با بین اسپورت چنین گفت:" از رئال مادرید هم پیشنهاد داشتم اما من سیتی را انتحاب کرد"

" تصمیم گرفتم به سیتی بیایم، چرا که در اینجا پروژه خاص با بازیکنان بسیار خوبی وجود دارد. می توانستم یک سال زودتر به اینجا بیایم اما با اینحال فصل بسیار خوبی با فیورنتینا و وینتچنزو مونتلا داشتم"

سیتی که یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در این فصل لیگ برتر انگلیس محسوب می شود، تلاش می کند تا طی چند ماه آینده قهرمانی در این رقابت ها را بار دیگر تجربه کند. آنها همچنین در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا می بایست به مصاف بارسلونا بروند.

او گفت:" بدو شک، چهار و پنج ماه نخست حضورم در اینجا برایم سخت گذشت چرا که من بازی نمی کردم ،و پس از آن هم با مصدومیت روبرو شدم اما در حال حاضر همه ی آن مشکلات را پشت سر گذاشتم"

"هرگز به خودم شک نداشتم، حتی در سخت ترین لحظات. می دانستم که باید در این تیم بازی کنم و در حال حاضر آن را ثابت کردم"

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=88238208930493086423.png
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نکونام
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  پوچتینو: هر دو گل سیتی تصادفی بود
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان