امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عجیب ترین نقاشی کشیدن آن هم به کمک چشم ! + تصاویر

نقاشی چیه؟ آیا همه از روز تولدشون نقاش و هنرمند بودند؟ خیر اینطور نیست نقاشی و هنر یک چیز ذاتی هست که خدواند درون برخی از انسان قرار داده که فقط با بدست انسان شکوفا شه نقاشی هنری است که شاید به استعداد و وسیله های خوب نیاز داشته باشد اما با خلاقیت و استفاده از راهکارهای عجیب برای نقاشی کشیدن هم می توان به نقاشی بزرگ و البهت صاحب نام تبدیل شد.نقاشی های عجیب زیادی در دنیا کشیده می شود که از جمله مهمترین آن ها می توان به نقاشی با بال پروانه یا حتی نقاشی با میخ و چکش اشاره کرد اما این بار یک نقاش بسیار متفاوت پیدا شده است که با چشمانش نقاشی های جالب می کشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیب ترین نقاشی کشیدن آن هم به کمک چشم ! + تصاویر 1

“لیندرو گراناتو” مردی است که با استفاده از چشم و غدد اشکی اش نقاشی های جالب می کشد. این مرد می تواند رنگ ها را وارد چشم خود کرده و سپس آن ها را به سمت بوم نقاشی پرتاب کند و با تکان دادن سر خود نقاشی تکمیل می شود.این جوان 27 ساله رنگ های مختلف را از بینی اش به بالا فرستاده و آن ها را به چشمش می رساند سپس با فشار دادن غدد اشکی آن ها را خارج می کند. برای کشیدن هر نقاشی او باید نزدیک به 800 میلی لیتر رنگ را وارد چشمانش کند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هنرمند می گوید از بچگی ارتباط میان بینی و چشم خودم را حس کرده بودم از این رو تصمیم گرفتم تا از این ارتباط یک استفاده سودمند کنم. البته نقاشی کردن کاری بود که خانواده ام با آن بسیار مخالف بودند اما به هر حال روی تصمیم خودم ایستادگی کردم.البته این نقاش می گوید مشورت با پزشکان نشان می دهد که من هیچ مشکلی در سلامتی خود ندارم و چشمانم تنها کمی ضعیف شده است اما کور نخواهم شد. او بعضی از نقاشی هایش را با قیمت 1500 دلار یا بیش از 4 میلیون تومان به فروش رسانده است.

عجیب ترین نقاشی کشیدن آن هم به کمک چشم ! + تصاویر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیب ترین نقاشی کشیدن آن هم به کمک چشم ! + تصاویر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh ، ♥nahid♥ ، لی مین هو3 ، shawkila ، ~Mahnaz~ ، PeRFeKT G!Rl ، یاسی@_@ ، Sina_0611 ، r.hadis ، jinora ، Elena ♥♥♥♥♥ ، شکوفه2 ، TurK WolF ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، nah!d♣ ، MOHSENEBRAHIMI
آگهی
مردم چه استعدادایی که ندارن Undecided

چرا من اینقد بی استعدادمp336
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
?? ﺟﺎٓﯼِِ ↜ ﺍُﻭْﻥْ ↝ ْ ﺧﺎٓﻟﻴِـــــﮧْ??
?? ﮐِﻪ ﺑﺎٓﺷـــــِﮧ ﻭُ ﺑِﺒﻴﻨـــــﮧ ??
ﺍﻳﻨْﻘَﺪْ ☜ ﺣﺎٓﻟِﻤـﻮﻥ ☞ ْ ﻋﺎٓﻟﻴِــــ
پاسخ
جل الخالق
دم تنهایی گرم دوباره برگشت کنارم
پاسخ
چشاش دچارمشكل نميشن؟
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
چه جالب HuhConfused
پاسخ
مرسی  عالی بود

•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

پاسخ
آگهی
چه کاریا باحال بود
مردم جوری حرف می زنند كه همه چیز را می دانند، اما اگر جسارت داشته باشی و

سؤالی بپرسی آنها هیچ چیز نمی دانند.

(پائولو كوئیلو)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked نقاشی های سیاه قلم(عکس)
  زندگی عجیب این پسر پولدار با حیوانات وحشی (عکس)
Photo قاب گوشی های عجیب!
  عکس های از نقاشی های دیواری فریب دهنده
  نقاشی خودتون
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  ماسک های عجیب و غریب
  حدس بزنید این تصویر بسیار عجیب چیست؟
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
  سرگرمی دیدنی ها کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان