امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6 جمله ای که مردان دوست دارند بشنوند

گر تازه نامزد کرده اید یا اگر مدتی است که ازدواج کرده اید، بدانید که مواردی وجود دارد که هیچگاه تغییر نمی کند مثل احساس نیاز به تقدیر و تشکر یا احساس نیاز به داشتن رابطه خصوصی
اگر تازه نامزد کرده اید یا اگر مدتی است که ازدواج کرده اید، بدانید که مواردی وجود دارد که هیچگاه تغییر نمی کند مثل احساس نیاز به تقدیر و تشکر یا احساس نیاز به داشتن رابطه خصوصی. و این فقط مختص آقایان نیست بلکه خانم ها را نیز شامل می شود.
در زیر 6 مورد وجود دارد که با گفتن آنها به نامزد یا شوهرتان در هر مرحله از ازدواج که هستید، او را سرشار از عشق و علاقه می کنید.
1. عالی به نظر می رسی
مردها احساس نا امنی می کنند درست مثل خانمها. اگر آقایان این ضعفشان را نشان دهند یا نه، اما گاهی اوقات تعجب می کنند اگر شکمشان بزرگ شده باشد و از کمربندشان جلوتر زده باشد یا موارد دیگر. پس گاهی اوقات باید از آنها تعریف و تمجید کرد.
2. من عاشق هیکل تو هستم.
ما با گفتن این جمله نمی خواهیم دروغ بگوییم.این جمله را بدون اینکه بخندید یا شرمنده شوید بگویید. مردها نسبت به بدنشان حساس هستند و همچنین آنها دوست دارند بدانند بدنشان شما را مجذوب می کند.
3. خانمی درحال نگاه کردن شماست
بله، این جمله به اعتماد به نفس او کمک می کند. اما با گفتن این جمله به او نشان می دهید که شما فقط زن هایی که به او خیره شده اند را نگاه می کنید و از اینکه به او بگویید ابایی ندارید. با گفتن این جمله به او می فهمانید که به او مطمئن هستید و از این بابت که او توسط دختر دیگری گمراه نمی شود خیالتان راحت است.
4. حق با شماست
ما همه دوست داریم که حق با ما باشد که مردها هم از این مقوله مستثنی نیستند. شما می دانید چه مواقعی؟ گاهی اوقات. وقتی که حق با اوست بهتر است به او بگویید مخصوصا اگر با هم بحث کرده اید. مطمئنا فکر می کنید که با گفتن این جمله همسرتان فکر می کند که شما ترسیده اید یا در بحث کم آورده اید اما این جمله باعث می شود که بحثتان تمام شود. با شنیدن این جمله، به همسرتان احساس خوبی دست می دهد و به او ثابت می شود که شما فردی منطقی هستید و اشتباهتان را پذیرفته اید و این به هموار کردن مخالفت های بعدیتان کمک می کند.
5. این پیچ را باز می کنی ؟
مردها دوست دارند احساس مردانه کنند. این نکته ریشه در فرهنگ ما دارد. کمک کردن در کارهای ساده به آنها احساس خوبی می دهد. ما نمی گوییم که شما از آنها کارهایی را بخواهید انجام دهند که از دست خودتان برمی آید اما اگر به دستیار نیاز داشتید، همسرتان مورد خوبی هستند که آنها را هم شاد می کند.
6. تو کچل نیستی؟
حدود یک چهارم مردها در سن 25 سالگی ریزش مو پیدا می کنند و تا سن 60 سالگی دو سوم موهایشان را از دست می دهند. از دست دادن موهایشان برای آنها ترسی را به دنبال می آورد. بنابراین حتی اگر همسرتان مقداری تاسی پیدا کرده است، به او بگویید که کچل نیستی. این جمله دقیقا معادل این است که شما بپرسید به نظر شما این جینی که پای من است مرا چاق نشان می دهد؟ نه عزیزم البته که نه.
سیمرغ
نظر یادت نرهWink
پاسخ
 سپاس شده توسط KOH ، Ali MuSiC ، سنیتا ، *mahya* ، سپیده1 ، raha8919 ، سحر. ، pouya12 ، *larmes de Feu* ، istanbul ، Nasim 12 ، پریا2 ، anna ، ♥گل یخ ♥ ، Armina ، Deltang ، PEGAAH ، سوری193 ، غروب ، parmida.a ، mazii ، lady snow white ، šhεïdα ، aidin14nj14 ، ღSηow Princessღ ، مخ دخترا ، maha. ، .maryam. ، noora91 ، red eye ، donyajun ، پسر ایزانی1 ، Hanie*
آگهی
قبول دارم دربست خاما باید به ما اغتماد به نفس به دن (نه ضذ حال) :am4::am4::am4::am4::am4:
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، *larmes de Feu* ، mazii ، lady snow white
جالب بود ولی مرد ها دیگه تا این حد نازک نارنجی نیستن ممنونAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، mohamad432 ، سپیده1 ، *larmes de Feu*
اوووووووووووووووف اگـــــــــــــــه من ایــــــــــــــــــــــنا رو به اون بگـــــــــــــــــــــم پررو میــــــــــــــشه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام لطفا به وبلاگ من سر بزنید و نظر دهید..ممنونم..پشیمون نمیشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.love39.blogfa.com
من برای شما یک عکس از گلزار هم گذاشتم....لینک زیر را کلیک کنید تا ببینید

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picerz.com/photos/farapix_com_70b94b3222278c1b0147791a607e1718_gatl8666jalyn9qxqf90.jpg [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، benyamin ، mazii
خوب بود مرسیSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، mazii
البته آقایون باید بدونن که خانوما همیشه نیاز به توجه بیشتری ازجانب آقایون یاهمون نامزدوشوهراشون دارند وهمه اینایی که شماگفتید دوبرابرشو باید برای خانومها رعایت کردو انجام داد. ولی مرسی بازم خوب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، *larmes de Feu* ، lady snow white
آگهی
Information 
یک جمله منم اضافه مکنم
1-جمله ای است که فیلم عروسیشان را بر عکس ببینندیا بشنوند
اول:شام میخریم
2:میوه می خریم
3:می زنیم می رخسیم
4:زن کادویش را به مرده پس می ده
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartHeartHeart
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، *larmes de Feu* ، mazii
اقاییون اگه خانوماتونو دوس دارین این جمله هارو بهشون نگین،حالا ما که خداروشکر هنو مجردیم ولی اینارو به خانوماتون بگین رودل میکننDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://nowhe.blogfa.com/
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، mazii ، lady snow white
ggreggreggreggreggreمن عمرا اینا رو بگم منو بکشین هم نمیگم
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، キム尺刀ム乙 ، ♥گل یخ ♥
منم همینطور اصلا چرا باید بگم
True love does not come by finding the perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly:
پاسخ
 سپاس شده توسط benyamin ، னιSs~டεனσή ، mazii

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی
  دوست شیم
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"
  بیا بیا دیگه !!!!!! اگه نیا ی دوست ندارم !!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان