امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در حال حاضر داری به چی گوش میدی ؟؟

همین الان که تو انجمن هستی داری به چی گوش میدی؟اسم خواننده و اهنگ رو بگو و یه توضیح کوتاه دربارش بده.

*سپاس* یادتون نره.
در هرکه کم و بیش اثر هست ز عشق

پیراهن هفت ما تمامش عشق است
 سپاس شده توسط بنیامین79 ، mohammadreza... ، pink devil ، *mahya* ، hero2012 ، AmItiSe ، sina.a1 ، iker ، nafas1 ، white angel ، ♥گل یخ ♥ ، istanbul ، raha8919 ، پریا2 ، ღSηow Princessღ ، T A R A ، فرشته ي كوچولو ، Armina ، امیررضا* ، benyamin ، ٍELHAM ، mohammad12 ، Kamila❤ ، love 2012 ، samin90 ، پرنوش ، یاسی.. ، sedaye pa ، bita 11 ، fati sheyton ، AMIRESESI ، poriya 02 ، PN2 ، The Ginkel ، leba3ekhaki ، رندی ارتون ، ...ab... ، من همون فردوسم ، MINA JOON ، lakyboy ، mehrasa2012 ، KOH ، سینا 1997 ، ghazal.k ، soofia ، I r A n ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، دخمل ، emo kiss ، cris m ، max_blade ، mona z. ، mohamad amin1377 ، ♥ هومن♥ ، zahra! ، shayesteh2012 ، سیما**** ، fa$h!0n gril ، asal 77 ، Senator✘Strong ، T N T ، pink lady ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، بهاره 1377 ، _mozhdeh_ ، نازنین لیلا ، امیر2 ، mona49 ، Shawty Girl ، lovely mary ، m016 ، آرمان*** ، kajal ، poyan lover you ، R.t.R.d ، Mason ، 000sara ، tn2_ ، HeDyE~×~ ، 1378alireza ، ..WonDerfull.. ، ادنا ، • ● ♥M E H D I♥ ● • ، ***Z.E*** ، eli15 ، sahar_s2 ، هستی17. ، ایدا 6 ، هیوا1 ، ترانه*** ، *setare* ، زری طلا ، aLiReZaZ-iM ، ★MoRpHeUsS★ ، яᎧмιиα ، Alijah-1994 ، مخ دخترا ، ♥سارا ♥ ، parisa16 ، L.A.78 ، پيشي ي ملوس ، good girl* ، سامی14 ، armit ، mahtab_i75 ، vania11 ، Elena ♥♥♥ ، مینا جونگ مین ، Azarbayjanliam ، tohid bozorgi ، ferya ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، Mr.Robot ، parmis78 ، ☺helia☺ ، سارالمبرت ، dark boy ، ~JaSmIn~ ، یک گل ، mahlajoon ، لــیــلــــی ، ☆★ super star★☆ ، RєƖαx gнσѕт ، کلوپاترا ، *Nafas* ، Parmida 18 ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، هلیا78 ، Jack Daniel'ѕ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، M A H S A N` ، امید مرغزاری ، فائقه222 ، سی سی♥ ، S*A*H*A*R ، τοxικ ، mina GAGA ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، رویا استایلز ، ×●SomeOne●× ، تو کجا و من کجا ، zzsorena ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، melika77 ، yujymy ، "K!nd~G!Яl" ، m.r.gomez ، bita joooon ، یاس-tatal ، pink apple ، r.mahdiyeh ، ~ALONE GIRL~ ، نازنین زیودار ، 3cktor ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، negar24 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، atefee ، ✘ЯØற!ηд✘ ، Frozen Girl ، عاطی جووون ، دخترک شیطون بلا ، kiss mi ، aref900 ، Modern Thinking ، 0یسنا جون0 ، کیان18 ، سارا.s ، حسن CR7
آگهی
30 seconds to mars
trackConfusedtronger

تاریخچه :

گروه در سال ۱۹۹۸ توسط جارد لتو ( Jared Leto ) و برادرش شانون (Shannon Leto ) بوجود آمد ، ۳۰ ثانیه به مریخ اینگونه بعنوان یک پروژه خانوادگی کوچک شروع بکار کرد . بعدآ Matt Wachter بعنوان نوازنده باس و کیبورد به گروه پیوست . بعد از کار با چند گیتارست ( دو گیتاریست اول گروه Kevin Drake و Solon Bixler بودند که گروه را بدلیل مشکلاتی که در رابطه با تور گروه بود ترک کردند ) Tomo Miličević بعنوان گیتارست کار خود را در گروه شروع کرد .

دلیل نامگذاری گروه و معنای آن :

بر طبق مصاحبه ای از Virgin Records ( لیبل گروه ) دلایل نامگذاری گروه اینگونه بیان شده است :
در حقیقت این نام از یک رساله دکترا گرفته شده است که توسط یکی از پروفسورهای دانشگاه هاروارد ارائه شده که یکی از بخش های این رساله دکترا ، ۳۰ Seconds To Mars ، نام داشت و در مورد رشد مصلحت آمیز تکنولوژی صحبت می کرد که با زندگی بشری در ارتباط است و معنای اصلی ان “سی ثانیه به مریخ ” است .

جوایز :

2006 – MTV’s Video Music Awards – Best Rock (The Kill) – Nominated

2006 – MTV’s Video Music Awards – MTV2 Award (30STM) – WON

2006 – Fuse Fangoria Chainsaw Awards – Video Inspired by a Film Award (The Kill) (30STM) – WON

2006 – Fuse Fangoria Chainsaw Awards – Prince Of The Darkness – WON

2006 – MtvU Woodie Awards – Best Video Live Action (The Kill) (30 STM) – WON

2006 – Hollywood Life’s Breakthrough of the Year Awards – Crossover Artist – WON

2007 – Australia Video Music Award – Best Rock Video (The Kill) (30 STM)- WON

2007 – Australia Video Music Award – Video Of The Year (The Kill) (30 STM)- WON

2007 -MTV Italy – TRL Awards – Best New Artist (30 STM)- WON
کاری ندارم به اسمت,کارت هرجا که باشی پا میشم میام به استقبالت...
 سپاس شده توسط yasamin_1994 ، سحر. ، samin90 ، پرنوش ، mehrasa2012 ، cris m ، SHERMION ، fa$h!0n gril ، T N T ، 000sara ، هستی17. ، aLiReZaZ-iM ، Saeed_DVD ، سارالمبرت ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ehsanrohaneian ، 3cktor ، Modern Thinking
اهنگ 0111 خداحافظش رو گوش میدم
دیگه مخاطب خاص داشتن برام معنی نداره گور بابای همه ی مخاطب خاص های دنیا....

سپاس شده توسط سحر. ، پرنوش ، cris m ، ahb ، 000sara ، هستی17. ، aLiReZaZ-iM
من دارم به صدای ویز ویز کامپیوتر گوس می دم
خواننده: کامپیوتر <ویرا>
سبک : جاز
تنضیم: سی پی یو 3.2
کار گردان: فن
تهیه کننده: گرافیک 2048 mb
موزیک : منو بدبخت کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
ببخشید گوش میدم
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

خداوند زمین را آفرید و گفت :
به به چه زیباست سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه
و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه 
 سپاس شده توسط سحر. ، sepehr bball ، bahare_021 ، white angel ، istanbul ، னιSs~டεனσή ، aCrimoniouSs ، samin90 ، mohamad66 ، mehrasa2012 ، lover girl ، دخمل ، cris m ، SHERMION ، giti20 ، fa$h!0n gril ، taha1154 ، خانومي ، لادن ، Senator✘Strong ، kazhvan ، mohammad wolf deadly ، T N T ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، street girl ، anabaran ، mona49 ، m016 ، kajal ، R.t.R.d ، Mason ، 000sara ، goki ، HeDyE~×~ ، هستی17. ، هیوا1 ، *setare* ، aLiReZaZ-iM ، مخ دخترا ، The Light ، ely joon ، M.H2 ، LOVE8 ، Guard ، parmis78 ، ☺helia☺ ، Mr.Ehsan ، Parmida 18 ، هلیا78 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، نازنین 79 ، m.r.gomez ، ~ALONE GIRL~ ، 3cktor ، MORTEZA RM
دارم ياس به نام از چي بگم وسربازوطن و من ميجنگم موضوع شوسخته خودت بايد گوش بدي ياس سلطان رپ:hje::hje::hje:
 سپاس شده توسط hasti1379 ، lover girl ، دخمل ، cris m ، ahb ، fa$h!0n gril ، لادن ، kazhvan ، T N T ، mehrasa2012 ، 000sara ، هستی17. ، هیوا1 ، *setare* ، aLiReZaZ-iM ، The Light ، ♥سارا ♥ ، parmis78 ، ☺helia☺ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، S*A*H*A*R ، r.mahdiyeh ، 3cktor
خودمم دارم به اهنگ سلام از تتلو و تمه میگوشم.خیلی قشنگه اگه گوش نکردید بهتون توصیه میکنم برید دانلودش کنید.Heart
در هرکه کم و بیش اثر هست ز عشق

پیراهن هفت ما تمامش عشق است
 سپاس شده توسط aCrimoniouSs ، poriya 02 ، من همون فردوسم ، cris m ، ahb ، fa$h!0n gril ، kazhvan ، T N T ، هستی17. ، هیوا1 ، *setare* ، aLiReZaZ-iM ، 3cktor
آگهی
خیلفی خوب ممنون Heart
روی دلای آدما هرگز حسابی وا نکن
از در نشد از پنجره، زوری خودت رو جا نکن
آدمکای شهر ما، بازیگرایی قابلن
وقتش بشه یواشکی رو قلب هم پا می ذارن
*ممنون میشم از جمله سپاس استفاده کنیدHeart
در حال حاضر داری به چی گوش میدی ؟؟ 1
 سپاس شده توسط پرنوش ، cris m ، fa$h!0n gril ، T N T ، هستی17. ، هیوا1 ، *setare* ، aLiReZaZ-iM ، afsane76 ، ffi
صدایه کولرو!!!
اهنگ گوش نمیدمSleepy
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
 سپاس شده توسط AmItiSe ، پرنوش ، cris m ، fa$h!0n gril ، kazhvan ، T N T ، هستی17. ، هیوا1 ، *setare* ، aLiReZaZ-iM
دارم آهنگ خط روخط ساسی مانکن رو گوش می دم.HeartHeartHeartHeart

خیلی قشنگه به نظر من برید دانلودش کنید.Big GrinBig GrinBig Grin
در حال حاضر داری به چی گوش میدی ؟؟ 1

تـــو که می خندی
گوشه های لبت
به بهشت می رساند مرا
و ترانه قلبت دنیا را
به لبخندی آغشته می کند
که یک لحظه به دنیا می آید…
 سپاس شده توسط پرنوش ، cris m ، fa$h!0n gril ، kazhvan ، T N T ، هستی17. ، هیوا1 ، aLiReZaZ-iM
یادگاری از قمیشی
آری اغاز دوست داشتن است
گرچه پایان راه نا پیداست
من به پایان دگر نیاندیشم
که همین دوست داشتن
زیباست

فروغ فرخزاد
 سپاس شده توسط cris m ، fa$h!0n gril ، T N T ، هیوا1 ، aLiReZaZ-iM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داری به چه آهنگی گوش میدی... چند بیتشو بنویس!!!!!!
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
  کدوم اهنگ محسن یگانه رو دوس داری؟؟؟؟ اگه طرفدارشی بیا تو
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
Music طعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز/ حاضر نیستم خودم را بفروشم!
Music محمد قنبری: چاوشی نابغه حال حاضر موسیقی است
  کدوم یکی رو تو گروه زدبازی بیشتر دوست داری؟(طرفداراری زدبازی زود باشین)
Music کدوم اهنگ ارمین رو بیشتر دوس داری؟؟؟؟((لطفا بیاین تو و نظر بدین))

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان