امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونگی مردن وزنده شدن مردگان درقیامت

داداش وحید خستگی و کسلگی برای جسمه بعدشم تو مگه این دنیا زندگی میکنی کسل میشی نه دیگه نمیشی
اون دنیا هم همینه
حال حسشو ندارم خودم یه تایپیک براتون از این چیزا میزنم
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، sajede
آگهی
در حالی که آفرینش خود را از یاد برده است، برای ما مَثَل میزند که چه کسی این استخوانهای پوسیده را زنده میکند؟ بگو: کسی آنها را زنده میکند که در آغازبیافریده است. و او به هر آفرینشی داناست. آن خدایی که از درخت سبز برایتان آتشپدید آورد و شما از آن آتش می افروزید. آیا کسی که آسمانها و زمین را آفریده است نمیتواند همانندشان را بیافریند؟ آری، میتواند، که او آفریننده ای داناست.
یس=81-78
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، sajede ، FARID.SHOMPET ، melodi+
به نظر من دنیای دیگه ای وجود نداره!چون ما هرکاری توی این دنیا میکنیم به خودمون برمیگرده!اگرم وجود داشته باشه فقط بهشت هست البته بگم که این نظر شخصیه منهSleepyبعدشم کسی تاحالا نرفته قیامت ببینه اونجا چه شکلیه و بیاد به ما بگه!
چگونگی مردن وزنده شدن مردگان درقیامت  2
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2
یه سوال. میشه بگی اینا رو از کجا آوردی؟
bethowen ...
پاسخ
mer30!!!

(24-06-2012، 14:05)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا تو کل کل تا بهت بگم از کجا آورده!!!Angry
پاسخ
(24-06-2012، 14:05)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول سلام وممنونم که این مطلب رو خوندید

من کتابهای زیادی درمورد قیامت و تفسیرهای قرآن واحادیث پیامبران خوندم واینهارو ازهمونجا آوردم . اما مهم تر ازهمه آیاتی درقرآن است که اینها رو تصدیق میکنه .

البته من مطالبی راکه خودم خوانده بودم اینجاگذاشتم ولی باز می گویم باوجود همه ی تفاسیر خداوند برهمه چیز داناتر است هیچکس نمی تواند کاملا آنزمان را توصیف کند
امیدوارم قانع شده باشید . به زودی چندکتاب در این مورد به شما معرفی میکنم. ممنونم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza76 ، sajede
آگهی
ممنون خیلی زیبا وجالب بود
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
پاسخ
حالا كه فكر ميكنم

كم كم بايد نماز بخونم ConfusedConfusedConfused

يه سوال اgه من الان بميرم مثلا تا قيامت ٥٠٠٠ سال مونده
من ميرم دوزخ تو جهنمش ( مثال )
يعني ٥٠٠٠ سال اون جا هستم
ولي كسي كه همون قيامت ميميره و جهنميه ٥٠٠٠ سال كمتر از من عذاب ميكشه
عدالت ؟؟؟؟؟؟
اگه بمونی میشی اسم همسرم Heart
اگه بری میشی اسم دخترم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2 ، sajede ، melodi+
(24-06-2012، 21:44)Hamidreza21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا كه فكر ميكنم

كم كم بايد نماز بخونم ConfusedConfusedConfused

يه سوال اgه من الان بميرم مثلا تا قيامت ٥٠٠٠ سال مونده
من ميرم دوزخ تو جهنمش ( مثال )
يعني ٥٠٠٠ سال اون جا هستم
ولي كسي كه همون قيامت ميميره و جهنميه ٥٠٠٠ سال كمتر از من عذاب ميكشه
عدالت ؟؟؟؟؟؟

اگرقرارباشدهردوصوریعنی برای مردن وزنده شدن پشت سرهم قرارگیرندوبه صدا درآیندآنگاه تبعیض بین آدمیان خواهدبود تبعیض انکه عده ای ازقبل دربرزخ بوده اندواگرجزا وپاداشی داشته اندگرفته اندوحال آن دسته که تازه مرده اند نمی شود که پاداش وجزای خودرا بگیرند. لذا باید این را درنظرگرفت که خداوند عادل است ودر عدالتش شکی نیست وعدالت خداونددراین است که حکمش برای همگان مساوی است پس:
آنچه من از تفاسیر و مطالب دیگری که خوانده ام دریافتم چنین است:

آنان که قبلا مرده اند دربرزخ به حساب اعمالشان رسیده اند وآنان که حال به دست صور جان دادند حال نوبت اینان است که به اعمالشان دربرزخ که روحا انجام می شود رسیدگی گردد. یعنی اینکه :

برزخ مکانی برای ارواح است وجسم درآنجا وجودنداردوثواب وعقابها برای ارواح می باشد . لذا ارواح سابق با ارواح جدید دریک جا جمع می شوند آنگاه پس ازچندسال حضرت اسرافیل علیه الرحمه درصورخودمی دمدوارواح به فرمان الهی به اجسام خودباز می گردند وازنو زنده وبرانگیخته می شوند. امیدوارم جواب گرفته باشید
اگرچیزی رامتوجه نشدیدمی توانم توضیح دهم.

پاسخ
 سپاس شده توسط سنیتا
(19-06-2012، 12:16)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازسپاس استفاده کنید.........Dodgy

فکر نمیکنی یه خورده زیادی گیر میدی...
پاسخ
 سپاس شده توسط پریا2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آيا در بهشت يا جهنم مردگان همدیگر را می شناسند؟
  علت و چگونگی ماجرای مباهله پیامبر ( ص) چه بود؟
  چگونگی حرام شدن شراب
  چگونگی دعا كردن بر امام زمان (عج)
  چگونگی مرگ یزید
  چگونگی شهادت حضرت فاطمه زهرا
  چگونگی رسیدن به رحمت الهی
  چگونگی نام گذاری امام علی (ع)
Rainbow چگونگی ورود حضرت فاطمه علیهاالسلام به محشر
Rainbow چگونگی آفرینش انسانها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان