امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه خبر ناراحت کننده درباره ی کیو

زمانی که کیوجونگ بالاخره پذیرفته شد، موقعی که میخواست کاملا به سئول بیاد مادرش گفت که بچه های سئولی همه لباسای شیک و مارک میپوشن و حتی موقع رقص هم لباسای اصل مارکدار میپوشن با کفشای اسپورت و شیک
کیو به مادرش میگه:من برام مهم نیست،من فقط میخوام کارم رو انجام بدم.(عزیز دلم!)
اما مادرش گفت که دوست نداره پسرش احساس خجالت یا دورافتادگی بکنه
واسه همین میره و تماما لباسای مارک و اصل آدیداس و اینجور چیزا رو میگیره

اما وقتی به سئول میره و با پسرا تمرین میکرده اونا همشون لباسای خیلی معمولی و راحت میپوشیدن(هیون که کلا میذاشتنش لباسای پاره و گشاد میپوشید) و همین بیشتر کیوجونگ رو ناراحت و ناامید کرد.
اون لباسای گرون قیمتی میپوشید که اصلا باهاش سازگاری نداشت اما پسرای دیگه با لباسای خیلی معمولی میومدن و واقعا مثل کاراکترهای معروف و کارتونی بودن.

به علاوه یکی از مربی های پسرا که تازه هم از خارج اومده بود وقتی میبینه کیوجونگ داره تمرین خوانندگی و پیانو میکنه بهش میگه خودت رو عقب نگه دارو الکی خودتو نشون نده(مگه من دستم به تو برسه!) و چندروز بعد هم ازش میپرسه که آرزوی تو چیه؟
کیو میگه میخوام خواننده بشم
مربیه بهش گفت که تو نمیتونی،درموردش فکر کن واز اینجا برو(تنت میخاره!)

کیو در موردش فکرمیکنه و روز بعد به مربیه میگه که نمیتونه آرزوش رو فراموش کنه اما مربیه میگه که تو نمیتونی خواننده شی...صدات احساس نداره و نمیتونی تن هارو به خاطر بسپاری()

کیوجونگ هم که ناامید شده بود تصمیم میگیره ول کنه و بره اما پسرها به خصوص جونگ مین بهش میگن که نره و کمکش میکنن که توی گروه بمونه(ای من قربون داداش ماه خودم جونگ مینم بشم!) و درواقع کار اصلی رو هم جونگ مین انجام میده و توی گروه نگهش میداره()

الان هم که میبینین کیو چه موفقیتی به دست آورده به کوری دوتا تخم چشم اون مربیه!

تورو خدا میبینی اگه اون میرفت گروه ناقص بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، لی مین هو3 ، small rose ، ko*minam ، 7383 ، sana333a ، pink apple ، perfect g ، tangled brave
آگهی
واقعا خوب شد نزاشت برهDodgy
پاسخ
خعــــــــــــــــــــــــــــلیم صداش احساس دارهSleepy
چه مربی ن.ک.ب.تی!Confused
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه خبر ناراحت کننده درباره ی کیو 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط pink apple
شدید باهات موافقم مینام
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
یه خبر ناراحت کننده درباره ی کیو 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان