امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خسه رودریگز: هدفم زدن ۱۰ گل در این فصل است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسه رودریگز: هدفم زدن ۱۰ گل در این فصل است 1

خسه رودریگز یک بار دیگر در بازی شب گذشته رئال مادرید مقابل ختافه برای تیمش گلزنی کرد. وی پس از یک عملکرد فوق‌العاده دیگر اظهار داشت: از گل‌هایی که زده‌ام و کمکی که به تیم کردم، خیلی خوشحالم. امیدوارم همین شیوه را ادامه دهم. ممکن است این بهترین لحظات من تاکنون باشد اما هنوز راضی نشده‌ام. بلندپرواز هستم و همیشه بیشتر می‌خواهم.

وی ادامه داد:‌ خودم را وقف کمک به تیم می‌کنم و از زمانی که مربی برای بازی کردن به من می‌دهد، بهترین‌ استفاده را می‌کنم. هرچه بتوانم گل‌های بیشتری می‌زنم و هدفم زدن 10 گل در این فصل است. این مسئله مهمی است زیرا در این باشگاه که ستارگان بزرگی در آن حضور دارند، هرگز نخواهید فهمید که چه زمانی به میدان می‌روید. بیشترین استفاده را خواهم کرد و باید کار تصمیم‌گیری را برای مربی مشکل کنم.

بازیکن رئال مادرید خاطرنشان کرد: دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا مسئله عجیب و دور از ذهنی نیست اما نسل فوق‌العاده‌ای از بازیکنان در تیم ملی اسپانیا حضور دارند. به خاطر این بازیکنان بود که فوتبال اسپانیا تا اینجا پیشرفت کرده است بنابراین دعوت شدن به تیم ملی را کار آسانی نمی‌دانم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کارلسن: هدفم از دعوت فیروزجا به مسابقات تخریب روحیه او نبود
  هشدار‌ولفسبورگ‌به‌رئال‌درباره ریکاردو رودریگز
  چلسی در پی جذب جیمز رودریگز
  رودریگز: به زودی به ترکیب اصلی باز میگردم
  جیمز رودریگز: بنیتز چرخشی کار نمی کند
  رئال مادرید به مصدومیت جیمز رودریگز رسیدگی خواهد کرد
  اخبار تازه از مصدومیت جیمز؛ رودریگز 5 هفته دور از میادین
  جیمز رودریگز خطاب به هواداران: با قدرت برمی گردم
  رودریگز: مسی از سیاره‌ی دیگری است
  جواد مربیگری را آخر خرداد شروع می‌کند/ نکونام: هدفم کمک به حضور استعدادها در اروپاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان