امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنچلوتي: از عملکرد "خسه" شگفت زده نشدم

آنچلوتي: از عملکرد "خسه" شگفت زده نشدم

کارلو آنچلوتي با تمجيد از "خسه" پديده جوان اين تيم اعلام کرد آنچه او در زمين مسابقه انجام مي‌دهد ديگر باعث شگفتي نيست.
آنچلوتي: از عملکرد "خسه" شگفت زده نشدم 1

رئال مادريد موفق شد در هفته‌ بيست و چهارم ليگا با سه گل ختافه را شکست دهد تا به رقابت خود با بارسلونا و آتلتيکو مادريد در صدر جدول ادامه دهد.

کارلو آنچلوتي، سرمربي رئال مادريد با تمجيد از بازيکنانش پس از پيروزي در اين ديدار، گفت: ختافه تيمي بود که در اين ديدار ما را اذيت کرد و فرصت‌هاي گلزني خوبي نيز به دست آورد. آنها روي ضربات شروع مجدد تيمي با برنامه و خطرناک هستند، اما خوشحاليم توانستيم بدون اين که دروازه‌مان باز شود به پيروزي خوبي دست يابيم.

سرمربي رئال مادريد درباره گرت بيل که در اين ديدار به عنوان جانشين کريستيانو رونالدوي محروم به ميدان آمد، گفت: او در اين ديدار وظايفش را به خوبي انجام داد. از او خواسته بودم که کمتر به کناره‌ها برود و بيشتر در مرکز زمين باقي بماند. فکر مي‌کنم عملکرد او براي کل تيم بسيار خوب و مفيد بود. بيل در حال حاضر در بهترين شرايط فوتبالي‌اش قرار دارد.

آنچلوتي درباره پيشرفت تيمي رئال مادريد نيز گفت: کاملا واضح است که نسبت به ابتداي فصل تيم قوي‌تري هستيم و پيشرفت زيادي ‌کرده‌ايم. بايد روند پيروزي‌هايمان را ادامه دهيم و بايد از اتفاقاتي که در ابتداي فصل براي ما رخ داد درس بگيريم. شرايط فيزيکي و ذهني خوبي پيدا ‌کرده‌ايم و اين مي‌تواند در ادامه فصل به سود ما باشد.

سرمربي ايتاليايي درباره خسه "پديده فوتبال اسپانيا" که شب گذشته (يکشنبه) نيز موفق شد گلزني کند، گفت: اصلا از عملکرد خسه شگفت‌زده نشدم. او در هر بازي که به ميدان مي‌رود بهترين عملکردش را براي تيم ارائه مي‌دهد. او ديگر يک بازيکن پديده نيست که عملکرد خوبش باعث شگفتي ديگران شود و همه بايد به بازي‌هاي خوب او عادت کنند. درباره خسه در بازي قبل زياد صحبت کرديم. اميدوارم که او هميشه بازي‌هاي خوب خودش را ادامه دهد. نمي‌دانم که اکنون وقت دعوت شدنش به تيم ملي است يا خير. اين تصميمي است که دل بوسکه بايد آن را بگيرد. اما من به عنوان سرمربي رئال مادريد به او توصيه مي‌کنم که خسه را به جام جهاني ببرد، زيرا شايسته دعوت به تيم ملي اسپانيا است.

رئال مادريد که در حال حاضر با 60 امتياز در رده دوم جدول قرار دارد، هفته‌ آينده بايد در خانه از تيم الچه پذيرايي کند.
آنچلوتي: از عملکرد "خسه" شگفت زده نشدم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ورزشکاران، المپیک توکیو را شگفت‌انگیز کردند
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  شکست سنگین آنتورپ. عملکرد بسیار ضعیف بیرانوند.نمره۴.۷
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  حرف‌های شگفت‌انگیز مدیرعامل استقلال (متن کامل)
  عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر
  بونوچی مدافع یوونتوس: من خوش شانس هستم که به کرونا مبتلا نشدم
  تمجید خبرنگار عربستانی از عملکرد مهدی قائدی
  راز شگفت انگیز هفت گل آلمان به برزیل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان