امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دِل پــــوتــــرُو اَز جـــــآم دِیــــویــــس کِــــنــــآر کِــــشــــیــــد!

دِل پــــوتــــرُو اَز جـــــآم دِیــــویــــس کِــــنــــآر کِــــشــــیــــد! 1

خوان مارتین دل پوترو گفت به دلیل اختلاف با فدراسیون تنیس آرژانتین در مسابقات امسال جام دیویس شرکت نمی‌کند. آرژانتین 4 بار به فینال جام دیویس رسیده که سه بارش از سال 2006 به بعد بوده، باید با حریفی که هنوز مشخص نشده بازی کند تا جایگاهش در گروه جهانی را به دست بیاورد. این تیم دو هفته پیش به وسیله ایتالیا از دور مسابقات حذف شد. دل پوترو، مرد شماره 5 جهان گفت: «لازم است که تغییرات گسترده‌ای برای اصلاح اشتباهاتی که سال‌ها است انجام می‌شود، صورت گیرد. من اجازه نمی‌دهم از نام من برای توجیه خطاها استفاده شود. من هیچ وقت نخواستم شخص خاصی مربی تیم شود و همیشه به دیگران احترام گذاشتم حتی اگر به من احترام نگذاشتند. با احترام به کسانی که طرفدار من هستند و از تنیس لذت می‌برند و می‌دانند که در سال‌های قبل و در المپیک چه کرده‌ام، اعلام می‌کنم که در سال 2014 در جام دیویس بازی نمی‌کنم.»
دل پوترو که در المپیک لندن مدال برنز گرفت بعد از باخت آرژانتین به اسپانیا در فینال سال 2008 در حالی که تیم میهمان، ستاره خود رافائل نادال را نیز در اختیار نداشت، مقصر شناخته شد و از آن به بعد روابط او با فدراسیون تنیس کشورش به هم خورد. قهرمان سال 2009 یو اس اوپن علاقه‌ای به حمایت فوتبال گونه در بخش‌هایی از ورزشگاه ندارد چون هواداران تعصب و عرق بازیکنان نسبت به تیم ملی را مورد تردید قرار می‌دهند. او آخرین بار در سال 2012 در باخت آرژانتین به جمهوری چک در بوینوس آیرس بازی کرد. آرژانتین در سال 1981 به آمریکا، در سال 2006 به روسیه و در سال 2011 به اسپانیا در فینال باخته.

Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان