امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» سـوتـیـکده «

خخ
دوستم(توی مدرسه ما نیست)تعریف میکرد معلمشون گفته تا چن سال دیگه تعداد مرده ها انقدر زیاد میشه که تمام کره زمین جایی نمیمونه(برای زندگی)خوب باید چیکارکنیم
بعد یکی گفته بوده :خوب میریم خارج
نبستـه ام به كس دل،نبستـه كس به مـن دل
چو تخته پاره بر موج 
رهـــا
رهــــــــا 

رهـــــــــــــــــــــــ ـــــــا من
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، saba 3 ، پریسا هستم ، vampire whs ، *مونا* ، ѕтяong ، طهورا84
آگهی
منم بگم؟عاقا من رفتم دانشگاه داداشم که مدرکش رو بگیرم بهم گفتن برو اون اتاق امضا کنن منم رفتم قبل ازینکه برم تو اتاق در زدم هرچی وایسادم کسی درو باز نکرد یهو یه پسره گفت برو تو منم رفتم تو دیدم اتاق نیست یه مکان عمومیه مثل بانک ............هیچی دیگه واسه خودم نذاشتم که در زدم وقتیم اومده بودم بیرون اون پسره دلش رو گرفته بودداشت زمین رو گاز میزد :cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، ѕтяong
هیچی عاقا ی بار معلم ریاضیمون که ازش متنرفم
اومد کلاس
مرد هم بود
خیلی خودش رو می گرفت
من الکی داد زدم گفتم وای ملخ وای ملخ
اخه اقا از ملخ چندششون می شد
هیچی دیگه با سرعت جت رفت تو دفتر مدرسه
ای ما خندیدیم
بعدشم فهمید سرش کلاه رفته ی صفر خوشگل داد به من دختر خوب
واسلام Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، پریسا هستم ، ѕтяong
کلاس شیشم بودم معلم ازم سوال پرسید
اومدم بگم ماهی ها رو با کامیون های سردخانه دار ب کارخانه منتقل می کنند گفتم ماهی ها رو با کارخونه های دارای سردخانه به کامیون منتقل میکنند
ی بارم میخواستم بگم دوستم 14 سالشه گفتم دوستم 400 سالشه
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، پریسا هستم ، mr.destiny ، ѕтяong ، طهورا84 ، Berserk
وسط کلاس اسم سیم مفتولی یادم رفته بود به لطف دوستم بهش گفتم دستبند :|
تقریبا این شکلی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.uplod.ir/i/00813/ocda3g458zqe.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، -Demoniac- ، mr.destiny ، ѕтяong ، Faust
من یبار داشتم با فامیلمون بازی میکردم عروسکاشو گذاشت جلوم خودمم بعد گفت تو معلم زبان اینا دانش آموز منم جوگیر شدم می خواستم جلو بچه یکم مثلا بلدم اینجوری باید برخورد کنیم و اینا رفتم شما از مهواره تشنه این بعد همون موقع همه داشتن میومدن اونور اتاق شنیدن <نگاه کنید چقدر بد شانسم p329 > نصف مهمونا فقط نقش زمین شدن تف تو این شانسم خیلی ضایع شدم crying از اونور بچه فامیلم میگه جوگیر Sad

(13-06-2016، 11:34)ستایش*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ
دوستم(توی مدرسه ما نیست)تعریف میکرد معلمشون گفته تا چن سال دیگه تعداد مرده ها انقدر زیاد میشه که تمام کره زمین جایی نمیمونه(برای زندگی)خوب باید چیکارکنیم
خخخخ:4chs:
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش*** ، mr.destiny
آگهی
سوتی دخترداییم.به باراومدیم دوست پسردخترداییموسرکاربزاریم بهش یه چیزی گفتم که بهش بگه.من خودموسحرمعرفی کرده بودم.یهودخترداییم گفت فاطی میگه نه.ضایع که شدهیچی دوست پسرشم باهاش کات کرد

یه معلم آقاداشتیم.ازش سوال داشتم اونم داشت ازحیاط میرفت بیرون جلوی صدتادانش آموزصدازدم خانم رنجبرسوال دارم.ازاون روزسرکلاس بچه هامیگفتن خانم
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، mr.destiny
من خالم با پسرخالم تو پمپ بنزین بودیم..خالم گفت گوشیمو بده پول بدم(کیف پولمو بده)
پسرخالمم گفت پول بده بنزین بخرم(خوراکی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، mr.destiny ، Berserk
یک بار اومدم جلو یک پسره خیلی شیک رفتار کنم دوستم پاشو آورد جلوم با مخ رفتم تو زمین Angel

(13-06-2016، 11:34)ستایش*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ

خخخخخخخخ Big Grin Smile Heart
هههه من هم یه روزی یک عشق داشتم Undecided
عشقم هم روزی عاشقم بود
پاسخ
 سپاس شده توسط αԃηєѕ
سوتس تا دلت بخواد میدم ولی مهم ترینش این بود که تو امتحان ریاضیم نوشته بودم6=2*2 تا اخر سال تحصیلی همه مسخرم میکردن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان