امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» سـوتـیـکده «

3-4 نفر بودیم با دوستا داشتیم میحرفیدیم دوستم خواس بگه دختر دوست بابام گفت دوس دختره بابام...

داشتم با بی افم میحرفیدم خواستم بگم دوس پسر دوستم گفتم دوست دوس پسرم...اونAngry منExclamation
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ghgbggf ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، anita299 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ^gĥàŻáĽ^ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ترانه 13 ، D E N I Z ، M.AMIN13
آگهی
Huhمن همیشه بعد از کلاس هام با دوستام بدون اینکه بابام بفهمه میرفتم بیرون اخه بابام خوشش نمیومد اون موقع تو بیرون باشم . خلاصه همش حواسم به درو ورم بود که بابام نباشه یه بار داشتم از خیابون رد میشدم سه دفعه دیدم بابام روبهرومه. اومدم بگم اوه مای گاد ، بابام اشتباهی گفتم اوه اوه اوه بابام گاد
» سـوتـیـکده « 6
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner ، Medusa ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، سوزان 14 ، RєƖαx gнσѕт ، anita299 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ^gĥàŻáĽ^ ، **Hi** ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ترانه 13 ، D E N I Z ، M.AMIN13
یه بار  با دوستم رفته بودیم خرید از هیچ چی خوشش نمیومد منم خسته بودم چندتا صندلی تو پاساژ بود دوستم گفت :حالا چیکار کنیم  اومدم بگم( بیا بریم فعلا یکم بشینیم) گفتم بیا بریم فعلا یکم بمیریم 
دوستمHuh

یه بارم با دوستم تو ماشین بودیم لب پارک  منتظر اون یکی دوستم  یکه پسره کنار ماشین به درخت لم بودم هی به من میگفت شماره بده اومدم حالشو بگیرم   خواستم به دوستم بگم (کسی چیزی گفت ) گفتم کسی یکی بود !!!!!!!!!!Blush

شاید این سوتی یکم بی ادبانه باشه ولی به بزرگی خودتون ببخشید یه بار تو مغازه مانتو فروشی بودیم یه بطری اب یخم دست فروشنده بود دوستم تو اتاق پروف بود منم ناجور تشنم بود رو به پسره کردم گفتم ابتو میدی بخورم
پسره بیشورم خیلی منحرف بود خندید گفت؛  ابمو ؟؟؟؟؟:
میگفتم زمین دهن باز کنه برم توش
به لطف بی معرفتی بعضیا سیر شدیم از بودن با بعدیا
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، A.R.K ، سوزان 14 ، sara.gh ، anita299 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، mahru ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ❤уαѕαмιη❤ ، f.z.13 ، Roz77 ، naznin m 77 ، D E N I Z ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، sina34916
تو کلاس زبان انگلیسی امد بگم پیپل یعنی مردمگفتم پیپلی منHuh معلمExclamation بچه ها:84:
خب ما سطحی ترین مشکلات عمیق می بینیم
عمیق ترین مشکلاتمونو سطحی می گیریم
حال میکنیم وقتی هم دیگر را زخمی می بینیم 
قسطی حال میدیم اخر همه را نقدی میگیریم
پاسخ
 سپاس شده توسط negin23 ، Berserk ، هیوا1 ، پری خانم ، ترانه 13
من تاحالا سوتی ندادم فقط یه بار یه دختره از مدرسه داشتن میومدن بیرون دختره با زیپ سویشرتش درگیر بود یهو بلند به دوستاش گفت : بچه ها زیپمو باز میکنید فقط پارش نکنید  اقا کل کوچه رفتن رو هوا هیچی دیگه منم رفتم جلو گفتم بده برات بازش کنم نترس پاره نمی شه بیچاره دیگه اصلا بیرون افتابی نمی شد Wink
سیگاریم کرد اونی که به قلیون کشیدنم گیر میدادHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط hanie directioner ، تیلور خوشگله ، Berserk ، سوزان 14 ، anita299 ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، mahru ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، M.AMIN13 ، †cυяɪøυs† ، جوجه کوچول موچولو
یادش بخیر قدیما ماست 500 هم بود ._. !

رفتم مغازه گفتم ماست 500 یی چنـده ؟ :||||

البته این سوتی من نبود._. ! من بد تر از این تو مغازه سوتی داده بودم ._. نگفتم ریا نشه ._. :V
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، First Star ، † αƖιєη † ، anita299 ، هیوا1 ، Roxanna ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Berserk ، S @ H @ R
آگهی
خب عاغا :|

خونه عموم بودیم از توی کوچه صدا میمومد !

عموم رفت دم پنجره گف چیزی نیس چهار تا پسرن :|

منم از دهنم در رف گفتم "آخ جـون " -____-

آبروم رف ینی :|
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، تیلور خوشگله ، Dead Silence ، † αƖιєη † ، Y.a.S.a.M.i.N ، ըoφsիīkα ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Berserk ، سوزان 14 ، RєƖαx gнσѕт ، anita299 ، شکوفه2 ، ♥غوغا♥ ، هیوا1 ، Roxanna ، mahru ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، D E N I Z ، Mason ، †cυяɪøυs† ، ستایش*** ، み£∂ɨע£ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
هه ^_^

خالم زنگ زده بود ..

مامانم گف هرکی زنگ زد بگو نمیتونم جواب بدم ..

منم یادم رفت بود چی بگم :

من : الو ؟!

+ سلام خاله (:

- اعع خاله (:

+ خوبی ؟!

- آوره (:

+ چی کار میکنی ؟!

- هیچی ، بیکاریم ._.

+ این ورا نمیای خاله (:

- کلاس دارم و وقتمم پره ._.

+ باشه (: مامان کو ؟!

[ حالا مامانم تو اشپزخونه بود داشت غذا درست میکرد ]

( منم بلند داد زدم مــــآمــــآن به خاله بگم هستی یا نه ؟! )

:|

حالا تلفن هم دستم بود خالمم داشت میشنید :|

مامانم :||||||||||||

خالم /:

من :S
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، تیلور خوشگله ، First Star ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، RєƖαx gнσѕт ، anita299 ، شکوفه2 ، ♥غوغا♥ ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ❤уαѕαмιη❤ ، ترانه 13 ، bakhi ، Interstellar ، ღSηow Princessღ ، D E N I Z ، S.MohaMMaD.M ، bari ، Mason ، M.AMIN13 ، ÆҐÆŠĦ ، Faust ، †cυяɪøυs† ، ستایش*** ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو
یه بارایفون خونه زنگ خورد برداشتم یه مرده گفت این ماشین مال شماس جلودرخونه ماپارک کردین منم گفتم یه لحظه گوشیرونگه دارین ازبابام بپرسم
البته خنگ نیسمایه دفعه  تلفنوباایفون اشتباگرفتم
زندگی پانتومیم است
حرف دلت رابزنی باختی......
پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، پری خانم ، ترانه 13 ، D E N I Z ، جوجه کوچول موچولو
ی بار رفته بودم متـرو !

ب جا اینکه کارت اعتباری ُ بزنم ب جا کارتا  ،زدم ب صفه ی کارت ._. :||

ینی آخر خندههه بود :|||||||| ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ✘v!☻lent girl✘ ، هیوا1 ، ❤ஜelenaaஜ❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان