امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نيمار: از رييس سانتوس حالم به هم مي‌خورد

نيمار: از رييس سانتوس حالم به هم مي‌خورد

مهاجم بارسلونا به خاطر اظهارات اخير رييس سانتوس در مورد پدرش اعلام کرد از او حالش به هم مي‌خورد.
نيمار: از رييس سانتوس حالم به هم مي‌خورد 1

نيمار تابستان گذشته با 57.1 ميليون يورو از سانتوس برزيل راهي بارسلونا شد. انتقال وي در ماه‌هاي اخير همواره محل شک و ترديد بوده و حتا موجب استعفاي ساندرو روسل از رياست بارسلونا شده است.

به گزارش فارس، يک شاکي خصوصي با تشکيل پرونده عليه روسل اعلام کرده بود رقم اصلي انتقال نيمار به بارسلونا اعلام نشده است. او اعلام کرده روسل و پدر نيمار از انتقال اين بازيکن سود فراواني برده‌اند به شکلي که فقط پدر نيمار 40 ميليون يورو به جيب زده است.

اوديليو رودريگز که در حال حاضر رياست سانتوس را به عهده دارد به شدت از پدر نيمار انتقاد کرده و براي متهم کردن وي تشکيل پرونده داده و قرار است از پدر مهاجم بارسلونا در دادگاه شکايت کند.

از سوي ديگر لوييس آلوارو دي اوليويرا، رييس پيشين سانتوس هم تاکيد کرده اين موضوع را پيگيري مي‌کند و پدر نيمار را به دادگاه خواهد کشاند. اين موضوع موجب شده تا نيمار واکنش نشان دهد.

او در صفحه اينستاگرام خود نوشت: بار ديگر بايد از به خاطر صحبت‌هايي که در رسانه‌ها عليه ما صورت گرفته موضع‌گيري کنم. امروز متوجه شدم که چرا دوست صميمي‌ام، گانزو، تصميم به ترک باشگاه گرفت. نه به خاطر اينکه باشگاه را دوست نداشت و نمي‌خواست براي سانتوس به ميدان برود، او از دست مديران باشگاه خسته شده بود!

نيمار در ادامه نوشت: همواره به مديران و روساي سانتوس احترام مي‌گذاشته‌ام اما متوجه شدم که آنها در مورد پدرم صحبت‌هايي انجام داده‌اند. ديگر از کارهايشان خسته شدم. رفتارهاي آنها روي اعصابم است و حالم را به هم مي‌زند. اگر او فکر مي‌کند پدر من يک احمق است، اشتباه مي‌کند.
نيمار: از رييس سانتوس حالم به هم مي‌خورد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  تصمیم‌گیری در مورد مسابقات غیرفوتبالی کلید خورد/ ورزش‌های برخوردی فعلا تعطیل!
  اندی کول: یونایتد مثل لیورپول ۳۰ سال برای قهرمانی حسرت نخواهد خورد
  بیوگرافی نیمار جونیور دوس سانتوس ( Neymar JR Dos Santos )
  بدترین روز مربیگری برانکو چگونه رقم خورد
  رویس از لیست نهایی آلمان در یورو خط خورد
  اولين باخت پديده رقم خورد.
  باشگاه سانتوس: بارسلونا در خصوص قرارداد نیمار به وعده خود عمل نمی کند
  نصرتی: در ۹۰ دقیقه فقط توپ ۲ بار به پای شهباززاده خورد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان