امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یحیی توره: از ترک کردن بارسلونا پشیمان نیستم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یحیی توره: از ترک کردن بارسلونا پشیمان نیستم 1

یحیی توره 30 ساله که اکنون یکی از بهترین‌های منچسترسیتی در خط هافبک است پیشینه حضور در ترکیب بارسلونا را نیز دارد.

این بازیکن ساحل عاجی که در سال 2010 نیوکمپ را به مقصد منچسترسیتی ترک کرد بارها به اینکه برای درآمد بیشتر بارسلونا را ترک کرده متهم شده اما وی این موضوع را رد کرد.

توره پیش از رویارویی منچسترسیتی و بارسلونا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مورد این رویارویی گفت: با بارسلونا جام‌های زیادی را بردم. در یک فصل هیچ تیمی نمی‌تواند بیش از 6 جام بگیرد. من زمانی که در بارسلونا بودم موفق به انجام این کار شدم و فکر می‌کردم که زمان حضورم در این باشگاه به پایان رسیده‌ است. دیگر در بارسلونا نمی‌توانستم جام دیگری بخواهم به همین خاطر تصمیم گرفتم به منچسترسیتی بیایم. تصمیم درستی گرفتم زیرا می‌خواستم در این تیم بار دیگر تاریخ را رقم بزنم.

توره در ترکیب منچسترسیتی خیلی خوب ظاهر شد و به این تیم کمک کرد تا پس از 35 سال در جام حذفی عنوان قهرمانی را کسب کند. آنها 12 ماه بعد نیز قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کردند.

وی در این خصوص گفت: زمانی که به سیتی پیوستم متوجه شدم که تصمیم درستی گرفته‌ام. مردم از من انتقاد کرده و فکر می‌کردند به خاطر پول به این تیم آمده‌ام. از زمانی که به این تیم پیوستم در چندین جام قهرمان شده‌ام. سیتی باشگاهی است که تاکنون برای من همه کار انجام داده است. از اینکه در
این تیم هستم راضی و خوشحالم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  پایان کلافگی عجیب برای یحیی گل‌محمدی (عکس)
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  تصمیم یحیی گل محمدی در خصوص عیسی آل کثیر/ مهاجم محبوب به مشهد می‌رود
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان