امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آرسن ونگر : نیمکت نشینی ژیرو ، دلیل فنی داشت !

ونگر : نیمکت نشینی ژیرو ، دلیل فنی داشت

آرسنالی ها دو شب گذشته در یکی از حساس ترین دیدارهای این فصل شان، میزبان بایرن مونیخ بودند اما سرمربی فرانسوی به جای مهاجم اول تیمش، از یحیی سانوگوی کم تجربه استفاده کرد.

آرسن ونگر : نیمکت نشینی ژیرو ، دلیل فنی داشت ! 1

آرسن ونگر سرمربی آرسنال، از تصمیمش برای نیمکت نشین کردن الیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی تیمش، در دیدار شب گذشته مقابل بایرن مونیخ، دفاع کرد.
آرسنالی ها شب گذشته در یکی از حساس ترین دیدارهای این فصل شان، میزبان بایرن مونیخ بودند اما سرمربی فرانسوی به جای مهاجم اول تیمش، از یحیی سانوگوی کم تجربه استفاده کرد.
گمانه زنی های در مورد احتمال نیمکت نشینی ژیرو به دلیل حاشیه های اخیر او منتشر شد اما ونگر تاکید کرد تصمیمش تنها جنبه فنی داشت.
او به خبرنگاران گفت:" نیمکت نشینی ژیرو تصمیمی بود که تنها جنبه فنی داشت. وقتی که من الیویر را در هر بازی به میدان می فرستادم، مردم مرا سرزنش می کردند که چرا به او استراحت نمی دهی. حال که تصمیم گرفتم که بیرون باشد تا استراحت کند و به آمادگی باز گردد، می گویند که چرا بازی اش ندادی!
باز هم می گویم که این تصمیم به عنوان تنبیهی برای او نبود. این تنها یک تصمیم فنی برای بازی دیشب بود. الیویر شخصیت قدرتمندی دارد و هر آن چه که برایش در بیرون از زمین رخ داده است، به طور حتم تاثیری بر عملکردش در داخل زمین چمن مسابقه ندارد. من تنها خواستم که او  یک یا دو بازی بیرون باشد تا با شارژ کردن باتری هایش بار دیگر با تمام آمادگی به کمک ما بیاید. علاوه بر این در دو بازی گذشته من شانس خوبی را به سانوگو دادم و فکر می کنم که او نیز جواب اعتماد مرا به خوبی داده است."
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  پرسپولیس حالا تکمیل شد/ نیمکت یک تیم حکم قهرمانی را امضا می‌کند
  پیرلو: اینتر به ندرت حتی یک موقعیت داشت
  رئال مادرید این فصل فقط یک ستاره داشت!
  گریزمان: مسی به این دلیل از من عصبانی بود
  هم محله ای های ایسكو کالدرون : او توپ را بیشتر از نان دوست داشت !
  گل‌محمدی، ترابی را به نیمکت فرستاد!
  دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛ مسوول بودم اما اختیاری نداشتم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان