امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تونی اولیویرا: الان وقت گریه کردن نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تونی اولیویرا: الان وقت گریه کردن نیست 1

تونی اولیویرا پس از شکست سنگین تیمش مقابل راه‌آهن و اینکه چرا برای این بازی از جوانان استفاده نکرد، اظهار داشت: برد و باخت بازی مسئولیتش با من است و من باید پاسخگو باشم. شما هر زمانی مربی شدید از جوانان استفاده کنید! از کجا می‌دانستم که می‌خواهیم ببازیم؟ فکر می‌کنید اگر بازیکنانی را که شما مدنظرتان است را به میدان می‌فرستادیم، بازی را می‌بردیم؟ اگر می‌باختیم، شما باز هم این‌طور صحبت می‌کردید؟ شما همیشه راست می‌گویید چون مسئولیتی در تیم ندارید.

وی ادامه داد: راه‌آهنی‌ها برای این بازی انگیزه بالایی داشتند و تا آخرین لحظه جنگیدند. ما در نیمه دوم سعی کردیم تیم را جمع و جور کنیم و موقعیت‌هایی را هم خلق کردیم، اما به گل نرسیدیم. اگر در نیمه اول هم مانند نیمه دوم بودیم به نتیجه خوبی می‌رسیدیم. ما در این دیدار گیج بودیم و بازیکنانم برای دریافت توپ تلاش نکردند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد: من قبل از بازی فکر همه چیز را می‌کردم غیر از باخت. ما پس از قهرمانی در جام حذفی در این بازی حاضر شدیم، فکر می‌کردم این بازی را هم می‌توانیم بریم، اما نشد.

اولیویرا در خصوص اینکه با این شکست چگونه در آسیا ظاهر خواهید شد، گفت: باید حریف را آنالیز کنیم. فعلا در خصوص بازی را راه آهن صحبت کنم. الان وقت گریه کردن نیست. من همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که بعد از شکست همه چیز نمی‌میرد و باید از اشتباهات‌مان درس بگیریم.

وی ادامه داد: دوست دارم تیمم مانند بایرن مونیخ و آرسنال بازی کند و من باید ایده این نوع بازی را به آنها بدهم تا حداقل کارهای اصلی را انجام دهند.

سرمربی تراکتورسازی در پایان عنوان کرد: پیش از قهرمانی در جام حذفی قول‌هایی داده بودند که کارهایی را برایتان انجام می‌دهیم، اما هنوز اقدامی نکرده‌اند. هنوز پاداشی نگرفته‌ایم و فقط قول داده و رفته‌اند.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
  پدر ستاره یونایتد: پسرم در انگلیس خوشحال نیست
  رونالد کومان: چنین نتایجی قابل بخشش نیست
  گریه‌های بی پایان بهروز برای رفیق از دست رفته
  طارمی: کاری که من انجام می‌دهم عادی نیست
  گوشه گیر در تمرینات، حال مسی خوب نیست(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان