امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خخخ. چیه؟ خنده داره خو

سلام
چون خیلی زیاده یه راست میرم سر جک ها:

بابام هر گندی میزنم از تو چشام میخونه.اونوقت واسه یه پول تو جیبی ناقابل باید به 17 زبان زنده حرف بزنم آخر متوجه نمیشه
.
.
با داداشم قهر کردم. مامان:همین الان عذر خواهیی کنید... من:عمرا... داداشم:هرگز...مامان:پس اینترنت تعطیله...من:داداش من وجدانا نوکرتم...داداشم:به مولا ناراحت میشم تقصیر من بود <خدا از گناهان مخترع اینترنت بگذره>
.
.
لابد تو خونه های شما هم این پدیده وجود داره:یه مشما پر از مشما...!!!
.
.
اعتراف میکنم هنوزم که هنوزه پت و متو تشخیص نمیدم.شما چی؟
.
.
3 تا چیز را نمیشود فراموش کرد:< صبحانه ناهار شام>چیه نمیشه همش احساسی باشه که
.
.
دسته بیلو بده من <پدر بیل گیتس خطاب به مادرش در خیابان دو طرفه>
.
.
تو باشگاه آبم بخوای بخوری مربی میاد میگه داری اشتباه آب میخوری!!!!
.
.
شما هم بچگیاتون بعد از مخلوط خمیر بازی پشیمون بودید؟
.
.
من تو خونه نقش کار آفرین دارم.همه کار میکنن من میگم آفرین!!!
.
.
ینی خااااک عالم تو سرم کنن.آسانسور GF داره من ندارم!!!
.
.
ملت از خونه زنگ میزنن غذا براشون بیارن....من باید از بیرون زنگ بزنم توروخدا غذامو نخورید الان میرسم.فکو فامیله داریم؟
.
.
بابام بهم گفت به داداشت بگو بره ماشینو بشوره.من گفتم چرا خودت نمیگی؟گفت آخه این زبون آدم حالیش نمیشه که...توبگو شاید زبون تورو فهمید
موندم الان به من فش داد...به داداشم فش داد....با هردومون بود...اصن منظوری نداشت...نمیدونم والا
.
.
3 تا خانم آمریکایی انگلیسی و ایرانی میرن لباس چرم مشکی جذب میپوشن تا عکس العمل شوهراشونو ببینن. اولی:چه زیبا شدی...دومی:چه خوبه که هستی....ایرانیه:شام چی داریم بتمن؟
.
.
بابام پرسید چرا سشوار باد نداره...گفتم حتما بادش خالی شده.الان مطب دکتریم که سشوارو از حلقم در بیاره.
.
.
داشتم جدول حل میکردم از بابام پرسیدم واحد پول بسنی چیه؟میگه نمیدونم.میگم مخترع کشتی بخار کیه؟ میگه نمیدونم.مامانم از آشپزخونه میگه باباتو اذیت نکن.بابام میگه ولش کن بذار سوال کنه اطلاعات عمومیش زیاد شه...
.
.
دکترا دخترو پسر بودن بچرو از تو شکم تشخیص دادن ما هنوز دخترو پسر بودن اعضای گروهو تشخیص ندادیم.گوشیمو ببرم سونوگرافی؟
.
.
حشره کش خریدم روش نوشته مخصوص حشرات مزاحم.پی بردم حشرات مراحم هم وجود دارند.حالا برای اونا چی بگیرم اذیت نشن؟
.
.
موهایش سفید گشت پسری که دفتر خاطراتم راخواند چون باسر کردمش تو گونی آرد آخه دفتر خاطرات شخصیه خو...
.
.
دختره زنگ زده به فرودگاه پرسیده مدت پرواز ایران دبی چه قدره؟ طرف گفته یه لحظه...دختره گفته مرسی و قطع کرده.میفهمی قطع کرده!!خدایا کیارو میفرستی دبی...
.
.
خسته ام مث عمه ای که 20 تا برادر زاده دارد...دیگه از این خسته تر؟
.
.
حالا میخوای چه ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ ِ بخوری؟ اوج همدردی دو پسر
.
.
طرح جدید فصول سال 94:بهار..تابستان گرم..تابستان ولرم...تابستان خنک!!
.
.
اگه دیدی عکس پروفایل یه دختر از کمر به پایینه بدون قد کوتاهه...دیدی از گردن به بالاست بدون چاغه..دیدی فقط چشاش معلومه...........فرار کن فقط فرار!!
.
.
وقتی سر سفره ظرف تهدیگو میدن دست به دست کنیم اون دو سه نفر اول خیییلی بیشورن
.
.
توخارج فقط اسکلا میرن مدرسه چون به مدرسه میگن school بازم چیزی فهمیدم بهتون میگم
.
.
دوش آب گرم
یه چایی ملایم
موزیک آرامش بخش
اینا هیچ فایده ای نراره پول خوبه پووووووووووووول

25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
امید وارم لذت برده باشید این نسخه ی اولش بود اگه سپاس بدید بازم میزارم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
خخخ. چیه؟ خنده داره خو 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ali@amiri.com ، sina.mo ، mahya . m ، MeiChiLu ، طوطی82 ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ÆҐÆŠĦ ، یلدا930 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، arman V9 ، ارش خان ، باران20 ، kiana-khanoomi ، girl of chaos ، mr.destiny
آگهی
25r30
خوب این "3 تا چیز را نمیشود..." ینی چی اونوخ
باید مینوشتین "3 چیز را نمیشود" 25r30
بار الها،تو نادیده میگیری،من هم نادیده میگیرم
تو گناهانم را،من عطا هایت را . . .
پاسخ
(16-08-2015، 23:50)♡ J◯乙丹 ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25r30
خوب این "3 تا چیز را نمیشود..." ینی چی اونوخ
باید مینوشتین  "3 چیز را نمیشود" 25r30

من این جکا رو همینجوری وارد کردم حتی یه کلمه هم جا به جا نکردم.هرچی بوده خودش بوده.مرسی از نظرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
خخخ. چیه؟ خنده داره خو 1

پاسخ
مرسي schoolخيلي خوب بود

خخخ. چیه؟ خنده داره خو 1
پاسخ
با نسخه دو موافقیییین؟
✘ JOKER ✘
خخخ. چیه؟ خنده داره خو 1

پاسخ
ایولا خوبن
بعضے آدمھاغریبہ بودند..آشناشدند..عادت شدند..عشق شدند..روزگارشدند..خستہ شدند..بے وفاشدند..دورشدند..بیگانہ شدند..وفراموش ھم مے شوند و دوبارہ غریبہ مے شوند…
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  کلاس انلاین ما.خیلی خنده داره.نبینی از دست دادی.کلاس خودمون
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  آخر خنده (اس ام اس های خنده دار مخصوص خانه تکانی)
  عکس العمل دخترها وقتی براشون شارژ میفرستی...و چند مطلب خنده داره دیگه :)
  خنده بازار-پست هاي فيسبوك(خيلي خنده دار)
  عشقايي كه داره مد ميشه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان