امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارتينو: اتفاقات اطراف نيمار طبيعي نيست

مارتينو: اتفاقات اطراف نيمار طبيعي نيست

سرمربي آرژانتيني بارسلونا معتقد است اتفاقاتي که اطراف بازيکن برزيلي تيمش رخ مي‌دهد، طبيعي نيستند.
مارتينو: اتفاقات اطراف نيمار طبيعي نيست 1

جراردو تاتا مارتينو در نشست خبري پيش از ديدار امشب تيمش در پاسخ به اين سوال که آيا نيمار نگران است، اظهار داشت: اگر بخواهم در مورد چيزهايي که در بازي‌ها و تمرينات ديدم پاسخ بدهم، مي‌گويم که او نگران نيست اما اين حرف هم درست است که مردم گاهي مشکلاتشان را پيش خودشان نگه مي‌دارند. من 24 ساعت روز را با بازيکنان نيستم که بدانم چه احساسي دارند. او از نظر من طبيعي است اما اتفاقاتي که اطراف او مي‌افتد، طبيعي نيستند.

وي ادامه داد: درباره کمپيني که در مخالفت با نيمار تشکيل شده صحبت نمي‌کنم؛ صحبت من درباره شرايط عادي است. تحقيقات دادگاه درباره مسائل ماليات مسئله عجيبي براي من نيست و مسئله‌اي نيست که بخواهم درباره آن اظهار نظر کنم. تمرکز من روي فوتبال است و بايد به اين فکر کنم که چه چيزي بيش از همه ما را راضي مي‌کند.

سرمربي بارسلونا خاطرنشان کرد: هر بار مسي و نيمار در کنار هم بازي کرده‌اند، عالي بوده‌اند. من مي‌دانم که هميشه انتظارات زيادي از اين دو بازيکن وجود دارد و مي‌دانم که چه کارهايي مي‌توانند انجام دهند اما هميشه بايد به تيم فکر کنيم. چيزي که از همه مهم‌تر است، اين است که به عنوان يک تيم دايم در حال پيشرفت باشيم. هميشه جا براي پيشرفت هست.

وي اضافه کرد: بايرن‌مونيخ مدافع عنوان قهرماني ليگ قهرمانان اروپا است. آنها کيفيت بازيکنانشان را بهبود داده‌اند و سرمربي جديدي به کار گرفته‌اند و تيم را با به خدمت گرفتن بازيکناني مثل گوتسه تقويت کردند. من فکر مي‌کنم اگر بخواهيم نام مدعي قهرماني مسابقات را بگوييم، بايد از بايرن‌مونيخ نام ببريم.

سرمربي بارسلونا گفت: چيزي درباره اظهارات مورينيو درباره بدترين بارسلونا نخوانده‌ام و نظري در اين باره ندارم. روي فوتبال و تيمم تمرکز مي‌کنم. توجهي به مسائل خارج از باشگاه ندارم چه مثبت باشد يا منفي.

وي در خصوص تمديد قرارداد با بارسلونا تأکيد کرد: بايد ببينيم چه مي‌شود. در حال حاضر روي اينجا و اکنون توجه مي‌کنم که از همه مهم‌تر است. اگر همه چيز عالي پيش برود، 21 بازي باقي مانده است و اين هدف ما است. هيچ جلسه‌اي براي فصل آينده نداشته‌ايم و اگر هم چنين جلسه‌اي داشته باشيم، نمي‌توانم تا پايان فصل رسما چيزي درباره آن بگويم.
مارتينو: اتفاقات اطراف نيمار طبيعي نيست 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اتفاقات خوبی در سال گذشته برای بسکتبال بانوان رخ داد
  روایت یک ایرانی از اتفاقات جلوی هتل تیم ملی پرتغال
  واکنش مکانی به اتفاقات بازی با ملوان +عکس
  مسي و نيمار به هم چه مي گويند؟ + (عکس)
  نيمار به محروميت خود اعتراض کرد
  چهار نكته اي كه نيمار براي فصل بعد بايد از انها دست بكشد +عكس
  مقصر اصلی اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز را چه کسی می دانید؟(نظرسنجی)
  انتقاد کارشناس داوری از مقصر دانستن فغانی در اتفاقات تبریز
  اظهارات عجیب بیرانوند درباره اتفاقات تبریز
  من را قربانی اتفاقات بازی تراکتور - نفت کردند تا خودشان بمانند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان