امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایکر کاسیاس :‌ شالکه حریف خطرناکی برای ماست !

ایکر کاسیاس :‌ شالکه حریف خطرناکی برای ماست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایکر کاسیاس :‌ شالکه حریف خطرناکی برای ماست ! 1

ایکر کاسیاس در آستانه دیدار تیمش مقابل شالکه در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: وقتی در سن‌مامس اولین بازی‌ام را برای رئال مادرید انجام دادم و بالاتر از همه وقتی در همان سال اولین جام اروپایی‌ام را دریافت کردم، این‌ها بهترین لحظات دوران فوتبالم بودند.

وی آماده بودن را راز همیشه در اوج بودنش دانست و گفت: همچنین فکر می‌کنم هربار که فصل جدیدی شروع می‌شود، باید امیدوار باشم که بهتر از فصل قبل باشم.

دروازه‌بان رئال مادرید در پاسخ به اینکه دوست دارید در پایان فصل چه مطلبی درباره رئال بخوانید، افزود: دوست دارم بخوانم که رئال مادرید سه جام کسب کرده است. می‌دانیم که کار مشکلی است زیرا تیم‌های دیگری هم هستند که می‌خواهند این جام‌ها را به دست آورند.

وی خاطرنشان کرد: شالکه یک تیم آلمانی است؛ تیمی که از لحاظ بدنی قدرتمند است. آنها یک بازیکن به نام هونتلار دارند که اخیرا از مصدومیت شدیدی برگشته است و من فکر می‌کنم که حریف خطرناکی برای ما باشند.

دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا  اضافه کرد:‌ باید با لذت بردن از زمان حضورمان در ورزشگاه شالکه خودمان را برای رویارویی با جو آن آماده کنیم. من دوست دارم در این مسابقات بازی کنم زیرا دیدارهای مهمی هستند.

وی در خصوص برنامه‌اش برای مهار هونتلار گفت: با بازی خوب در خط دفاع و دادن فرصت‌های کم به حریف می‌توانیم این کار را انجام دهیم. ما در خط حمله منسجم هستیم و بازیکنان تأثیرگذاری داریم که در شرایط خوبی به سر می‌برند و این باید شیوه بازی ما باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=74635061424300830345.jpg

http://8pic.ir/viewer.php?file=18150633942649901831.png

http://8pic.ir/viewer.php?file=44959576164139076165.png
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط sbinam
آگهی
بعللللللله :cool:
FALL DOWN SEVEN TIMES STAND UP EIGHT:301:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طارمی: از تیم حریف تشکر می کنم!
  عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  مصدومیت سخت برای مهاجم حریف تراکتور
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  صعود نیروی هوایی عراق در مکه؛ تراکتور حریف خود را شناخت
  بازگشت ایکر کاسیاس در شب قهرمانی پورتو (عکس)
  خاطره ترسناک و تلخی که برای کاسیاس زنده شد
  کاسیاس: پس از ۱۱ ماه و ۱۴ روز کاری که دوست دارم را انجام نداده‌ام
  نکاتی برای خرید کفش ورزشی برای بیماران مبتلا به آرتروز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان