امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرکز پخش 3پاس+ ی حرف عاشقونه

خب هرکی میاد اینجا باید ی حرفه عاشقونه بزنه و سپاسای فراوون بده>>

اول خودم>>

.
وقتے دو قلــ♥ــب برای یڪـدیگر بتپد…
هیچ فاصلـــ ــہ اے دور نیسـﭞ …
هیچ زمانے زیــــاد نیسـﭞ…
و هیچ عشـــ♥ـــق دیگرے نمے تواند
آن دو را از هم دور کند !
محڪـم تریـטּ برهاטּ عشــ♥ـــق…
اعتمــــــــــــــ♥ــــــــــــاد اسـﭞ…
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، ×●SomeOne●× ، MAHDI 190 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ***Ashkan*** ، ♥ عشق تجربی♥ ، A R M A N ، z_farhad ، پوری ومپایر ، saeed25/12 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، شهرام تتلو ، I am the Queen ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، رژان ، ~R@Ha~ ، (-_-) ، فرینوش ، ☆รคђคг★ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، میم بده ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، سی سی♥ ، رومینا اتیش پاره 2 ، n1379sh ، atefeh♥ ، گریس ، اشک باران ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mohammad31 ، یسنا1374 ، نازنین*
آگهی
سلامتی پسری که به یاد عشقش عرق میخوره ولی نمیدونه عشقش زیر یکی دیگه عرق میکنهHeartHeartHeart

خدایی چه قدر سپاس داره!؟
man bikhiyale mobailam saylente hamash ♥
پاسخ
 سپاس شده توسط Elena ♥♥♥♥♥ ، ×●SomeOne●× ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ***Ashkan*** ، z_farhad ، saeed25/12 ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، یاسمن 1378 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، mustafa ceceli ، atefeh♥ ، marjan74 ، گریس ، mohammad31 ، یسنا1374
به سلامتي پسري كه وقتي پليس ازش پرسيد خانم كي باشنً؟ سرشو بالا گرفت گفت عشقم . كجا بايد بريم؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ×●SomeOne●× ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، MAHDI 190 ، z_farhad ، saeed25/12 ، بیتا خانومی* ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، n1379sh ، گریس ، .آمیتیدا. ، mohammad31 ، یسنا1374
سلامتی اون دختری که خعلی وقته باهاش قهرم ولی هنوزم تاریخ تولدش رمز گوشیمهSad

سلامتی اون روزی که همتون میاید بالا قبرم ...بعد من بهتون میگم نامردا زنده بودم کجا بودیدBig Grin

من خعلی ازین جمله ها بلدم بخام بگم یه صفه میشهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ~~SARA:HIVA~~ ، z_farhad ، saeed25/12 ، بیتا خانومی* ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، رومینا اتیش پاره 2 ، n1379sh ، گریس ، mohammad31 ، یسنا1374
(25-02-2014، 23:01)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی اون دختری که خعلی وقته باهاش قهرم ولی هنوزم تاریخ تولدش رمز گوشیمهSad

سلامتی اون روزی که همتون میاید بالا قبرم ...بعد من بهتون میگم نامردا زنده بودم کجا بودیدBig Grin

من خعلی ازین جمله ها بلدم بخام بگم یه صفه میشهBig Grin

بگو ديگه چيزاي قشنگ ميگي

پاسخ
 سپاس شده توسط z_farhad ، saeed25/12 ، عاشق الکترونیک ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، گریس
به سلاتی پیرمردی که وقتی ازش پرسیدن عشق چیه گفت همون چیزیه که پیرم کرد

[در مسیر زنگی دو ردپا دیدم من و خدا. در سخت ترین مسیر زندگی یک ردپا دیدم رو به خدا کردم و گفتم: خداوندا مرا در سخت ترین مسیر زنگی تنها گذاشتی. ندا امد در سخت ترین مسیر زنگی تو را بر دوش گرفتم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، MAHDI 190 ، z_farhad ، saeed25/12 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، گریس ، mohammad31
آگهی
من بیشتر جملاتم سلامتی ینی فقط با سلامتی حال میکنم...

سلامتی تنهایی...
و سلامتی همه ی اونایی که فهمیدن هیچ کس تو این دنیا لیاقت دوست داشتنشونو ندارع!

به سلامتی کسی که بهش زنگ میزنی.....خوابه....ولی واسه این که دلت رو نشکنه میگه:خوب شد زنگ زدی....باید بیدار میشدم.

به سلامتی‌ اون دختری که وقتی‌ تو خیابون
یه لکسوز واسش بوق میزنه بازم سرشو
میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه 730 هم
داشته باشی‌... چرخ پراید عشقمم نیستی!!!

به سلامتی همه ی اونایی که مارو همین جوری که هستیم
دوس دارن وگرنه بهتر از ما رو که همه دوس دارن

به سلامتی پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، ***Ashkan*** ، z_farhad ، saeed25/12 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، گریس ، ~~SARA:HIVA~~ ، .آمیتیدا. ، mohammad31
تمام "دارم"هایم را از من گرفتی...
دیگر هیچ ندارم...
حتی "دوستت"...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12 ، MAHDI 190 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، armit ، .آمیتیدا. ، mohammad31
به سلامتی لحظه هایی که رفتن و نموندن ولی ما هنوز توی کفِشون موندیم!

به سلامتی شهدا که اگه اونا نبودن به ما نمی گفتن آریایی

ب سلامتی مادری ک ذکر تمام ایام هفته ش سلامتی بچه هاشه.

به سلامتی مادری که رو دست پسرش پر از خط های چاقوست ولی بازم هنگام بازکردن در کنسرو میگه :بده من باز کنم یه وقت دستتو میبری....!...

تو خرابات ترین خرابه های دنیا می نویسم خرابتم رفیق

سلامتیه پدرومادر که وقتی دوتایی میخوان برن مسافرت حداقل میگن یه شونه تخم مرغ وچندتا تن ماهی هست بخور ونمیر تا بیایم!!!
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرکز پخش 3پاس+ ی حرف عاشقونه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، MAHDI 190 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، sara mehrani ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، گریس
گاهی هرگز نرسیدن بهتر است
مثلا هرگز نرسیدن تو بـــه من
Heart
مرکز پخش 3پاس+ ی حرف عاشقونه 1
Lєσ
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، saeed25/12 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، MAHDI 190 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، عاشق الکترونیک ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Elena ♥♥♥♥♥ ، گریس ، mohammad31

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان