نظرسنجی: تا چه حد بازی کامپیوتری دوست دارید
دوست دارم ولی نه در حدی که بازیهای اورجینال تهیه کنم و بخواهم پول زیادی صرف کنم فقط در حد دانلود بازی یا دادن هزینه کم از آنها استفاده میکنم
اصلا بازی نمیکنم
آنقدر عاشق هستم که که حاضر شم بازیهای اورجینال برای کنسول کپی خور نشده تهیه کنم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هر سوالی درباره Playstation 4,Playstation Network,Playstation Plus

سلام به همه ی دوستای فلشخور
کمبود همچین تایپکی در این انجمن احساس میشد.برخی از دوستان در استفاده از این کنسول و شبکه ی آنلاینش خبری ندارند و براشون سوال پیش میاد ولی نمیدونن که کجا و از چه کسی بپرسند....
در اینجا به تمامی سوالات با ربط به موضوع پاسخ داده میشود.(سوالات کلی درباره ی بازیها و کنسولها و هرچیز غیر مربوط به این تایپک فقط از طریق پیام خصوصی پرسیده شود.)
بزارید چند چیز رو براتون خیلی مختصر توضیح بدم
Playstation 4 چیست؟کنسول بازی نسل هشتمی سونی که در نمایشگاه E3 2013 معرفی و در اواخر 2013 به بازار عرضه شد.

Playstation Network با به اختصار PSN چیست؟شبکه ی آنلاین پلی استیشن که امکان انجام بازیها به صورت آنلاین،خرید بازیها به صورت دیجیتال،دانلود آپدیت ها و DLC های بازیها،خرید و دانلود آهنگ و.... برو روی کنسولهای شرکت سونی را برای کاربر قرار میدهد.

DLC چیست؟متعلقات اضافه ای سازنده های بعضی از بازیها بعد از انتشار بازی،به صورت دیجیتالی و گاه به صورت پولی گاه به صورت رایگان برای کاربران قرار میدهند که بعضی از آنها نقشه های اضافه برای آنلاین بازیها و بعضی نیز بخش کوچکی به داستان بازی اضافه میکنند.

Playstation Plus چیست؟به نوعی کاربر PSN را به صورت VIP تبدیل میکند و در هر ماه بازیهایی به صورت رایگان و بازیهای با تخفیفات بسیار خوب برای کاربران قابل دانلود میکند.البته در کنسول PS4 این امکانات برای بازی کردن به صورت آنلاین اجباری است.

قیمت حدودی کنسول PS4)Playstation 4) ریجن 1 برابر 1450 تومان است.(قیمت اصلی 400 دلار است)
یه نصیحتBig Grin:خواهشا Pou رو بزارید کنار.Big Grin

عکسهایی از نخستین بازیهای انحصاری این کنسول:
عکسهایی از بازی Killzone Shadowfall(انحصاری PS4)
هر سوالی درباره Playstation 4,Playstation Network,Playstation Plus 1

عکسهایی از بازی inFAMOUS Second Son(انحصاری PS4)

عکسهایی از شاهکاری تکرار نشدنی The Last of Us Remastered که ابتدا بر روی PS3 عرضه شد سپس به دلیل سیل عظیمی از افراد که از کنسول ها و وسایل بازی دیگر مانند Xbox 360 و PC به PS4 مهاجرت کرده و این شاهکار را تجربه نکرده بودند با گرافیک تقویت یافته تا چند روز دیگر برای این کنسول منتشر میشود.

بازیهای انحصاری به چه بازیهایی میگوییند؟زمانی که جایی گفته میشه که فلان بازی در انحصار کنسول PS4 هست به این معنیه کهاین بازی هیچگاه برروی PC(کامپیوتر) یا کنسول رقیب خود Xbox One منتشر نخواهد شد.
در آخر اگر هر سوالی بود بنده در خدمتمWink
پاسخ
 سپاس شده توسط bakhi
آگهی
خیلی کاربردی بود البته من دارم برای ایکس باکس پول جمع میکنم اگر پولم هم نرسید ایکس باکس بی کینکت اگر هم باز نرسید با ps4
یه سری به ویدیو های گیم من بزنید ! Big Grin
http://www.aparat.com/maxpane
پاسخ
جالب بودHeartHeart
پاسخ
هوششششش پوشششش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  همه چیز درباره بازی merto last light | من خوب هستم یا بد؟
  سوال درباره سیستم مورد نیاز بازی pes2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان