امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمد نصرتی : تراکتورسازی آبروداری کرد !

نصرتی : تراکتورسازی آبروداری کرد 

محمد نصرتی : تراکتورسازی آبروداری کرد ! 1

محمد نصرتي درباره ي بازي با الاتحاد عربستان، اظهار کرد: نيمه نخست به طور کامل در اختيار ما بود و در چندين صحنه درخشش دروازه بان حريف مانع از گلزني مان شد که در مجموع يکي از بهترين بازي هاي فصل مان را به نمايش گذاشتيم و خدا را شکر که دل هوادارانمان شاد شد.
به گزارش ايسنا، وي افزود: داور بازي در بيشتر صحنه ها به نفع الاتحاد سوت مي زد و اخراج علي کريمي هم کاملأ اشتباه بود، خدارا شکر به حقمان رسيديم.
نصرتي درباره ي اخراج علي کريمي، گفت: در فوتبال روز دنيا، اخراج يک بازيکن باعث مي شود مشکلات زيادي براي تيم درست شود، به هر حال آقاي کريمي يار کليدي ما است و در نيمه نخست، بازي خيلي خوبي از خود به نمايش گذاشته بود.
وي ادامه داد: اخراج علي کريمي تأثير منفي روي روند بازي مان گذاشت و باعث شد حريف، ما را تحت فشار قرار دهد.
اين بازيکن تيم تراکتورسازي در رابطه با جنگ رواني بازيکنان الاتحاد، اظهار کرد: در صحنه ي گل، دست من به بازيکن حريف برخورد کرد که يک برخورد بسيار جزيي بود ولي بازيکنان الاتحاد بعد اين صحنه به سمت من و داور حمله کردند.
وي افزود: من تجربه بازي مقابل تيم هاي عربي را دارم و با اين حرکاتشان آشنا هستم ولي با اين حال نگران بازي برگشت هستم چرا که آنها روي من زوم کرده اند و اميدوارم کار به آن ديدار نکشد و پيش از آن بازي، صعودمان مسجل شود. بايد همه بچه ها مراقب جنگ رواني و حاشيه سازي تيم هاي عربي باشند.
نصرتي تأکيد کرد: در سال هاي اخير نظارت AFC بيشتر شده و اميدوارم بيشتر و بيشتر هم شود تا ديگر شاهد جوسازي هاي تيم حريف نباشيم.
وي در مورد جو ورزشگاه، گفت: هواداران تراکتور فوق العاده اند اين برد را به آنها و خانواده ام تقديم مي کنم .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=39043508489187551290.png
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
Earth پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!
  محمد جواد ابراهیمی: با دبیر موافقم که وظیفه سرمربی انتخاب ملی‌پوش نیست
  تمرینات بامدادی محمد صلاح در ماه رمضان
Question فساد در پرسپولیس و استقلال و قرارداد ویلموتس بهانه جدید محمد دادکان برای حمله به وزار
Lightbulb دو شرط لازم برای پیروزی پرسپولیس از دید ناصر محمد خانی
  محمد رهبری به مدال نقره آسیا رسید
  آخرین وضعیت بازگشت "محمد نوری" به پرسپولیس
  استقلال در بین ۱۰ تیم برتر آسیا / آبی ها آبروداری کردند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان