امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک

Tongueدوستان اولین موضوع ام است میخوام سپاسا بترکونهHeartHeartHeart                                                                                              به یه خسیسه میگن شیرین تر از عسل چی خوردی ؟ میگه ترشی مفتی TongueTongueTongueTongue  غضنفر یهو بی هوا میاد تو اتاق خفه  میشهBig Grin       یه مرده میخوره به نرده فکر میکنه جوون مردهBig Grin    دو تا چینی به هم میخورند میشکنن   Tongue                                        
برادران رایت بهشون میومد تو کار پخش و توزیع سی دی و فیلم باشن تا ساخت هواپیما

یه نفر پیام داده می خوام اددت کنم، چیکار کنم؟بهش گفتم: یه کپی از شناسنامه با دو قطعه عکس و رضایتنامه از پدر ومادر رو برام بفرست.دیگه پیام نداد فکر کنم رفته مدارکشو تکمیل کنه

مورد هم داشتیم یارو بخاری ماشین رو کم کرده تا گاز به همۀ هم وطنان برسه ..!

به مامانم میگم عروسی پسر خاله کراوات بزنم یا پاپیون؟ برگشته میگه:زنگوله بنداز موقع برگشت دیگه گمت نکنیم دنبالتم نگردیم. :|

بابام اومده میگه قانون جدید راهنماییو رانندگی رو شنیدی ؟گفتم: نه گفت: تصویب کردن از این به بعد اونایی که بنزین نمی زنن غلط میکنن ماشینو ببرن بیرون !

هیچ چیز بدتر از "تبریک روز مهندس" به یک مهندس بیکار نیست !

مادر است دیگر..........گاهی دلش میخواهد صبح زود ظرفها را بشوید و ما را سگ خواب کند :|Sad((((((

زمان مکالمات تلفنی پسر به پسر = 00:00:59 مادر به پسر = 001030 پدر به پسر = 00:02:34 پسر به دختر = 011501 دختر به پسر = 00:00:05 دختر به دختر = 02:56:42

اینایی که میگن ادم رو باید تو مسافرت شناخت زر اضافی میزنن آدم رو فقط سر جلسه امتحان میشه شناخت همین و بس
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، armin^ ، امــــــیـــــــر راد
آگهی
خوب بود محمد

فقط یکم موضوعتو مرتب سازیش کن
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد یا ضد گرز
پس سپاسا کو؟
پاسخ
سلام خوب بود مرسی
[rtl]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی دلای آدما هرگز حسابی وا نکن
[/rtl]
پاسخ
خیلی چرت بود Dodgy
آقایون داداشام اینا واس ماس ... Tongue Big Grin 
پاسخ
Thumbs Up 
(03-10-2015، 20:15)hamid076 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی چرت بود Dodgy

Dodgy
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان