امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارخانمها...

آیا میدانستید با اشتغال زنان جمعیت کاهش می یابد . خواهرم برو کار کن مگو نیست کار
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط sajede ، خانوم گل
آگهی
(05-12-2011، 21:39)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر ها از پسر ها سر ترن؟؟؟؟ جوک ګفتی؟؟؟؟ هی من میام بګم حقوق زن و مرد برابر هست و همچنین می ګم زن و مرد برابرند بعضی ها رګ فمنیستیشون میګیره.

راست میگه بچه ها دختروپسر زن و مرد با هم برابرن حالا ممکنه یه سری کارارو خانوما بهتر انجام بدن یه سری کارارو پسرا بهتر ولی در کل هیچ برتری در کار نیست
(08-12-2011، 13:53)alireza_1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فمنیست ها Big Grin ما مردا جنس قوی تر هستیم کدوم قانوم میتونه رانندگی کنه با سرعت 100 تخمه بشکنه سوتم بزنه ها؟کدوم خانومی میتونه تا مچ دست بکنه دست تو بینیشBig Grin کدوم خانومی سیبیل میزاره تا زیر گلو Big Grin؟

اینا هنره که افتخار میکنین؟رانندگی با100 تا سرعت همراه با تخمه شکستن و سوت زدن؟؟اینا قانون شکنی هستن .همینکارا رو میکنین امار تصادفاتون بالاس دیگه..
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
دخترا کجا از پسرا سر ترن؟
=))

کارخانمها... 4
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(08-12-2011، 13:33)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به کار شما میګن فهمنیست ګرایی!!!
درست نیست کارتون.
ببخشید پسرای خوب بابا من یه چیزی گفتم . کوتاه بیاید دخترا شما که خیلی توی گذشت از پسرا بیشترین ول کنین . بزاردی دلشون خوش باشه !
اقا فرید شما هم اینجوری حرص نخورید فشار خونتون میره بالا میمونید رو دستمونا ! Big GrinBig GrinBig Grin
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
عالی بود ودرست
یک مثال کامپیوتری هست که می گوید :
حال ما اینقدرهاهم خوب نیست فتوشاپهConfusediv:یه سپاسیم بده محض رضای خدا
کارخانمها... 4
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
........
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
آگهی
ایول بهت
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان