امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک های منحرف:)

كيـ ... م رو تو ...ون شما گذاشتم
چرا انقدر تو منحرفي؟ بابا جواب صحيح اينا ميشه:
1.ف      2.خ

اول بوسش كن بعد بغلش كن بعد بخوابونش روتخت بعد لختش كن حالا پاهاشو بده بالا اينجوري پوشك بچه رو عوض كن

چيه ديگه نمي خواي بدي؟
توبه كردي؟ وقتي يه بار دادي ديگه نبايد جا بزني....
ديگه روزي حداقل يك بار رو بايد بدي
اين قانون اس ام اس بازيه !

يهکار خوب برات پيدا کردم عزيزم، ربتي به رشتت نداره ها ولي درآمدش خيلي خوبه. توي شرکت   ROB  سازي هستش. بايد بري در هر خونه اي يه ROB  بدي و بياي.

دوست دارم با تو بخوابم ؛ منو تو تنها با هم ؛من بي تو خوابم نمي بره ؛‌كجايي زير شلواري من!

آه ه ه ه ، آآآآي ، وااااي نکن ، واااااي تو رو خدا نکن نمي خوام خب ، آي اووووه واي نزن.
 آخه چرا انقدر فکرت خرابه اين بنده خدا داشت آمپول مي زد.

فقط به درد رختخواب ميخوري,چقدر گرمي,دوست دارم لخت شم و تو روم باشي,دوست دارم با دستام همه جاتو لمس کنم!اي پتوي گلبافت!

يادته اون دفعه اومدي دستمو گرفتي بردي يه جاي خلوت!
تندي شلوارت رو کشيدي پايين!!

منم هر چي آب داشتم ريختم لاي پات!

(برگي از خاطرات يک آفتابه!!)

بهم گفت بخواب ؟ خوابيدم ... گفت وا کن ؟ وا کردم ... يه چيزي در آورد کرد توش ... وقتي کارش رو انجام داد خيلي خون اومد ... خيلي ترسيده بودم ... اولين بار بود دندون مي کشيدم

زن:خيلي بزرگه! مرد:عادت ميکني.
زن:از پشت درد ميگيره! مرد:جا باز مي کنه.
زن:نمي خوام! مرد:خيلي بزرگه؟
زن:آره. مرد:بگم يه کفش ديگه بيارن؟

يه روز دو تا ني ني کنار هم دراز کشيده بودند.که ني ني اولي از ني ني دومي پرسيد :ميدوني جنست چيه؟
ني نيه دومي گفت :نه؟
ني ني اولي گفت:صبر کن حالا من بهت ميگم!؟سپس رفت زير پتو و اومد بالا وگفت:تو دختري!
ني ني دومي تعجب کرد گفت:از کجا فهميدي؟
ني ني اولي گفت:از جوراب صورتي اي که پات کردن!(بي ادب بازم فکر بد کردي)

تنها چيزي كه مي تواند در اوج لذت از زندگي ، خواب را از چشمان آدميان بربايد فقط يك چيز است

.
.
.

جيش !!!

قتي بوي تنت رو حس ميكنم ميفهمم كه چهار ماهه آب به تنت نخورده

عزيزم بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي خيلي بوي سم ميدي سم پاشي مي کردي؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک های منحرف:) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥farbod♥ ، یکتا 911 ، مهدی 2fm ، tavsa ، رومینا اتیش پاره 2 ، 0027 ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، I LOVE YOU FARHAD ، baran 18 ، saeed25/12 ، armin^ ، SÅℋAℕⅅ ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، alighaemazar ، ×fteя LifE∀× ، kian007 ، سالار2000 ، @پوریا@ ، MR.FARZAM ، m love f ، ☆รคђคг★ ، Thyme ، teen555 ، amir hossein.z ، افشین21 ، shawkila ، نازنين خوشگله انجمن ، ❤R@TA❤ ، سورنا فاول ، mobina bieber ، "K!nd~G!Яl" ، سانا50 ، حقوقدان انجمن ، Park Heun Ae ، یه دختر ، ~ALONE GIRL~ ، brave3 ، golbarg 284 ، Mehrad Tb ، fafa23 ، DAZZLING BOY ، omidkaqaz ، # αпGεʟ ، mr.destiny ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ✘Nina✘ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Mr.Unnamed ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، sarsar ، ☆єℓαнєн✮ ، رها جوووون.لپتاپ ، _mahi_ ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، .Mohadeseh. ، taniya_m ، ყ_ʍ ، ارزوخواجه ، *TATALO* ، پایدارتاپای دار ، Emmɑ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
پاسخ
 سپاس شده توسط baran 18 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، Thyme
اگه هیچ وقت بعد از هر لبخندی
خدا رو شکر نمی کنی؛

حقی نداری بعد از هر اشکی
اونو سرزنش کنی!

"خدایا شکرت"
پاسخ
 سپاس شده توسط baran 18 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، Thyme
اوکی مرسی ... Shy
عشق یعنی علاقه نه کفگیر و ملاقه ...  بععععله Heart   " منو محسن "
پاسخ
 سپاس شده توسط baran 18 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ
عاااااااااااااااااالی میسیHeart
.fuck everything
پاسخ
دمت اتیش عالیه
پاسخ
 سپاس شده توسط baran 18 ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، NO.NAME ، Sirvan10_a
آگهی
Angry
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
نقل قول:
(05-03-2014، 17:42)ASHEGH * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم گفت بخواب ؟ خوابيدم ... گفت وا کن ؟ وا کردم ... يه چيزي در آورد کرد توش ... وقتي کارش رو انجام داد خيلي خون اومد ... خيلي ترسيده بودم ... اولين بار

عزيزم بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي بوسم ميدي خيلي بوي سم ميدي سم پاشي مي کردي؟

پاسخ
دمت جیــــــــــــــــــــز.
پاسخ
خیلی باحا ل بودن ممنونم ....^_^
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ
Heart
tanx
پاسخ
 سپاس شده توسط ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان