امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر جلوي همه زمين خورديد...

در حال قدم زدن در يک مرکز خريد بزرگ هستي. به آرامي به ويترين ها نگاه مي کني و کيف سنگيني پر از دفتر و کتاب روي شانه هايت است. از دور چشمت به پله برقي مي افتد.

هميشه دوست داري به جاي بالا و پايين رفتن از پله هاي معمولي، از پله برقي استفاده کني.

ديگر چيزي نمانده که به پايين برسي ولي ويترين يکي از مغازه ها توجهت را جلب مي کند: يک طوطي جيغ جيغو در يک قفس پشت ويترين در حال جيغ کشيدن است... حواست مي رود به طوطي، اما يک دفعه...

بله، تو بدجوري زمين خوردي و تمام کساني که در حال قدم زدن بودند دارند با تعجب و نگراني نگاهت مي کنند.

کيف و کتابت در اطراف پخش و پلا شده اند و چند نفر دورت را گرفته اند تا کمک کنند. خجالت، اولين چيزي است که در وجودت احساس مي کني؛ اما شرم و خجالت را فعلاً بي خيال شو:

1. اول سر و وضعت را مرتب کن.

2. روي بدنت تمرکز کن و مطمئن شو که آسيب جدي اي نديده اي.

3. سعي نکن بلافاصله بلند شوي تا به ديگران ثابت کني که چيز مهمي نبوده! آرامشت را حفظ کن.

4. از افرادي که دورت جمع شده اند تا کمک کنند، تشکر کن. به آنها اطمينان بده که سالمي و مشکل خاصي پيش نيامده.

5. وسايلت را با آرامش جمع وجور کن. سعي نکن اين کار را با عجله انجام بدهي. اگر يک بار جلوي همه زمين خورده اي، نبايد دست پاچگي باعث شود تا براي بار دوم وسايل يا دفتر و کتابت را اين طرف و آن طرف بيندازي؛ چون کمي خنده دار خواهد بود!

6. وقتي جمع کردن وسايلت تمام شد نگاهي به اطراف بينداز و چند جمله کوتاه و خنده دار به کساني که هنوز نگاهت مي کنند، بگو. مثل يکي از اينها:

* اگر مي خواهيد يادتان بدهم که چطور زمين بخوريد، نمي توانم، چون خودم هم نفهميدم چطور شد!

* خب، مثل اين که امروز، روز خوش شانسي منه، نه؟

* همين الان فهميدم توپ ها چه احساسي دارند!

* دفعه بعد سوار آسانسور مي شوم!

...

با گفتن اين جمله ها احساس بهتري پيدا مي کني و اعتماد به نفست را دوباره به دست مي آوري. حالا وقتش است که دوباره روي پاهايت بايستي و خيلي آرام از آن جا دور شوي! ولي...

مواظب باش و اين دفعه خوب جلوي پايت را نگاه کن، و يادت باشد اين اتفاق ها براي همه مي افتد.
پاسخ
 سپاس شده توسط joe(parsa)m ، pouya12 ، NO.1 ، any body ، ♥گل یخ ♥ ، best~girl ، 911 ، *larmes de Feu* ، mazii ، LOVE8 ، m.md ، lady snow white ، ღSηow Princessღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، SaMiAr70
آگهی
خیلی قشنگ بود
من چند بار جلوی همه خودم زمین!ممنون!
اگر جلوي همه زمين خورديد...  1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH
مرسی.

اگه بیوفتیم زمین اولین خنده از طرف این پسراسDodgy من باید بالاخره یه جوری حاشونو بیگیرممممSleepy
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، mazii ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خخخیییلییییی مسسخخره بود!!!!!AngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، mazii
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، mazii
Sleepy
(18-06-2012، 17:06)AmIn-1283 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البتهSleepy واسه کوچولو هایی مثه شما که هیچی نمیفهمین مسخرس ... و باید درک بالا باشه و مهم تر عقل برسهSleepy
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، Hamidreza jefri HHH ، mazii ، lady snow white ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
واقعا ممنونم!
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
جالب بودفکرکنم لازم بشهHeartSmile
پاسخ
ممنون ولی فکر نکنم وقتی زمین می خوریم هیچ بنی بشری بیاد کمکمونDodgy
بعضیام مارو مثل قرقره میبینن...
می خوان با ما باشن که پرچمشون بره بالا...:ngh:
پاسخ
من به جای اون همه جمله ی خنده دار فقط یه جمله میگم:
.
.
.
.
حرکتوداشتی...؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان