امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از خود گذشتگی مادر..............

از خود گذشتگی مادر

پسر بچه ای یک مادر داشت که یکی از چشمانش کور بود یا بهتر بگویم جای یکی از چشمانش خالی بود،پسر با داشتن این مادر همیشه در جمع دوستان خجالت می کشید و اگر مادر برای مطلع شدن از وضع درسی بچه اش به مدرسه می رفت با برخورد تند و خشونت بار فرزندش روبرو می شد، که چرا به مدرسه آمده ای که آبروی من را جلوی دوستانم ببری این بچه بزرگ شد و از شهری که مادر در آن زندگی می کرد به جای خیلی دوری رفت و به مادرش هم آدرس منزلش را نداد.
مادر سالها از بچه اش دور بود و دلش خیلی تنگ شده بود روزی پرسان پرسان آدرس خانه فرزندش را پیدا کرده و خودش را با زحمت فراوان به خانه او می رساند تا از پسرش دیدن نماید ،در می زند پسر که مردی شده است و صاحب فرزند، خودش را به دم در می رساند و در را باز می کند و می بیند که مادرش دم در است ،عصبانی می شود و به سر او فریاد می زند که چرا دست از سر من بر نمی داری آمدی این جا تا ابروی من را ببری در همین حال زن و بچه مرد هم خودشان را به دم در می رسانند که ببینند چه خبر است، از مرد می پرسند این پیرزن کیست ؟و چه می خواهد ؟مرد به خاطر این که ابرویش جلوی زن و بچه اش نرود می گوید اشتباه آمده !!!مادر باز هم مهربانی کرده و می گوید بله درست است آدرس را اشتباه آمده ام .مادر با دلی پر از غصه به شهر خودش بر می گردد.
پسر بعد از چند ماه خیال می کند که شاید مادرم از نداشتن پول به در خانه من آمده بود و لذا به قصد رساندن پول به مادرش به سوی زاد گاهش حرکت می کند و خود را به دم خانه مادرش می رساند و در می زند اما کسی در را باز نمی کند از همسایه ها احوال مادرش را می پرسد، آن ها می گویند مادرت از دنیا رفته است، ولی یک نامه نوشته است برای پسرش !!پسر نامه را می گیرد و شروع به خواندن می کند، مادر در نامه نوشنه بود :پسرم در یک تصادف تو یکی از چشمانت را از دست دادی و من طاقت نداشتم که تو را با یک چشم ببینم ولذا چشمان خودم را به چشمان تو پیوند زدم تا تو بتوانی پیشرفت کنی .ومن یک عمر با یک چشم زندگی کردم.
دوستان این ایثار واز خودگذشتگی یک مادر بود!! به نظر شما این مادر شایسته چه نامی است؟ عمل او به نظر شما چه ارزشی دارد ؟ ما در زندگی تا چه حد ایثار و از خود گذشتگی داریم ؟؟
این داستان واقعی است
ميم مثه يه مرده جووون...
ميم مثه موهايي كه ريختن آسون...
ميم  مثه مردي كه بود...
اما ديگه نيست...

از خود گذشتگی مادر.............. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon ، گریس ، سانا50
آگهی
عـآشقشــم .. مـآدر !
پاسخ
 سپاس شده توسط sara1100
عجب پسر بدی بوده
پاسخ
 سپاس شده توسط sara1100

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
Wink داستان جالب آزمایش دامادها توسط مادر زن
  مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس
  کسی رو مثل مادر دیده بودید؟
  کار عجیب این پدر و مادر
  هدیه ی شگفت انگیز عروس به مادر شوهر
  کار جالب این مادر بزرگ شما را شوکه میکند (عکس)
Tongue واکنش رئیس جمهور های مختلف جهان در مقابل فحش مادر
  عکس های دیده نشده از پدر و مادر خوانندگان معروف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان