امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقاشی سه بعدی روی کاغذ

Video 
نقاشی سه بعدی روی کاغذ 1
پاسخ
آگهی
تاریخ خبر 1393/1/11392/11/10

تبدیل صفحه کاغذ به نمایشگرهای چند دقیقه ای + فیلم

به تازگی در اغلب کشور ها این سبک نمایش برای کتاب ها و روزنامه ها و مجلات پر فروش رونق گرفته است

ومنتشران با چاپ این عکس ها در کنار کارهای خود پیام بیشتری را به خواننده می رسانند و همچنین فروش محصولات خود را افزایش می دهند برای نمایش این نوع فیلم ها و انیمیشن ها بر روی یک کاغذ بدون هیچ نوع پلیری نیازمند تخصص سه بعدی و تکنیک های بصری و قانون های این تکنیک و حرفه می باشد

امیداسدی عکاس و فیلمبردار سه بعدی در داخل ایران سبک این نوع تکنیک را در ایران رونمایی کرده است که فیلم ها و انیمیشن های چندین ثانیه ای و حتی چندین دقیقه ای را می توان روی یک برگه کاغذ نمایش داد در ابتدا وقتی به این برگه ها نگاه می کنید همه چیز ثابت و معمولی به نظر می رسد اما وقتی فیلم مخصوصی روی برگه با حرکت ثابت به حرکت در میاید تصاویر شروع به حرکت می کنند و بینندگان را شگفت زده می کند فیلم استفاده شده برای این عکس ها می بایست با انیمیشن هماهنگ باشد یا در واقع هر انیمیشن با هر فریم مشخصی یک نوع فیلم مخصوصی برای نمایش دارد. این انیمیشن ها با چند فضا پر و خالی تشکیل می شود که معمولا سفید و سیاه هستند و میزان فضای سفید یک ششم فضای پر است  و با تکیه بر قوانین بصری این تکنیک می توان این نوع اثر ها را خلق کرد

امیداسدی در ادامه می افزاید : چند ماه پیش کتاب هایی را دیده بودم که در خارج کشور به این سبک به چاپ رسیده بودند و عنوان کتاب های جادویی را به خود اختصاص داده اند و تصمیم گرفتم در داخل ایران بر روی این تکنیک کار کنم و با تجربیات علمی که در دنیای 3 بعدی  دارم بیشتر به سمت این تکنیککشیده شوم تا بتوانم اثری خارق العاده ای را خلق کنم امید وارم توجه بیشتری به این سبک در ایران شود و باید بگویم که چیدمان فریم های این تصاویر در کنار هم بسیار حرفه ای و تخصصی می باشد و تولید کنندگان در سرتاسر جهان قبل از هر تخصصی نیازمند علم ایجاد موویشن هستند. و این تکنیک قابل استفاده در ژورنال ها و مگنز ها و روزنامه ها می باشد

دانلود نمونه ای جدید از این تکنیک  بر روی کاغذ  : ( زمان 4 دقیقه با حجم 40 مگابایت)(با رزولویشن کوچک دیده شود)

http://2dto3d.ir/3d/paper3d
پاسخ
وای (: خیلی قشنگه (: خلاقیت دارع (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان