امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقاضای پدر مرتضی پاشایی از سارق موبایل مرتضی!

ناصر پاشایی اظهار کرد: در مراسم تشییع پیکر پسرم، موبایل او به سرقت رفت و حالا هم نزد یکی از طرفدارهای مرتضی است. از این فرد درخواست می‌کنم که تلفن همراه پسرم را پس بدهد زیرا حاوی خاطرات ارزشمندی برای ماست

وی افزود: ما قصد داریم پس از مراسم چهلم پسرم، اقدامات قضایی را در این خصوص انجام دهیم.

ناصر پاشایی همچنین تصریح کرد: در سیستم شخصی پسرم تعدادی آهنگ منتشرنشده وجود دارد و پس از برنامه چهلم اقدامات لازم در جهت انتشار این آلبوم را انجام خواهیم داد.

وی گفت: اواخر فروردین 1394 آلبوم جدید مرتضی را منتشر خواهیم کرد و فکر می‌کنم استقبال خوبی هم از آن بشود. البته حدود یک سال قبل مراسمی هم با حضور مرتضی در سالن برج میلاد برگزار شد که حدود 15 دوربین از مراسم فیلمبرداری کردند و به حالت کنسرت دسته‌جمعی با تعداد زیادی از خواننده‌هاست. این فیلم هم به لطف دوستان در اختیار ماست و فکر می‌کنم همان اواخر فروردین این فیلم را هم منتشر کنیم.

ناصر پاشایی خاطرنشان کرد: چند وقت پیش به همراه برخی هنرمندان جلسه‌ای با وزیر بهداشت داشتیم و برنامه‌ای در دستور کار قرار گرفت تا عواید بخش عمده‌ای از این فیلم و آلبوم‌ها به بیماران سرطانی اختصاص داده شود تا شاید مرتضی نقشی در درمان این بیماران داشته باشد.

تقاضای پدر مرتضی پاشایی از سارق موبایل مرتضی! 1
تقاضای پدر مرتضی پاشایی از سارق موبایل مرتضی! 1
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط atena2015 ، ×fteя LifE∀× ، saeed25/12 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، زیا ، erfan90 ، s d17 ، یاسی@_@
آگهی
بیچاره  خانواده اش دیگه چیزی واسشون نموده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  مرتضی پاشایی فوت کرد :(
Music اهنگ مرتضی اشرفی شوخی شوخی
Music آلبوم ایوار از مرتضی شیرکوهی منتشر شد
  شنیدن ۱۰۰ ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ
  روایت مرتضی گودرزی از دوران طلایی موسیقی خراسان
  شعر از خودم بر وزن اهنگ های مرتضی پاشایی<نسخه ی دوم>
  «مرتضی باقرنژاد» معاون دفتر موسیقی شد
  ست لباس مرتضی پاشایی + تصاویر
  مصاحبه با بادیگارهای آرمین 2AFM و مرتضی پاشایی

پرش به انجمن: