امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر من واقعا....

مـرد مـسـنـی بـه هـمـراه پـسـر 25 سـالـه اش در قـطـــــــار نـشـسـتـه بـود. در حـالی کـه مـسـافـران در صـنـدلـیـهـای خـود نـشـسـتـه بـودنـد، قـطـــــــار شـروع بـه حـرکـت کـرد.
بـه مـحـض شـروع حـرکـت قـطـــــــار ، پـسـر 25 سـالـه کـه کـنـار پـنـجـره نـشـسـتـه بـود پـر از شـور و هـیـجـان شـد. دسـتـش را از پـنـجـره بـیـرون بـرد و در حـالـی کـه هـوای در حـال حـرکـت را بـا لـذت لـمـس مـیـکـرد،فـریـاد زد : "پـدر نـگـاه کـن درخـتـهـا حـرکـت مـی کـنـنـد. " مـرد مـسـن بـا لـبـخـنـدی هـیـجـان پـسـرش را تـحـسـیـن کرد.کـنـار مـرد جـوان، زوج جـوانـی نـشـسـتـه بـودنـد کـه حـرفـهـای پـدر و پـسـر را مـیـشـنـیـدنـد و از حـرکـات پـسـر جـوان کـه مـانـنـد یـک بـچـه 5 سـالـه رفـتـار مـیـکـرد، مـتـعـجـب شـده بـودنـد. نـاگـهـان پـسـر دوبـاره فـریـاد زد : " پـدر نـگـاه کـن دریـاچـه، حـیـوانـات و ابـرهـا بـا قـطـــــــار حـرکـت مـیـکـنـنـد."
زوج جـوان پـسـر را بـا دلـسـوزی نـگـاه مـیـکـردنـد. بـاران شـروع شـد چـنـد قـطـــــــره روی دسـت مـرد جـوان چـکـیـد. او بـا لـذت آن را لـمـس کـرد و چـشـمـهـایــش را بـسـت و دوبـاره فـریـاد زد :" پـدر نـگـاه کـن بـاران مـی بـارد، آب روی دسـتِ مـن چـکـیـد. "زوج جـوان دیـگـر طـــــــاقـت نـیـاورنـد و از مـرد مـسـن پـرسـیـدنـد:"پـسـر شـمـا امـروز بـرای اولـیـن بـار است کـه بـیـنـایـیـش را بـه دسـت آورده و مـیـتـواند بـبـیـنـد؟؟؟
"مرد مـسـن پـاسـخ داد:" ایـن كـه ميـگي مـال تـوی داسـتـان بـود... پـسـر مـن واقـعـا اُســکُــلــه ^_^
تصویر: Wink
دوستي تكرار دوستت دارم نيست فهميدن ناگفتني هاي كسي است كه دوستش داري4xvHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Sina_0611 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، پری خانم ، *aisan* ، azary ، Thyme ، ✘dead~G!ฯГ✘
آگهی
:|
سپاس
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘dead~G!ฯГ✘
خخخخخخخخخخ
نباید زندگی را سخت گرفت چون هیچکس از ان زنده بیرود نمی آد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Frozen ، GreenBoy ، LastArny
عالیـــــــــــــ بود!
بهتر از این نمیشد!
بازم ازیا بگذار!!!
Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پسر من واقعا.... 1
پاسخ
خوب بود
 O__ o  gazale  O__ o
پسر من واقعا.... 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زنها واقعا شبیه به چی هستن؟
  چرا میگن بچه ننه؟؟؟؟؟نمیگن بچه بابا؟؟؟واقعا چرا؟؟؟
  لطیفه واقعا جالب
  شوخی های واقعا جالب و حنده دارشبکه های اجتماعی ! D:*
  جک های باحاله2 نیای واقعا ضرر کردی بیشتر قبل
  بچه ها اینا واقعا جدیده خیلللللیییییییییییییییییییی
  لطیفه واقعا جالب
  روش مخ زنی در کشور های مختلف..(واقعا هم همینطور هست)
Video یعنی واقعا باحالن
Big Grin چقدر زرنگی... اگه راست می گی یه سپاس بده ببینم اگه واقعا زرنگی بیا و جواب سوال و بده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان