امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرچم ها در جنگ های صلیبی

پرچم ها
در دوران جنگهای صلیبی نماد مسلمانان یک هلال بود که گهگاهی نیز با ستاره دیده میشود و نماد مسیحیان صلیب بود و در عموم پرچم های کشور های مسیحی از این علامت استفاده شده است

طی پرسجو هایی که من کردم هلال از ایین مهر پرستی گرفته شده و بعدها به نماد اسلام درامده چنانکه هم اکنون نیز در پرچم های کشور های مسلمان از ان بهره جستند وبالای گنبد بعضی مساجد معلوم است

نکته ی جالب دیگری که در مورد پرچم ها مطرح است این است که پرچم مسلمانان عمدتا سه گوش بوده است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://msmonterossosfacebookpage.wikispaces.com/file/view/islam.gif/147753029/islam.gif
سید عرفان موسوی
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

پرچم ها در جنگ های صلیبی 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER ، mohamad66 ، mohammadreza...
آگهی
از این آرم در حال حاضر در پرچم های تعدادی از کشورهای مسلمان به عنوان نماد و آرم اسلام استفاده شده است
مثل موریتانی و پاکستان
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، 1939
نماد ماه چه به صورت کامل و چه به صورت حلال در تمام دوران تاریخی ایران وجود داشته اما دلیل ورودش به اسلام مربوط به ضرب سکه در ایران در دوران نخست ورود اعراب به ایران که عرب های هیچ چیزی نداشتن تا مدت از سیستم دیوانی و سکه های ایرانی استفاده می کردن روی این سکه ها حلال ماه و ستاره و گاهی ماه کامل دیده می شد در سال های پس از ان نیز باز سکه ها در ایران ضرب می شد که یک طرف ان از نشان های ساسانی و طرف دیگر ایات قرانی به کار می رفت در سال های بعد نشان شاه های سا سانی از روی سکه ها برداشته شد اما حلال و ستار بر جای ماند و به مرور تبدیل به نماد اسلام شد....
در جنگ های صلیبی (چلیپای) امپراتوری مقدس روم و پادشاهی انگلیس از پرچم با صلیب (چلیپا) سنت جورج (جرجیس) استفاده می کردند تنها تفاوت انها در رنگ پرچم و صلیب است امپراتوری مقدس روم از پرچم با زمینه سرخ و چلیپا ی سپید استفاده می کرد و پادشاهی انگلیس از پرچم سپید و چلیپا سرخ استفاده می کرد که اکنون این پرچم هنوز پرچم انگلیس است
ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، در جستجوی حقیقت ، 1939 ، SABER
من خیلی وقت بود کنجکاو شده بودم چرا حلال علامت پرچم مسلمانها شده اما تنها چیزی که فهمیدم این بود که از ایین مهر پرستی گرفتنش از اطلاعات شما متشکرم
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

پرچم ها در جنگ های صلیبی 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان