امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر بسیار عجیب قلعه نویی برای استقلالی ها!

سرمربی استقلال گفت:اگر ضربه نوری گل می‌شد دیگر نمی‌گفتند که بازی سیاسی بوده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر بسیار عجیب قلعه نویی برای استقلالی ها! 1 خبر بسیار عجیب قلعه نویی برای استقلالی ها! 1

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرش نیوز,  امیر قلعه‌نوعی پس از تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) را تبریک می‌گویم. تشکر می‌کنم از زحمات سعید مظفری‌زاده و ناراحتم او از داوری خداحافظی می‌کند او داوری بود که همه استانداردهای داور بین‌المللی را داشت و پسر با صفایی بود و حیف شد که از داوری خداحافظی کرد.نیمه دوم پرسپولیس بهتر از ما بود بهتری از این نظر که گردش توپ بیشتری داشتند و از موقعیت‌هایی که می‌خواستند به ما ضربه بزنند را بسته بودیم.

وی ادامه داد: در ۲ هفته گذشته ۲ بازیکن از تیم ما جدا شد و خوشحالم که توانستیم جو روانی که علیه ما راه افتاده بود را جمع کنیم و بازیکنانم تشکر می‌کنم که فوتبال مردانه‌ای بازی کردند.الان باید به فکر بازی ذوب آهن باشیم.

سرمربی استقلال درباره جدایی بازیکنان از استقلال گفت: اکنون سه بازیکن خواهان جدایی از استقلال هستند اما اسم‌شان را نمی‌گویم.

قلعه نوعی درباره اینکه در تساوی های دربی مسائل سیاسی دخیل است یا نه گفت: به این مسایل ورود نکنید. اگر ضربه نوری گل می‌شد گل می‌شد دیگر نمی‌گفتند که بازی سیاسی بوده است. همه افراد از اقشار محتلف از سیاسی تا سایر دیگر دوست داشتند که بازی برنده داشته باشد.قبول دارم که پرسپولیس فشار بیشتری آورد اما ما خوشحالیم که در این بازی به یکی از اهداف‌مان رسیده‌ایم و از نتیجه راضی هستیم و خسرو حیدری را به جلو فرستادیم تا توپ را در یک سوم دفاعی پرسپولیس نگه دارد زیرا این توانایی را دارد و از نتیجه بازی راضی هستیم زیرا ۴ امتیاز هم تفاضل امتیاز داشتیم به یکی از اهداف‌مان رسیدیم و پرسپولیس ایجاد موقعیت نداشت جز یک کاشته. ما هم آنطور که باید بازی می‌کردیم نکردیم ولی به یکی از هدف‌هایمان رسیدیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Zakie76
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼
  اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان