امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: گــفـتگـوے آزاد 【95】

(24-03-2014، 11:05)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:03)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:02)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اههههههه ...

اگه فلش اجـآزه میداد اول بودم ...

ایا میخواهید بلافاصله پس از پیـام دیگر ارسال کنید ؟؟ لطفا32 ثانیه بایستید ..

پوف .. اول بودم خدایی
خخخخخخخخخخ من اول شدم پسرم. Big GrinTongue

تُــ،ف به اون قیـآفه ی زشتت ... Big Grin

اول برو اینرو نگا کن بعدا به من بگو زشت.خخخخخخ
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
آگهی
هلن شاید از ناراحتی آخر اومدی
دیدپینی: گــفـتگـوے آزاد 【95】 4
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘
(24-03-2014، 11:05)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو بدون فاطی و احمد و بقیه حال نمیده /:

و آیسان =ا
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، First Star
(24-03-2014، 11:05)♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زهراا

اسمه منم عاطفه ست. چن سالته؟
(24-03-2014، 11:07)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:05)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو بدون فاطی و احمد و بقیه حال نمیده /:

و آیسان =ا

سسسسسسسسسسسسسسلام دوست خودمBig Grin
(24-03-2014، 11:06)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من دارم ناراحتی گریه میکنم یا اشک شوقه crying

دِ بنـآل چی شده دیگـه ؟؟

DodgySleepy
آگهی
: گــفـتگـوے آزاد 【95】 4
هی'_'
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
نورا جونم خوبی؟
 سپاس شده توسط First Star
(24-03-2014، 11:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:05)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایییی ایمان تو پسر احمدو عاطفه ای؟؟؟:|

کفــر نگـو دخترم ..

احمد و عاطفه جای نتیـجه های منن ..

:|
فسیل:|
(24-03-2014، 11:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2014، 11:05)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایییی ایمان تو پسر احمدو عاطفه ای؟؟؟:|

کفــر نگـو دخترم ..

احمد و عاطفه جای نتیـجه های منن ..

ایمان حالت خوبه؟؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان