امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخـــ♥ـــتری از جــــــنس خرداد(سری1)

امروز میخوام از خردادی ها تعریف کنیم یخورده چون خودمم خردادی هستم (ای جونم)HeartHeart
خوب بزار براتون بگم

خوب بچه ها حتما بخونید تا باشخصیتشون اشنا شید اگه خواستید مشخصاته ماه های دیگه رو هم مینویسم

ما خــــردادی آ ... مهربونیـــم.... ............... چون قلبمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... حسود نیستیم......... ...چون دلمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... خسیس نیستیم........چ ون جیبمون بزرگـــــــــــ ــــهما خــــردادی آ ... خوش صحبتیـم........ ...چون حرفمون بزرگـــــــــــ ـــهما خــــردادی آ ... بـــرترینیم.... ..چونخدامون بزرگـــــــــــ ـــــــه ♥ ♥

اگه شانس آوردی و یه متـــولـــدخــــــرداد عاشقت شد...؛ حواستو جمع کن... !این اتفاق تو زندگی هر شخصی رخ نمیده...اون با تمـــــــام قلبش و روحشمیاد به سمتت و این فرصت رو یکــــ بار بهت میده ...اگه بفهمه تو اونی نیستی که بودنش رو حس کنی و با رویــاهاش به پــرواز در بیای ....؛ برای ابد از دستش میدی...حواستو جمع کن...
باقی متن رادر ادامه مطلب ببینید
یک خردادی میتونه در یک لحظه هم ناراحت باشه هم شاد ...!!!!یک خردادی یک حس درونی قوی داره که میتونه در یک نگاه آدما رو بشناسه ..یه الهام درونـــــــــــ ـــــــــــــــ ــــی .یک خردادی در عشق فوق العاده صبوره .یک خردادی یه عشق واقعی رو سالها در دلش زنده نگه میداره حتی تا آخر عمرش .یک خردادی یه دوست واقعیه اگر تو هم یه دوست یکرنگ باشی ...!!!!

اگه فکر می کنی دخترای متولد خرداد مغرورن،کاملا در اشتباهی فقط یک اصولی توی زندگیموی دارن ،به اسم صداقت و وفاداری،این منطقیه که ما از عزیزانمون انتظار داشته باشیم به اصول ما احترام بذارند...اگه تو نمی تونی اینو درک کنی ،پس آدم منطقی نیستی ،و برای همین که به راحتی بهت می گیم

صفه جهان خرداد ماهی ان،نصف دیگه جهان بدون مهربونی ها و ارتباطات خفن خردادی ها نمیتونن زندگی کنن!!!!نمی دونستین........ ............... ....بدونید!!!

مهناز افشار زیر استتوس جدیدش نوشته هر وقت هیجان زده می شم تند تند تایپ می کنم به خاطر همین غلط دار می شه...یکی از دوستان با یک پسری آشنا شد بود و می گفت وای من چرا نمی فهممم این بعضی موقع ها چی می گه...و من و دوست خردادماهی هر وقت با هم حرف می زدیم در طول دوران مدرسه،کسانی که اطرافمون بودن نمی تونستن بفهمن ما داریم چی می گیم...آیا شما هم به عنوان یک خردادی تا حالا تند تند حرف زدین؟کلمات جویدین؟؟اونم وقتی هیجان زده می شید....

وقتی یه خردادی یه تصمیمی می گیره هیچ کس نمی تونه منصرفش کنه . حتی خودش!!!!!!!!!

خردادی همیشه یک علامت سوال برای طرف مقابله،هرگزفکرن کن بتونی یک خردادی روبشناسی!

منتظر سری 2 باشید
هـَـ ـرگـِــز بـِـه گــُذَشــ ـتِـهــ بـَـرنـَـگــ ـَـرد
اَ گـَ ـر  سـیـ ــنـدِرلــا بَـرایــ ـــ بـَـ ـردآشـ ـتَـن
کـَفـشـ ــشـ بَــرمـیـگــَشـ ـتــــ،
هــیـچـوَقـ ـتـــ 
یــ ـکــــ پــِرنــسـ ـســـ نــمــیـ ـشُــد

پاسخ
 سپاس شده توسط محدثه74 ، Modern Thinking ، یلدا930 ، باران20 ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، هانی* ، †cυяɪøυs†
آگهی
مرسی عالی بود

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12
HeartHeartThanksHeartHeart
 Thomas Anders

Heart  

دخـــ♥ـــتری از جــــــنس خرداد(سری1) 1
پاسخ
اییولل دمت هاات

پرچم ماا خردادیاا همیشه باالااسس Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دخـــ♥ـــتری از جــــــنس خرداد(سری1) 1 [url=http://www.akskhor.ir/][/url]
پاسخ
سپاس لایک
پاسخ
 سپاس شده توسط محدثه74
(07-09-2014، 22:17)P@RIChEhr 1378❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اییولل دمت هاات

پرچم ماا خردادیاا همیشه باالااسس Wink

بععععععلههههه الکی که نیس Tongue

وایی ما چقد محبوبیم
اکثر متولدین ماه های دیگه ما رو دوس دارن :bighug:
بار الها،تو نادیده میگیری،من هم نادیده میگیرم
تو گناهانم را،من عطا هایت را . . .
پاسخ
آگهی
لطفابرای ماهای دیگه روهم بزار
Msle matroke trin halt yk
Shahr shodeam k dr an
Hst sdaei v ksi nist vli
پاسخ
ايول خرداد

دخـــ♥ـــتری از جــــــنس خرداد(سری1) 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ خرداد ^ــ^
  فال روزانه جمعه 23 خرداد 99
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ خرداد ^ــ^
Thumbs Up فال روزانه جمعه 31 خرداد 1398
Thumbs Up فال روزانه پنجشنبه 30 خرداد 1398
  فال 28 خرداد
  فال روزانه ... فال 27 خرداد
  ساعت ٥ صبح ... ١٦ خرداد ٩٧ ( واقعيه حتما بخونين )
  خز ترین عکسای فیسبوک(سری1)
  زیباترین و جدیدترین اس ام اس ها و جملات عاشقانه ماه خرداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان