امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطره یک روز معمولیه من

Wink 
*****عرفان تقدیم میکند*****
خوب من میخوام خاطرات یکی از روز های معمولیمو تعریف کنم :cool:
یه روز با علی معلولو و امیر علاف سر کوچه بویدم دیدیم صدا اژیر میاد علی معمول رفت ببینه چیه یه دفعه تنگ دنگ تیر خورد گفتیم یا علی مدد و فرار کردیم سمت راست کوچه تا خرج شیم دیدیم ماشینا پلیس اونجا رو گرفتن مجاصرمون کردن برگشتیم از طرف چپ بریم دیدیم از اون طرف پلیسا دارن با ماشین گاز میدن دارن میان سمت ما  5 6 تا بودن امیر علاف باهاشون تصادوف کرد من ولی تصلین نشدم از دومیه پریدم از سومیه ملق زدم رسیدم به چهارمی دیدم ترمز کرده میخواد تیکاف بکشه پریدم روش بعدش پریدم رو ماشین اخریه ماشین پنجمی ترمز کرده بود شیشمیه ترسید تصادف کنه ترمز کرد ولی از سرعت بالا چپ کرد داشت تو هوا ملق میزد پلیسرو از شیشه کشوندم بیرون ماشینه خورد به بقیه ماشینا اونا منفجر شدن تفنگ پلسه که 6 تا تیر داشت یکیو زدم به سرش 5 تا گلوله داشتم دوایدم از کوچه خارج شم دیدم فقط ده یازده تا تانک داره میاد رفتم جلو تانکه شلیک کرد جا خالی دادم خورد تانک جلویی ای از شدت انفجار اون ساختمون ریخت رو بقیه تانکا من همین جوری داشتم میدویدم دیدم یه موتور پلیس داره گاز میده به طرف پریدم رو موتورش پلیسا از پشت افتاد گاز دادم گاز دادم تا دور بشم بعد فهمیدم شماره پلاکو دارم باکو باز کردم تا بنزیناش ببریزه همه داشت میریخت دیدم بقلم یه وانت کهنه فروش داره رد میشه هوا رو نگاه کردم دیدم دارن با هلی کوپترو و جت دنبالم میکنن پشتممم دیدم دیدم دارن منو با تانکو و نفر برو ماشین FBI و ... دنبالم میکنن ملق زدم تو هوا افتادم رو وانت تو هوا بودم چندتا تیر زدم به موتور منفجر شد منم پشت وانت بودم با اخرین تیرم کهنه فروشرو تیر زدم افتاختمش کنار موتور بسوزه که پلیسا فکر کنن مردم منم همین جوری با اون ماشین رفتم تا پلیسا بهم شک نکنن و هنوزم نفهمیدن من زندم
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، rangin kamoon ، narin13 ، eNorto ، نیلوفر جوووووووووون ، pmiyar ، نفس.
آگهی
چه دامنه ی ذهنی گسترده ای داری باوBig Grin
              خاطره یک روز معمولیه من 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
(25-03-2014، 0:57)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چی :cool:
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
 سپاس شده توسط ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
big nice............
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

پاسخ
(25-03-2014، 0:59)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 0:57)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرچه مزخرف بود ولی اورین چون پسرمی میخوام ضایعت نکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
25r3025r3025r30
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

پاسخ
آگهی
(25-03-2014، 1:02)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-03-2014، 0:59)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرچه مزخرف بود ولی اورین چون پسرمی میخوام ضایعت نکنم

بیشر خودت میتونی بهتر درست کن
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
نظر بدید
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
پاسخ
mashallah ghodrat takhayol
na avariiiiiiiiiiiin
خدا پرسيد:ميخوري يا ميبري؟؟؟؟؟؟؟؟
و من گرسنه پاسخ دادم:ميخورم!!!!!!
چه ميدانستم لذت هارا مي برند و
حسرت هارا ميخورند!!!!!!!!Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc
hal nadad
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان