امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96

(26-03-2014، 12:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:46)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی شارژ مفتی میخواد ؟ |: Big Grin

خیلی زرنگی برا خودت بزن :|
یادت رفتع قرار بود چیکار کنی ؟ :|
پیدا کردی ؟
خوب پ خ کن سریع :|

(26-03-2014، 12:49)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:43)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:35)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام /: آخییی چـرا!؟ -_- منم اعصاب ندارم

تو چرا ؟ |: منکه بدجور ر*ده مالیه حالم

چمیـدونم -_- .. واییی مگه چیشده!؟ |||: منم یــه پسر دیروز با سوالش رید تو اعصابم Big Grin
چمیدونم |: من خیلی میرینم تو اعصاب این و اون میدونم Big Grin

اصلا کارمه ی . میدونی چون خودم با یکی این کارو کرده بودم از بقیه هم پرسیدم ببینم تاحالا داشتن یا نع |:
امیر!؟ |||: نچ نچ نچ -_- واقعن که
منم اعتراف میکنم با 3 نفر همزمان *** کردم |:
ایسان 0_0
واقــــعا که
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
آگهی
(26-03-2014، 12:49)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:47)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا عکست خیلی توپه !Angel

عزیزم آوای1
یا آوای 2
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شمارع گذاری شدع!
^_-

منظورم تو بودی :|
عکستو دوس دارم Angel

میسی عیضم
لفط داریــــــــــــــــ♥

(26-03-2014، 12:48)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکی پست نده یا بگه نسخه خرابه محرومه. کاملا جدی هستمDodgy

آوای 1
من ازین عرفانه میترسمـــــــــــــ
:p325:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 220
 سپاس شده توسط melodi+ ، ERF@N ، Dead Silence
(26-03-2014، 12:51)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا اسپم بدید زودتر صفحه ها بره جلو نسخه بزنیم راه دیگه ای مثل اینکه نداریم _-_

نظرتون چیه هپ بازی کنیم؟ :>>

7 تا 7 تا ^_^ ..

ما اعتراض داریم نسخه نیاز داریم بچه ها با هم |: ..

ما اعتراض داریم نسخه نیاز داریم مرگ بر ضد نسخه مرگ بر ضد نسخه -_-
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 220
 سپاس شده توسط melodi+ ، ERF@N
(26-03-2014، 12:51)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا اسپم بدید زودتر صفحه ها بره جلو نسخه بزنیم راه دیگه ای مثل اینکه نداریم _-_

نظرتون چیه هپ بازی کنیم؟ :>>

هب ممنوعه. اسپمم ممنوعهBig Grin هرکی بازی کنه یا اسپم بزنه اخطار میگیرهShy
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، melodi+
(26-03-2014، 12:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:50)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:48)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترسید _-_

بگین که خرابه نسخه _-_

عرفان مهربان باش ._.

روز عیدی چرا با احساسات بچه ها بازی میکنی؟ ._.

بترسید-_-

آوا عاقل باش @_@

روز عیدی چرا میخوای به بچه ها بی قانونی یاد بدی?@_@
): من؟

من فقد گفتم هپ بازی کنیم >_<

هرکیم زیاد ارسال بده بهش عیدی میدم *^_^*

*-_-*

عرفان بچه ها خیلی دوست دارن :>
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Thyme ، Dead Silence
(26-03-2014، 12:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:46)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی شارژ مفتی میخواد ؟ |: Big Grin

خیلی زرنگی برا خودت بزن :|
یادت رفتع قرار بود چیکار کنی ؟ :|
پیدا کردی ؟
خوب پ خ کن سریع :|

پیدا نکردم حوصله ندارم|:
ستاره 111 ستاره 441 مربع
همراه اول 2000 تومن شارژ میده تا 13 فروردین وقت دارید تمومش کنید |:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence
آگهی
سلامAngry

(26-03-2014، 12:53)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:50)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترسید _-_

بگین که خرابه نسخه _-_

عرفان مهربان باش ._.

روز عیدی چرا با احساسات بچه ها بازی میکنی؟ ._.

بترسید-_-

آوا عاقل باش @_@

روز عیدی چرا میخوای به بچه ها بی قانونی یاد بدی?@_@
): من؟

من فقد گفتم هپ بازی کنیم >_<

هرکیم زیاد ارسال بده بهش عیدی میدم *^_^*

*-_-*

عرفان بچه ها خیلی دوست دارن :>

کاملا مشخصه مخصوصا اینکه آیسان شعاره مرگه منو داره میده@_@
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
اقا بچه ها
سیگار -ایرانسل
خب چیه؟اوا گفته مدیرهBig Grin

سـ لـ ـآ م →♥→♀→♥
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان