امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96

(26-03-2014، 13:01)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان >_< خجالت داره والا |:
من با مهراوه کردم .

امیرررر|: !؟ بس کن دیه حوصلم سر رفت -_-
تو اون ستا یکیشون فرزام بود |:
[/quote]
خخخخ کم اوردی |:
آگهی
(26-03-2014، 13:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن من چرا دارم سره نسخه با عرفان بحث میکنم؟ :|
تو از من میترسیدی که *-_-*

میرم نسخه بزنم ^_^

آخ جونمی جون *^_^*

الـان عرفان منو گروگان میگیره ||: رو صورتم اسید میپاشه .. رو صورت آوا هم اسید میپاشه |:

الان با باتوم میوفته دنبال من و آوا تا میخوایم میزنمون |: ..

(26-03-2014، 13:01)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان >_< خجالت داره والا |:
من با مهراوه کردم .

امیرررر|: !؟ بس کن دیه حوصلم سر رفت -_-

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 224
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mr.Robot ، sober
(26-03-2014، 13:05)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا. الآن در حالت مخ زدگی به سر میبرمcrazy

هیمممم|: !؟ ..

هومممم|: !؟ ..
(26-03-2014، 13:06)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه چرا وحشی بازی؟ قرن 21 است ها.راحت میفرستم زباله14k

وحشی بازی نه ؟! |:

آقا من که میدونم اول نمیشم تو گفتگو -_- پس راحت برم ناهارمو بخورم .. خدافس {: فعلنـی ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 224
 سپاس شده توسط ERF@N ، sober
(26-03-2014، 13:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میرم نسخه بزنم ^_^

آخ جونمی جون *^_^*

الـان عرفان منو گروگان میگیره ||: رو صورتم اسید میپاشه .. رو صورت آوا هم اسید میپاشه |:

0_0 خیال بافیت تو لوزالمعدم 0_0
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، sober
(26-03-2014، 13:06)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:03)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میرم نسخه بزنم ^_^

اونا مال قدیما بودWink

(26-03-2014، 13:01)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااام

به به یکی از مرغام:cool:
هههه.بقیه کجان نمیان؟

یکیشونو فرستادم دانشگاه اصفهون بره درس بخونس بیاد جوجه های تحصیل کرده بزادp345
 سپاس شده توسط Mr.Robot
آگهی
Bazam salammmmm
(26-03-2014، 13:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:06)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:03)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میرم نسخه بزنم ^_^

اونا مال قدیما بودWink

(26-03-2014، 13:01)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااام

به به یکی از مرغام:cool:
هههه.بقیه کجان نمیان؟

یکیشونو فرستادم دانشگاه اصفهون بره درس بخونس بیاد جوجه های تحصیل کرده بزادp345
ملیتا رو میگی نه؟
جوجه های که من بدنیا اوردم یکیشون دکترن دوتاشون مهندس
 سپاس شده توسط ERF@N ، sober
(26-03-2014، 13:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میرم نسخه بزنم ^_^

آخ جونمی جون *^_^*

0_0 خیال بافیت تو لوزالمعدم 0_0

چرا اونجا؟ تو فکه دهنه شتر
 سپاس شده توسط Mr.Robot
هیـــــــــم ._.
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، "K!nd~G!Яl" ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان