امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】

درود خـבمت ڪـآربـرآלּ گـرامــے .. ツ

با تلــاش شبــانه روزے و ڪم نظیر شما בوستان گرامــے افتتاح شدن نســخه 97
‎از سرے موضوع هاے گفتگــوے آزاد رو اعلام می کنیم ..

بدلیل بروز شکل در نسخه قبلی ، این نسخه زودتر ایجاد شد ! :| :>

► به امیــב گفتگوے آزاد هاے بعـבے و گپ و گفتگو بین ڪاربران ◄

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه97

قوانین :

1- ارسال هاے هرگونه شڪلڪ خالے و عارے از نوشته بر خلاف قوانین است ..

2-ارسال پست هایـے از قبیل کاربران בر حال بازבید و بیشترین ارسال کننـבه روز نیز ممنوع میباشد ..

3- رعایت اבب در گفتگو الزامے است ..

4- از هم اکنون בر صورت مشاهده ے هرگونه توهین ؛ تیکه انـבاختن ، و موارد امثال آن با ڪاربر متخلف برخورב خواهد شد ..
تذڪر : در صورت عـבم توجه به قوانین فرב خاطی اخطار و یا یک روز محروم میشوב ..

نڪته : برای مشاهـבه ی برگ ها و پست هاے جـבیـב این ڪار ها را انجام בهیـב .

1- ابتـבا وارב ڪنترل پنل ڪاربرے شویـב .

2- سپس وارב قسمت ویرایش تنظیمات شویـב .

3- سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهـבه ے موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر בهیـב .

4- سپس گزینـﮧ ے به روز رسانی تنظیمات را انتخاب ڪنیـב .

با انجام این ڪار ها تمامی پست ها בر تایپڪ هاے پر برگ برای شما به نمایش در می آیـב ..

این تاپیک رو فقط مدیرا باز می کنن و اجازه ی باز کردن این تاپیک رو حتی نویسنده ها هم ندارن ..

گفتگوی آزاد97 ، با آرزوی خوشبختی در سال 93 !

موفق باشید ..AvoOoOoL :>>>>

عرفان به خاطره دل بچه ها تو این عیدی ضدحال بهشون نزن ._.
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【97】 1
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mr.Robot ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ★~Ѕдула~★ ، love you**** ، Thyme ، !~IмДи~! ، ✘v!☻lent girl✘ ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، ناز خوشگله ، # αпGεʟ ، P e D i ، Ƒαкє ѕмιƖє ، aCrimoniouSs ، ☆★ super star★☆ ، ƒяσzєη ℓσνє ، ♥CRAZY G!RL♥ ، ~~SARA:HIVA~~ ، First Star ، இFATEMEHஇ ، ♠♥♦یاسمن☻☻ ، asal.hz ، arina001 ، T A R A ، Adl!g+ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، melika79 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Meteorite ، яᎧмιиα ، -Nᴇɢᴀʀ- ، MOHSENEBRAHIMI ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، بغض ابر ، ღdorsaღ
آگهی
اول شدم
هوراااااااااا
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، !~IмДи~!
دوم - _- نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــع
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
نع سوم |: >_<
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، !~IмДи~!
سپاس بدین ):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ✘v!☻lent girl✘ ، !~IмДи~! ، Mιѕѕ UηυѕυαL
(26-03-2014، 13:10)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن من چرا دارم سره نسخه با عرفان بحث میکنم؟ :|
تو از من میترسیدی که *-_-*

میرم نسخه بزنم ^_^

آخ جونمی جون *^_^*

الـان عرفان منو گروگان میگیره ||: رو صورتم اسید میپاشه .. رو صورت آوا هم اسید میپاشه |:

الان با باتوم میوفته دنبال من و آوا تا میخوایم میزنمون |: ..
0_0 خیال بافیت تو لوزالمعدم 0_0

چرا اونجا؟ تو فکه دهنه شتر
تو کیسه مرغ ماهی خار چطوره ؟
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(26-03-2014، 13:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم -_- میفرستم زباله
*-_-*
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✘v!☻lent girl✘
(26-03-2014، 13:13)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:10)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:04)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 13:01)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن من چرا دارم سره نسخه با عرفان بحث میکنم؟ :|
تو از من میترسیدی که *-_-*

میرم نسخه بزنم ^_^

آخ جونمی جون *^_^*

الـان عرفان منو گروگان میگیره ||: رو صورتم اسید میپاشه .. رو صورت آوا هم اسید میپاشه |:

الان با باتوم میوفته دنبال من و آوا تا میخوایم میزنمون |: ..
0_0 خیال بافیت تو لوزالمعدم 0_0

چرا اونجا؟ تو فکه دهنه شتر
تو کیسه مرغ ماهی خار چطوره ؟

من افسردگی گرفتم میرم ناهار بخورم بدرودcry girl دلمو شیکوندینcrying
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، melodi+ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Mιѕѕ UηυѕυαL
نفر نهم شدمAngry
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
منم برم ..

هفته دیه اومدم سپاساش به 5 ردیف نرسیده باشه دیه نسخه نمیزنم میزارم عرفان 600 صفحه یه بار واستون نسخه بزنه *-_-*

خدافظی! :>
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mr.Robot ، ✘v!☻lent girl✘ ، !~IмДи~! ، # αпGεʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان