امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پراندلي روي نيمکت ايتاليا ماندني شد

پراندلي روي نيمکت ايتاليا ماندني شد

سرمربي تيم ملي ايتاليا از توافق با فدراسيون فوتبال اين کشور براي تمديد قراردادش خبر داد.

پراندلي روي نيمکت ايتاليا ماندني شد 1

چزاره پراندلي، سرمربي تيم ملي ايتاليا عنوان کرد که درهاي تيم ملي همچنان به روي توتي و کاسانو باز خواهد بود و همچنين اظهار کرد که قرارداد جديد فدراسيون فوتبال ايتاليا براي تمديد را پذيرفته است.

به گزارش ايسنا، پراندلي در مصاحبه با راي اسپورت گفت: احساس غرور مي‌کنم، وقتي پيشنهاد جديد فدراسيون فوتبال به دستم رسيد بسيار خوشحال شدم، چراکه قبل از اينکه هر نتيجه اي در جام جهاني اتفاق بيافتد، آن ها پيشنهادي براي تمديد قرارداد دو ساله به من دادند. شايد اينها به خاطر کارهايي باشد که ما در چند سال اخير انجام داده ايم. عملکرد ما در چند ماه اخير بسيار خوب بوده است. من قرارداد جديد فدراسيون را پذيرفتم، امّا در خصوص جزئيات صحبتي نکرديم. اما در کل من بعد از جام جهاني 2014 هم سرمربي ايتاليا خواهم بود. "

پراندلي در خصوص حضور توتي و کاسانو در تيم ملي گفت: توتي و کاسانو دو بازيکن حرفه اي هستند که در حال حاضر عملکرد بسيار خوبي را دارند، اما به هر حال بازيکنان جوان بسياري هم عملکرد خوبي داشته اند و نبايد ناديده گرفته شوند.من هيچ وقت در را به روي کاسانو و توتي نبسته ام، با توجه به شرايط آمادگي بدني بازيکنان، تصميم را خواهم گرفت."

پراندلي از تيم هاي مدعي فتح جام جهاني نيز گفت: برزيل، اسپانيا، آلمان و آرژانتين، اما ما هم حرفهايي براي گفتن خواهيم داشت. "
پراندلي روي نيمکت ايتاليا ماندني شد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  صحنه درگيري عبدي-حسيني روي‌نيمکت‌(عکس)
Wink موافقت کي‌روش با برگزاري ديدار ايران – ايتاليا
  نيمکت مهرام دوباره به هاشمي رسيد
  گزارش روز:بازگشت کاسياس به نيمکت ذخيره ها
  آينده نامعلوم کلوزه در ايتاليا
  مکوندي: نيمکت ما مثل استقلال نيست
  صفحه اول روزنامه هاي امروز ايتاليا
  ژاوي: از نيمکت نشيني در بارسا راضي نيستم
  از بازگشت به نيمکت پرسپوليس خوشحالم
  مورينيو از نيمکت‌نشيني ديه‌گو کاستا دفاع کرد

پرش به انجمن: