امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.

مجید 24 ساله پرسیده :
سلام .من کلاً پسر دختر باز و شیطونی نبودم و نیستم . تو دانشگاه هم همینطوری هستم و بودم. بنظر من هر پسری اگر بخواد با دختری دوست بشه باید فقط با یک دختر دوست بشه و اگر هم دوست شد نباید از اون دختر سوء استفاده بکنه .
منظورم رو که از سوء استفاده می فهمید چیه ؟ منظورم دقیقاً همین کار هایی که اکثر پسر ها با دختر ها انجام می دهند .
متاسفانه اکثر پسر ها فقط بخاطر لذت جنسی با دختر ها دوست میشوند . یعنی هیچ چیز دیگه ای در ارتباط با یک دختر براشون مهم نیست جز اینکه بتونند از بدن اون دختر نهایت لذت رو ببرند .

اینجور آدم ها آخرش هم بعد از اینکه با دوست دخترشون نزدیکی جنسی داشتند از اون سیر میشند و میرند دنبال یکی دیگه و داستان ادامه داره.
من کلا مخالف این رفتار پسر ها هستم و برای وجود و شخصیت دختر ها ارزش بالایی قائل هستم .
ولی نمی دونم چرا همیشه من تنها مودم و هم سن و سال های من که هر روز با یک دختری می پریدند، روی هر دختری دست گذاشتند ، جواب بله رو گرفتند .

بنظر شما چرا دختر ها با وجود اینکه میدونند اون پسر به درد زندگی نمی خوره و فقط دنبال خوش گذرونیه ، باز باهاش دوست میشند
چرا دخترها از پسر های بی قید و بند بیشتر خوششون میاد ؟
راز موفقیت دختر باز ها چیه ؟
خلاصه در یک کلام ، چرا دختر ها پسر های بد رو انتخاب می کنند و پسر های خوب تنها و بی کس می مانند ؟

نظر شما چیه ؟
کامران:
دلیلش اینه که پسرهای بد اعتماد بنفس زیادی دارند و اگر از دختری خوششون بیاد ، خیلی راحت و با اعتماد به نفس میرند جلو و بهش پیشنهاد دوستی می دهند . در حالیکه اکثر پسر های خوب ، خجالتی هستند و کاری با دختر های دیگه ندارند و اگر هم از دختری خوششون بیاد اصلا روشون نمیشه برند جلو.
در واقع پسر های خوب یک گوشه و بدور از دوختر ها وایمستند و انتظار دارند که دختر ها به سمت اونها بروند. و این برای پیدا کردن یک دوست دختر اصلا راه مناسبی نیست .
پس های بد هم بجای اینکه فقط نگاه کنند ، می افتند دنبال دختری که خوششون اومده و ازش تعریف می کنند و اینقدر زبون میریزند تا دختره خوشش میاد و پا میده .

فرزاد :
تمام آدم ها می دونند که این پسر های بی قید و بند به درد ازدواج و زندگی نمی خورند . دختر ها هم اینو می دونند . ولی این پسر های خانم باز وقتی از یک دختری خوششون میاد ، اینقدر پررو هستند که خیلی با اعتماد به نفس میرند جلو و بهش پیشنهاد دوستی میدهند . در همین زمان اینقدر به این دختر ه بیچاره تیکه های حرفه ای و با نمک و خنده دار میندازند تا دختره به خنده بیافته .
همه ی ما آدم ها از خنده خوشمون میاد و دختر ها هم همینطوری هستند . وقتی می بینند با یک چنین آدمی بهشون خوش میگذره و خنده روی لباشون میاد ، خوب از اون آدم خوششون میاد و بهش جواب بله رو میدهند.
ممکنه اولش فقط برای خنده و تفریح با این پسر بد دوست شده باشند ، ولی مطمئناً این پسر های بد برای خنده با این دختر ها دوست نشدند.
بعد از یک مدت یواش یواش دختره رو عاشق خودشون می کنند و بعد از اون رابطه ی جنسی و بعدش هم نزدیکی جنسی .
تو یک کلام ، دختر ها برای تفریح و خنده با پسر های بد دوست میشوند و پسر های بد هم برای برای جسم و بدن این دختر ها با اونها دوست میشوند .

مازیا :
به نظر من اصلا پسر بد و پسر خوب وجود نداره . پسر های خانم باز ، دنبال خانم بازی می گردند و پسر های خوب دنبال خانم بازی نمی گردن پس دوست دختر هم پیدا نمی کنند .
پسر های خوب زیادی خوب هستند چونکه دوست دارند هر چی که یک دختر می خواد براش فراهم کنند و مثل یک عروسک تو مشت دوست دخترشون هستند و این اصلا برای دختر ها جذاب نیست . دختر ها پسری رو دوست دارند که با اعتماد به نفس باشه و راه خودش رو بره و بجای انکه مثل خمیر تو مشتشون باشه ، مثل یک کوه بزرگ و دست نیافتنی باشه که پر از رمز و راز هستش و دختر ها دوست دارند اون رو کشف کنند.
تفاوت دیگه ی پسر های دختر باز با پسر های خوب بدون دوست دختر ، تجربه ی بالای این پسر هاست .
این پسر ها 10 ها بار قبل از اینکه تو مخ زدند استاد بشوند ، شکست خوردن و جواب نه شنیدن . ولی الان دیگه یاد گرفتن که چجوری با یک دختر حرف بزنند و بادی لنگوییج اونها بسیار جذاب شده برای دختر ها در صورتی که پسر های خوب هیچ کدوم از این ها رو بلد نیستند .

وقتی دختر ها فکر می کنند که یک پسری همیشه در کنارشون هست و هرچی بخواهند اون براشون انجام میده خوب حس برتری نسبت به اون پسر پیدا می کنند . ولی پسر های بد هیچ وقت همیشه در دسترس دختر ها نیستند . با این کار دختر ها رو میذارند تو خماری و این حس به دختر ها دست میده که (( این پسر چیز گران بهایی است که براحتی بدست نمیاد ، پس من باید تلاش کنم تا بدستش بیارم ))

نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟
:29dz::29dz::29dz::29dz:
پاسخ
 سپاس شده توسط Matin.gg ، spent † ، Ati-74 ، gesooya ، Reza.NTK ، اشکان پیشرو ، ɱɪɾʌʛє ، monster girl+ ، ماهرخ خانوم ، shawkila ، کیاندخت ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، parisa.78
آگهی
واقعا درسته
اگه یه پسر لباسای جذب بپوشه و بغلای سرش رو سفید کنه دختر از این جور پسر خوششون میاد
پسرای سنگین شانسی ندارن
پاسخ
(27-03-2014، 20:37)Matin.gg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا درسته
اگه یه پسر لباسای جذب بپوشه و بغلای سرش رو سفید کنه دختر از این جور پسر خوششون میاد
پسرای سنگین شانسی ندارن

گل گفتی داداشUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
نگاه من و دوستام یه قانونی داریم اینو برای شما هم میگم حالا دیگه نمیدونم ربطی داره یا نه
یه سری چیزا هستش که من و دوستام بهش میگیم خط و چراغ مثلا یه دختر رو از رویه لباس پوشیدن و طرز نگاه کردنش میفهمیم این خط و چراغارو داره یا نه اما یه دختر که چادری هستش و سرش پایینو و خلاصه

خودتون میدونید چه تیپی رو میگم اونو دیگه سمتش نمیریم یا مفهمیم خط و چراغای مارو نداره

حالا پسرام همین طورین مثلا همین دو طرف سر رو زد { بهش میگن مدل خامه ای منم این مدلیم ولی از اوناش نیستم ها Big Grin} یا نوع لباس پوشید و برای همین دخترا جرعت میکنن بیان جلو و میدونن پسره اهل دوستیه

اما یه پسر که سرش پایینو و لباس عادی پوشیده { البته توهین نباشه من خودم عاشق این جوری پسرای خاکیم } دختره میفهمه که این اهل دوستی نیست یا حداقل این جوری برداشت میکنه ولی تو قضیه ازدواج

بر عکسه یعنی این جور پسر که سرش پاینو و خلاصه مثبت دخترا خیلی بیشتر دوسش دارن واسه زندگی پس شما خوشحال باش چون بری خاستگاری از تیپ اوکی رو گرفتی از دختره اما من برم اول

این قدر میزنن منو تا صدا سگ بدم بعدم شوتم میکنن بیرون چون میدونن فلزم خرابه و مورد دارم  Big Grin خلاصه اینم تجربه های ما بود ازشون استفاده کن جوون Wink
من جنسم بده انگار ساقیم بد بود , ولی فکر نمیکردم تا این حد بود
نمیام خونه من زودتر از یک یکونیم , کسی نیستم که بخوای بهش تکیه کنی
من یه پسربدم یه پسر بد , آره لجنم لجنم لجنم من , ترسی هم ندارم ازجهنم
یه پسر بد ممکنه جو گیر شه, بزنه به سرش یه هو درگیر شه
یه پسر بد ممکنه تهدید شه یه پسر بد نباس هیچ وقت تسلیم شه
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، Ma30h *_* ، shawkila
نظرای همه ی شوما محترمهBig Grin

ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ : ﺯﻧﺪﮔﯿــــــﻤﯽ …

ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻓﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﮕﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯿــــﺖ ﻧﺒﻮﺩﻡ ؟
ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﺁﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻋﺸــــﻘﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔــــﯿﺶ ﺑﮕﺬﺭ
ﻩ !
پاسخ
 سپاس شده توسط Ma30h *_*
واقعا درسته. اما دخترایی هم هستن با این ک چادری اند کار های می کنند ک ازشون بعیده.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ma30h *_* ، ɱɪɾʌʛє ، ماهرخ خانوم ، رکسانااااا
آگهی
اوهوم.منم تو همین موندم
پاسخ
 سپاس شده توسط Ma30h *_* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
تا حالا پسرا بهترین جواب ها رو دادن.(همینطور بیشترین سپاس ها رو)Undecided
پاسخ
واقعا درسته بعضي از اين پسراهم عكس هاي برهنه ي دخترارو تو سايت هاي اجتماعي مي ذارن حتي توي فلش خور هم ديده شده دخترا ابجياي گلم با اين جور پسرا دوست نشيد
پاسخ
 سپاس شده توسط Ma30h *_*
ما خودمون هفت خط هستيم نياز به راهنمايي نداريم
پاسخ
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، Ma30h *_*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  دخترانی که مانتو می پوشند / حتما حتما بخوانند
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان