امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه مین خنده :| :) =) ورژن دو

Wink 
سیلام
ورژن یکشم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجاس خخخخخخخخخ Big Grin
الان وضع جوری شده که مهمون دعوت میاد خونه آدم ، قبل از میوه و آجیل،باید براشون حجم اینترنت خرید که یه موقع دانلودشون نیمه کاره نمونه :|

ژلوفن ميگه غلط كرده سرت درد ميكنه، مگه من مُردم؟
در صورتى كه استامينوفن فقط ميگه توكل به خدا، ببينيم چى ميشه

.

حتی تو جدول مندلیف هم هر عنصری ک ترکیب نشه نجیبه…

جدیدا تو خونه بچه ها میگن بابا بزن اونور فوتبال ببینیم، ولی باباها میگن ساکت باش دارم کلاه قرمزی میبینم Smile

.

بعد از اینکه روحانی و وایبر و لاین بهم عید رو تبریک گفتن احساس معروفیت میکنم همتون عانفرندید Smile)
مدل و پرنسس های فیسبوک

به تعدادی راننده تاکسی جهت تحلیل مسائل سیاسی خاورمیانه نیازمندیم :|

شما برو در هرخونه ای که میخوای بزن ، پرسیدن کیه؟ بگو منم،
اگه دوباره پرسیدن ، بگو منم بابا منم. حتماً باز میکنن …

یعنی موبایل دختر دختر خالم که ۳سالشه بیشتر از موبایل من زنگ میخوره !
ایرانسل اس ام اس داده مشترک مورد نظر سرتو بزار زمین بمیر …

روحانی سه بار به دوست دختر من اس ام اس تبریک عید داده
روحانی جان از زندگی من برو بیرون :|

کی شماره منو داده به روحانی ؟
من اینو تازه پیچونده بودما
اس داده عیدت مبارک جوابشو ندادم
دوباره اس داده قهری ؟
:| آسایش نداریم

ﻓﮑﺮ ﮐﻦ ﻣﺎ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺳﺎﻝ 1393 ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺑﻌﺪ ﯾﻬﻮ . . .

ﺳﺎﻝ
1392s
ﺑﯿﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺩ !!!!

.

خانومه اومده تعمیرگاه باد چرخای ماشینشو تنظیم کنه

به آقاهه گفت اقا باد خارجی بزنیدلطفا:|

اوستاهه که اینکاره بود گفت نگران نباشید

تو کل منطقه فقط ماییم که باد خارجی میزنیم بقیه یا چینیه یا ایرانی

الان براتون صورتیشو زدم

دختر : واااااااا چرا صورتی؟

این ماشینه بابامه

بقیشو نمیتونم بگم مودم از خنده قطعو وصل میشه Smile))))

مامانم داشت سوپ درست میکرد

بهش گفتم مامان هویج نریز من دوست ندارم!

میگه نترس رو مزش تاثیر نداره !

میگم پ چرا میریزی اگه تاثیر نداره؟

میگه خوشمزش میکنه

ﭼﻬﺎﺭ ﻧﻔﺮ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐسی حیف نون ﻣﯿﺸﻦ ﻭﻟﯽ ﮐﺮﺍﯾﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻦ ﺑﺪﻥ!

ﻗﺮﺍﺭ میذارن ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﮐﻪ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺑﺸﻦ ﻭ فرار کنن !

ﺑﻌﺪﺍﺯ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﭼﻬﺎﺭﺗﺎﺷﻮﻥ ﺩﺭﺍﯼ ﻣﺎﺷﯿﻨﻮ ﺑﺎﺯﻣﯿﮑﻦ ﻭ با سرعت ﭘﺎ ﺑﻪ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﺬﺍﺭﻥ

ﻣﯿﺮﻥ ﺗﺎ ﻣﯿﺮﺳﻦ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺗﺎﺭﯾﮏ ﻫﯿﭽﮑﯽ ﻫﯿﭽﮑﯽ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﯾﺪ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺻﺪﺍﯼ تند تند زدن ﻧﻔﺴﺸﻮﻥ ﻣﯿﺎﺩ

ﯾﮑﯿﺸﻮﻥ می زنه رو شونه ﺑﻐﻠﯿﺶ ﺑﻬﺶ میگه ﻓﮑﺮﺷﻮ بکن ﺣﺎﻻ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ داره !

حیف نون بهش می گه بابا راننده منم ، فقط بگین چی شده ؟

فانتزی من اینه:
به طرف بگم جدا شیم بعد محکم بزنه تودهنم و بگه خفه شو کصافطه خر بیا بغلم….
ولی همیشه از شانس بده من طرف میگه اوکی هرجور راحتی…

بچه بودم وقتی اسفناج میخوردم حس میکردم زورم بیشتر شده،میرفتم تو کوچه دعوا
.
.
.
.
مثله خر کتک میخوردم، بر میگشتم

یه سری تولد داداشم بود ما هم کلی مهمون دعوت کرده بودیم از قضا(غزا،قزا،غضا،عصا حالا هر چی)همون وقتا تو اپارتمانمون دزدیه کفش هم زیاد شده بود...اخااا جونم برات بگه سرصبح تو عالم خلسه(دایره لغاتمو دارین فقط)مامیه ما داش فکر میکرد که چیکار کنه کفشایه مهمونارو نبرن بعد گفت اصن همه ی کفشارو میارم تو.... ادم همسایشو سفت بگیره بهتره تا مالشو دزد بگیره...دی:" اخه مگه مجبوری بیدار نشده ضرب المثل به این سختی بگی مادر من.....ینی وختی گفت ما پوکیدییییم از خندهه

عاغا یبار این مامان ما میره پیش یکی از دوستای باکلاسش که باهاش کار داشت....همینجوری تو راه با خودش میگفت اگه دعوتم کرد برم بالا بش بگم ممنون و این حرفا.....چشتون روز بد نبینه تا میرسه به زنه بعد سلام و اینا یکاره به زنه میگه بفرما بالا....دیییییی....بیچاره زنه هم گفت بفرماییید؛ینی مامان ما اب شدااااا از خجالت....ینی باحال قیافه ی زنه بودااااااا بوخودا

.

عاقا سر کلاس نشسته بودیم که استاد سوال کرد "جنگ سرد چه زمانی آغاز شد ؟"
منم جواب دادم "اول زمستان" که کلاس رف تو هوا
بعد استاد گف آفرین حالا بگو ببینم "دولت رضاخان چگونه سقوط کرد ؟"
منم جواب دادم "با هواپیمای توپولوف"
هیچی دیگه صندلی که چه عرض کنم موزاییک هم توی کلاس باقی نموند :دی

رفتم آرایشگاه یارو میخواست یه کم دور مو هامو ماشین کنه نمیدونم چی شد که ماشین رفت وسط کلم حلا ما کلی دعوا کردیم وسط دعوا یارو میگه حالا میگید چکار کنم؟
یه پیرمرده اونجا نشسته بود با کمال آرامش گفت کلشو با ماشین صفر بزن.
آغا قانع شدم نشستم یارو کله مارو یهجوری درستش کرد بعد بلند شدم که برم یارو گفت قابل شمارو ندارن !!!!!!!!!!!!
آغا میخواستم قیچی رو با پهنا بکنم تو حلقش

چند وقت پیش بحث علمی بود به پسر خاله ام گفتم باد روده انسان متان داره ومثل سوخت آتیش میگیره... گذشت تا دیروز رفتیم خونشون بعد دیدم یهویی غیبش زد بعد 5 دقیقه با نیش باز برگشته میگه رودم مشکل داشته کبریت زدم بهش گروپ صدا داده مثل دهن اژدها آتیش گرفته خودتون قیافه منو تصور کنین
من دیگه عرضی ندارم...

عاقا چند وقت پیش با بابابزرگم رفته بودیم رستوران خلاصه پیتزا سفارش دادیمو نشیستیم بخوریم دیدیم بابابزرگم نمیخوره ما هم به غذامون دست نزدیم بابام از بابابزرگم پرسید چرا نمیخوری بابابزرگم کف بابا چی بخورم هنوز نون نیاوردن که!!!
من0___________0
بابام0______________________________0
بابابزرگمSad((((((((((
وسایر کسانی که دراون اطراف بودنSmile))))))))))))))))))))))))))))

عاغا امروز ریاضی داشتیم،معلم ریاضیمون هم از اون گردن کلفت هاست
چند نفر از دانش آموزای کلاسهای دیگه هم رفته بودن تو حیاط مدرسه و واسه رزمایش آماده میشدن
با صدای بلند از جلو نظام میگفتن و معلم ما هم تمرکزش بهم میخورد، به من گفت که از پنجره بهشون بگم که با صدای آروم تر داد بزنن
منم رفتم پشت پنجره گفتم:از جلو نظام،اونا اینبار با صدای بلندتر گفتن:الله
اینبار دیگه بدتر تمرکز معلم بهم خورد و کلاس هم منفجرید
هیچی دیگه،ناموسا دستاش سنگین بود......بدنم کوفته شده
لامصب من خواستم کلاستو از اون سردی و بی روحی بیرون بیارم،این بود جواب کارم
منم نشانه ی اعتراض کلاس رو ترک کردم(البته مدیونید اگه فکر کنید اون بیرونم کرد
)

آقا (بله ما با سوادیم!) شاید باورتون نشه ولی یه ساله بابای ما، ما رو گذاشته سر کار!
از پارسال میخوام گوشی بخرم، هی امروز و فردا... تا نزدیک عید شد!
گفت دم عید گرون میشه، بذار بعد عید یه گوشی خوب..!
بعد عید شد گفت چ عجله ایه، دولت میخواد عوض شه، بذار ببینیم چکار میکنه، شاید قیمتا بیاد پایین.
4 ماهم از اون زمان گذشت، بعد گفت بذار نتیجه مذاکرات ژنو بیاد، شاید تحریما رو بردارن!!!
دیشب می گم خدا رو شکرررررر نتیجه مذاکرات اومد! فردا بریم بخریم؟؟ میگه صب کن حالاااا! یه 4-5 روز بگذره رو جنسا تاثیر بذاره....!!!!
حالا دارم تخمین می زنم این 4-5 روز چند ماه می کشه! :|
اگه کسی خواست بره تو پرورشگاها دنبال گذشته ش بگرده بگه منم باهاش برم.....!! :/

اقا من یک هفته است از مدیریت به خاطر مریضیم استعفا دادم و الان معلم کلاس چهارم شدم دیروز سر کلاس داشتم چت میکردم طرف تو چت یه جمله خنده دار گفت منم شروع کرد، به بلند بلند خندیدن گودزیلاهای کلاس مثل بز اخفش فقط نگام میکردن بعد مثل خل و چل ها شروع کر
ون به خندیدن منم جریمشون کردم گفتم حالاکه بی دلیل میخندین 4 بار از درس بنویسید بدبختها هم شروع کردن به جریمه نوشتن منم به چتم ادامه دادم
بچه ها من انتقامتونو از گودزیلا ها میگیرم
خواهش میکنم تشویقم نکنین من متعلق به همه شما هستم
تا اخرین نفس با گورزیلاها میجنگم
لایک= حمایت

مروز با خانواده تو خونه نشسته بودیم،بعد داشت تبلیغ کانون قلم چى رو نشون میداد،یدفعه خاله بنده اومد نظر بده،گفت این تبلیغ قانون کلم چى ...،
بنده خدا دیگه حرفشو نزد،ما که داشتیم میمردیم از خنده.

یه بار زمان هنرستان سر کلاس یکی از معلم ها خیلی سر وصدا میکردیم معلم برگشت گفت خواهش میکنم ساکت باشید یکی بچه ها برگشت گفت خواهش میکنم خواهش نکنید معلم عصبانی شد قهر کرد رفت خونه ماهم از خدا خواسته رفتیم خونه ناظم زنگ میزد خونه که کجا رفتید به یکی دوتا از بچه ها زنگ زدن اونا هم خبر دادن به بچه ها دیگه تلفن مدرسه رو جواب نمی دادیم فردا رفتیم مدرسه ناظم گفت نمیزارم امتحان بدید گفتیم خوب باشه امتحان نمیدیم امتحان اول دین و زندگی بود نذاشت امتحان بدیم بعد دید نمی تونه نزاره امتحان بدیم انضباط همه رو 10 داد.
یادش بخیر.............

سلااااااااااااام
چه طورین؟
اقا ما بچه بودیم پول برداشتیم که بریم بستنی عروسکی بگیریم اون موقع 200 بود منم یه 20 تومنی برداشتم و نمیدونستم به ریال نوشته شده
رفتم مغازه به فروشنده گفتم اقا یه بستنی عروسکی بده مرده هم اورد
پول رو که بهش دادم گفت میشه 200 تومن گفتم خب اینم دوتا نقطه داره دیگه!
هیچی دیگه یارو داشت فقط کاشی های مغازشو گاز میزد

چند روز پیش با همسرم نشسته بودیم رو به رو تلویزیون و چایی مرغوب ایرانی میخوردیم.یه دفه پای شوهرم خورد به ایوان چای و ریخت رو فرش...مثل برق پریدمو پارجه آوردم که تمیزش کنم که لکه نشه که آقامون با کمال خونسردی گفت:
چای محسنه عزیزم،نگران نباش فرش رنگ نمیگیره
خونسردی اون و استرس من تبدیل به یه خنده طولانی و خاطره ی خنده دار برامون شد

امروز سر کلاس یه زنبور اومد تو صورت استاده یه جیغ و دادی راه انداخته که نگو کلات کلاس رفت رو هوا این به کنار نشسته به توضیح اینکه به زنبور حساسم تا مرز مرگ میرم منم گفتم استاد میترسی دلیل الکی نیار بچه ها دوباره درودیوارو قورت دادن هیچی الانم میخوام خودم حذف کنم تا حداقل ابهتم حفظ شه

یادش بخیر وقتی اول دبیرستان بودم سر کلاس قبل از اینکه معلم بیاد داشتم خیلی جدی نقش معلم و در می اوردم ! غافل از اینکه معلم از لای در داره نگام میکنه!شانس آوردم که از این کارم خوشش اومد و ازم خواست که جلوی خودش نقشش و بازی کنم و خودش نشست جای منو منم با پوشیدن کت معلم و گرفتن کیفش دوباره واره کلاس شدم و شروع کردم به درس دادن....
واقعا یادش بخیر

چندسال پیش شرکت بابام بهش 200-300تاکارت اینترنت رایگان داد منم چند تاشو دادم به دوستم.چندروزبعدش ازدوستم پرسیدم ازکارتااستفاده کردی؟
دوستم=نه نتونستم باهاش برم اینترنت
من=چرا؟؟؟؟
دوستم=بعدکلی من من...توقسمت dial چه شماره ای بایدبنویسیم؟!
من=خو شماره ای که توکارته دیگه!مگه توچیونوشتی؟؟؟
دوستم=شماره تلفن خونمونو!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط *!hasti!* ، Zakie76 ، rana m ، mareyana ، sbinam ، *mehrzad* ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، bahar03 ، ♥farbod♥ ، اقیانوس اشک ها ، LordLas_89 ، sara1112 ، **zeinab** ، PeRFeKT G!Rl
آگهی
khhhhhhhhhhhhhhhhhhh mersiiBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مین خنده :|     :)     =) ورژن دو 1
پاسخ
up..............up
پاسخ
مرسی!:hje:
ماکه قراره پروانه شیم بزا

دنیاتامیخوادپیله کنه!!!!!
پاسخ
(04-04-2014، 0:28)rana m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی!:hje:
خواهش...
پاسخ
عالی واقعا یاد دبیرستان بخیر
خدافظ:|
پاسخ
آگهی
میسییییی عالی بودHeart

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مین خنده :|     :)     =) ورژن دو 1
پاسخ
خیلی زیاد بود من نخوندم ولی سپاس دادمAngelHeartHeartAngelHeartAngel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و
  آخر خنده (اس ام اس های خنده دار مخصوص خانه تکانی)
  خنده بازار-پست هاي فيسبوك(خيلي خنده دار)
Thumbs Up ترول خنده دار ضد حال مخصوص پسرای باجنبه انجمن فقط خنده
  شعر طنز و خنده دار حرف های دختر و مادر مجموعه : مطالب طنز شعر طنز و خنده دار حرف های
  عکس های خنده دارجدید،سوژه های خنده دارجالب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان