انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【111】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload7.ir/imgs/2014-02/00516109706042336721.png عزیزم چقـد غمگینه پِسَـره .. -_-
این رژیم غذایی مناسب افرادی با وزن کمتر از 70 کیلوگرم می‌باشد
صبحانه :
نیم لیتر شیر + 20عدد خرما +100 گرم پنیر کم چرب + 2 قاشق عسل + 2 عدد تخم مرغ پخته ( آب پز یا سرخ کرده )
میان وعده صبحانه و ناهار :
10 گرم فیبر + 10 گرم گلوتامین + 2 عدد سیب زمینی آب پز + یک فنجان عرق یونجه
ناهار :
وعده معمول روزانه + یک پیاله ماست کم چرب+ یک فنجان سبزیجات پخته یا خام + 2 کف دست نان سبوس دار +مولتی ویتامین مینرال
2 ساعت پس از ناهار :
10 عدد گردو + یک کف دست نان سبوس دار + 2 لیوان شیر + 20 گرم کشمش قرمز
2ساعت پس از وعده بالا :

سالاد بدون سس +3 قاشق روغن زیتون + 2 عدد موز متوسط + یک عدد سیب
شام :
وعده معمول روزانه ( البته با توجه به این که طوری تهیه شده باشد که حاوی کمترین میزان چربی و قندها باشد ) + سبزیجات + ماست کم چرب + یک لیوان شیر +5 گرم گلوتامین

الـان برم سـالاد بـا سس زیـآد + 0 قـآشق روغن زیتون ( اوع ) + 5 عـدد موز متوسط ( هوم ) + یک عدد سیب .
اَه .. مُتنفِـرم وقتی گفتگـو اینطوری میشههه >_< [!!]
میخوام پارتی بگیرم همین الان ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگ {:

خب حالا همه برقصین ^_^

کیک هم داره میاد /:

کادوهاتون هم به خودم بدید -__-

خب خب زود باشید ^_^
نقل قول: و بـآز هم خوددرگیـری هـای ایسـآن شروع میشـود ..
ا

چیکـار داری به خواهر من ؟! -_-

اون خود در گیری میگیره منم دچـار خود در گیری میشم -_-

اصن تو مشکلی باهاش داری؟!-_-

ایمانننننن؟!>_< مگه تو نمیدونی آیسان زود ناراحت میشه -_-

اذیتش نکن >_< عــه -_-

[میدونم با من نبودی ولی دلم خواس بپرم وسط ^_^ ]
(22-04-2014، 15:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لـوس تخس دوست داشتنی -_-

مـن عاشقتم وزغ خانوم ^_^

بُرو گُمشو .. -_-

خفه نمیر |: [!!] از جلـو چشمام خفهه شُ -_- تُ |: ..

بیشووررر -_- دیگه بهت مُحبت نمیکُنم -_-

(22-04-2014، 16:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: و بـآز هم خوددرگیـری هـای ایسـآن شروع میشـود ..
ا

چیکـار داری به خواهر من ؟! -_-

اون خود در گیری میگیره منم دچـار خود در گیری میشم -_-

اصن تو مشکلی باهاش داری؟!-_-

ایمانننننن؟!>_< مگه تو نمیدونی آیسان زود ناراحت میشه -_-

اذیتش نکن >_< عــه -_-

[میدونم با من نبودی ولی دلم خواس بپرم وسط ^_^ ]

خودت زود ناراحت میشی T_T [!!]

بی ادب -_-

من خوار هیشکی نیستم -_- فقد قیصرُ المُلُک الشتـولُ البتـول سوگلی اول بابام هستم -_-
(22-04-2014، 15:59)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://upload7.ir/imgs/2014-02/00516109706042336721.png عزیزم چقـد غمگینه پِسَـره .. -_-

بـرو -_- بـرو قـربون صـدقه پسر مردم شو -_- برو -_-

بـه بابا میگم با کمربند کت و کبودت کنه -_-

وای وای وای ...

(22-04-2014، 16:03)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بُرو گُمشو .. -_-

مـنو از محبتت دریغ نکن !! _-_

مـنو بخشششش که درخشیدی و من چشمامو بستم

که درخشیدی و من چشمامو بستم

منو ببخش ... |||:
(22-04-2014، 15:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2014، 15:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بگم بگم ^_^

خیلی واسم مهمه ♥_♥

مـبـارکه^_^ اسم اصـلـی شـاپـور چیه ؟! ...

ممم /:

ینی بگم ^_^

عاغا احمدرضا ^_^ (فکر بد نکنین این نیستا |: )

هییییم *^_^*
(22-04-2014، 16:06)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2014، 15:59)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بـرو -_- بـرو قـربون صـدقه پسر مردم شو -_- برو -_-

بـه بابا میگم با کمربند کت و کبودت کنه -_-

وای وای وای ...

(22-04-2014، 16:03)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بُرو گُمشو .. -_-

مـنو از محبتت دریغ نکن !! _-_

مـنو بخشششش که درخشیدی و من چشمامو بستم

که درخشیدی و من چشمامو بستم

منو ببخش ... |||:
تُففففففففففففففففففف |: [خیس شُدی!؟]

دُوست دارم قربون صدقش برم -_- جِلو من ب دُختر همسایه میگه دوسش دارم اونخت ب من میگه نمیخوام بهم مُحبت کُنی -_- دُختره ی پـُرووو >_<

چشم چشم دو اَبـرو .. دمـاغ و دَهن پُـر اَع خـون -_- ..

از اینـا میخوام )): از همشون -_-* ♥ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uploadax.com/images/15468741428499075977.gif
نقل قول: تُففففففففففففففففففف |: [خیس شُدی!؟]

دسوت دارم قربون صدقش برم -_- جِلو من ب دُختر همسایه میگه دوسش دارم اونخت ب من میگه نمیخوام بهم مُحبت کُنی -_- دُختره ی پـُرووو >_<

بـرو گمشو اصن -_-

عبشی >_<

بیشخور >_<

با احساسات من بازی کردی )": -_-

خیلی خری >_<

اصن به تخم نداشتم -_-

قهرم -_- دافسcry girl

نقل قول: ممم /:

ینی بگم ^_^

عاغا احمدرضا ^_^ (فکر بد نکنین این نیستا |: )

هییییم *^_^*

احمد رضا یه اسمش؟!!! آخیییییی

هـع یـاد احمت افتادم |: ... هعییییی! آیسان.. ):

اسمش خوشگله^_^ بت میاد اسمش نور نوری {: