انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【111】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-04-2014، 18:38)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جـمـع کـنـیـد پـری اومـد !!! اوه اوه اوه

لـادن ج بـتـو بـا سفید مینویسم بقیتون نخونید !!-__-

ببینم کـی فوضولی میکنه-__-

من اشتباه نمیکنم لادن من رنگ شرت های لویی رو میدونم با هم میریم خرید
دیروز لویی برام طلا خرید ^--^
سلاااااااام مجدد
هـیـچـی نبود رکـی !! فقد یـه دعـوای هـوویی بود (: آیسان هم خوند|:
(20-04-2014، 18:42)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی پری کیه؟!

مـــن^__^
پریا من ج تو دادم برگرد صفحه های قبل میبینی -_-
ســَ رهـآآآآ ... ^_-

خـوبی آبجـی جـون ؟ ..
(20-04-2014، 18:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خرم -_- من آشغالم من ی عوضیم که وجودم باس خاطر توئه آفته |: [!!]

هیممم دلم میخواد برم تیغ بردارم رگمو بزنم .. بیا تیغو بردار و این شاهرگ عشق را بزن ای دل نکن زار نکن دور از دل اوننن -_-

هیمممم S: فاطییی میخوامششششششششش >_< فاطییی ))): S:

چـیـز خُـل-_- بـخـاطـر اون؟! -__- تو دیـوانـه ای؟!-_-

دیـدی قیافشو؟!|: خخ حـدس میـزنم بـاس خیلی دیدنی بوده بـاشـهD:

ووییییی آیسـان درکـت میکنم >_< منم اونـو میخوام>_< حـس و حالمون شبیه همه|:
(20-04-2014، 18:44)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هـیـچـی نبود رکـی !! فقد یـه دعـوای هـوویی بود (: آیسان هم خوند|:

من چیرو خوندم!؟ |: ..

دوتا عوضی تا خرخره پُر .. مُخا خسته از زر ز رتُ .. مسیرو جر بـده تُ -_-

آهنگش قدیمیه ولی عاشقشم لـامصب (: [!!] SadEQ Ft SoganD >_< ♥

من اینم من اینم من اینمممممم ^_^ نیش ناش نیش ناناش ^_^
چ باحال هیشکی منو نمیشناسه :|
(20-04-2014، 18:44)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 18:39)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 18:35)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لـآدن0_o
بله ¿¡ cof

سپـآس کــن -_-

یه جوری شدیـآ..!vahidrk
چه جوری ؟!^--^

بی ادب شدم ؟!^--^