انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【111】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فاطی با هم رقابت کنیم؟

یک دو سه!!

از الان شروع شد ببنیم کی میبره!!

تا اخر این گفتگو !!

باش؟؟؟

جایزه چی باشع؟؟

خداییش من نام کاربریمو عوض کنم یا نکنم؟

مغزم پوکید..

جوآآآآآب
(20-04-2014، 20:07)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعـــلاََ بصبر !!! |: فعلا باس صب کنیم نویسنده ها انتخاب بشن !! بدش من خودم سر صبتو باز میکنم !! درباره ی همین مدیرای ازمایشی |: !!

چَـشـم (: تچکر ^_^

(20-04-2014، 20:07)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی با هم رقابت کنیم؟

رقابت چییی؟!میخوام برم تاپیک بزنم ...
کل ارسال‌ها: 2,645
کاربر # ارسال
Directioner girl 176
First Star 109
ツ נڅــ ـ ـ ـےツ 108
ERF@N 106
آتوسا(1) 104
××~بهتـــرین××~ 103
キム尺刀ム乙 100
DJ✘ Mona 90
ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ 88
pink lady 85
ღღ KaYiP pRenses ღღ 85
ツ سـُــــکـُــــــوت ツ 85
helenpak 72
$LAM$ 71
★★★ CHRISRONALDO ★★★ 63
~KiAηA~ 60
ツBlack staR 56
melodi+ 51
இFATEMEHஇ 50
¥ M O H S E N ¥ 49
ᗩ☂ᕮℱᕮᕼ 46
✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ 45
✘v!☻lent girl✘ 44
♥CRAZY G!RL♥ 43

این مال گفتگو قبلیه!!
نصفشو گذاشتم چون خیلی خیلی زیاد بود!
پاسخ: 2,641

(20-04-2014، 20:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 20:07)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعـــلاََ بصبر !!! |: فعلا باس صب کنیم نویسنده ها انتخاب بشن !! بدش من خودم سر صبتو باز میکنم !! درباره ی همین مدیرای ازمایشی |: !!

چَـشـم (: تچکر ^_^

(20-04-2014، 20:07)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی با هم رقابت کنیم؟

رقابت چییی؟!میخوام برم تاپیک بزنم ...

نع اغا رقابت خونم کم شدع -_-

هر کی ارسالاش تو این گفتگو بیشتر باشع برندس :]

من که می دونم تو میبری :\\\\
از رقص پایتل های شیک پا ب سن
از زوزه های پیرزن ارتیست روی سن :|
ســـ |:
فعلا !!!!

برم تـاپیک بـزنـم !!!
(20-04-2014، 20:12)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از موی سبز پشت لب دوست لزبینم
از بوی بد زیر بغل نقاش ها متنفرم |:

(20-04-2014، 20:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـ |:

الان دیگه از من میتقلبی |:
چقـد حسـ, بـدیـ, بهم بـزنی -_-

افسردهـ شـدم -_-
یکیـ هس دارع مخمو کیسه میکشه {!!}

می خوام بزنم رو زمین ولو شه -__-

اخه اصن شاهین نجفی شیطان پرس باشع :\

تو چرا بووقت می خارههه؟؟؟
(20-04-2014، 20:14)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 20:12)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از موی سبز پشت لب دوست لزبینم
از بوی بد زیر بغل نقاش ها متنفرم |:

(20-04-2014، 20:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـ |:

الان دیگه از من میتقلبی |:

اعصـآبم خـورده -_-

خـواستم مخفف بـآشـ, -_-