انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-05-2014، 18:13)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خـــــــدافظـــــــ... |:
مامـــــــی
خدافــــــــظ
(06-05-2014، 18:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:14)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:12)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـام ..

سلام آیسان (:

لینک دانلود فیلترشکن رو دارم |:

میدی بهم بی زحمت؟! ..

خوبی مرضی؟! .. عکستو گُذاشتی؟! ..
خوبم عزیزم~_~
بیا پ.خ^_^
بهت نیشون میدم(:
نورا -_-
تو هم بیا((:
(06-05-2014، 18:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:13)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:12)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:08)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گوشی فقط 1100 لامصب نه بلوتوث داره نه دوربین ولی تا 2 قرن کار میکنه تازه برای اینکه حوصلت سر نره ماربازی هم داره |:

(06-05-2014، 18:07)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَلــــآم ..!(:
مرضـــــی سلام.
خوبی؟

سَلــآم بر برادَر گـــرامی|:
خــوبم^_^
تُ خـوبی؟
نیکـــــــــی ..|:؟!
من متعلق به همتــونَم||||:

(06-05-2014، 18:12)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـام ..

^_^
سلـآم!.!
مرسی منم خوبم فقط حوصلم پوکیده 

چــرا|:؟!
نمیدونم والا
(06-05-2014، 18:16)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 18:13)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 17:45)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بر و بچ الان یه سوال ذهن منو درگیر کرده:|
پارمیدا هجده سالش نبود؟•_•

هع هنوز کجایی !!

یه بار به من گف 22 میرم پیش دانشگاهی

بعد گف 18

بعد گف 16 حتی قسم خورد

بعد گفت 12 سالمه دارم برا تیزهوشان می خونم

بعد گفت یه خواهر به اسم سایه داره اون دوازده سالشه !!

بعضی اوقات خوددرگیری هایه خودشه سر اون موجود غیر واقعی میندازه ...!!

الانم تو پروفایلش زده 15.14

هنوز به من میگفت نی دونم می خوام برم نروژ یا یه همچین جایی...

هلن میدونستی بابای من دستیار رئیس جمهوره (:

انقدر پولدارم |:

یه خواهرم دارم (:

منم 23 سالمه دارم واسه دکترای دانگاه میخونم آخه بابام گفتش که زودتر تموم کن (:

تازشم میخوایم بریم تو کانادا زندگی کنیم D:

جدی گفته دستیار رئیس جمهوره ؟ O_o

قطعا چاخانه ...

آورین این کانادا رو خوب ومدی !!

حوصله ی دونه دونه ی سلـآم ندارم ...

پـَع هرکی گف سلـآم سآم علک !!

مرض منم فیلترشکن می خوام :\
من رفتم 
 خدافـــــــــظ 
آیسان و نیکی واستون فرستادم (:
آیساااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان ^_^

جیغ {خیلی کوتاه} گلوم گرفته نی تونم جیغ بزنم :\

عوض رژ جیغ میزنم !!
مرضی حالم خوش نی تُ بیا پ.خ

(06-05-2014، 18:21)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عوض رژ جیغ میزنم !!

خوبی فدات!؟ ..

عکس جدید تک آلبوم بوی فرند رو دیدی؟! .. (:

خیلی خُشگله توشون مین و کوآنگ ..
کدوم مرضی آیسآن .. ؟ ..
(06-05-2014، 18:21)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضی حالم خوش نی تُ بیا پ.خ

(06-05-2014، 18:21)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عوض رژ جیغ میزنم !!

خوبی فدات!؟ ..

عکس جدید تک آلبوم بوی فرند رو دیدی؟! .. (:

خیلی خُشگله توشون مین و کوآنگ ..

اومدم((: