انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سپاس بدید ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=106334

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=106333
هوووممم....
ینـــی صــآبر بـــه من ســـپاس میده؟؟؟؟؟
امیـر ! |:

تُ ک راس میگـی |:

تو خـودت نـظره عرفانو تاعید کـردی |: ..

گُف باید از اون طلاق بگیـرم |: تُ هم گفتی وقتی بزرگتر حرف میزنی نباس رو حفش حرف زد |:

تو قرار بود واسم ی کاری بکنی یادت رفــته ؟ -___-
(07-05-2014، 19:57)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2014، 19:56)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ALONE B0Y

من تورو میشناسم عایا؟!!!!

یــــــــــــــو ؟ |:

.

ستاره = ستی

شما؟!!!!
(07-05-2014، 19:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوووممم....

معلـــــــــــومه که نه !!
هع
^__^
(07-05-2014، 19:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوووممم....

من که مدیرم کلا از اقا صابر 8 تا سپاس گرفتم |||:
با چ امیدی اینو گفتی اگه الانم اینجا برا اینکه ببین عآیآ گ آ هنو خراب میشه یا نه ||:

(07-05-2014، 19:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیـر ! |:

تُ ک راس میگـی |:

تو خـودت نـظره عرفانو تاعید کـردی |: ..

گُف باید از اون طلاق بگیـرم |: تُ هم گفتی وقتی بزرگتر حرف میزنی نباس رو حفش حرف زد |:

تو قرار بود واسم ی کاری بکنی یادت رفــته ؟ -___-

من نگفتــتم راضیم یا نع فقط گفتم رو حرف جوجه اردک زشت نحرف مرغ بچه ||:
ماشالا خانواده همه از نسل مرغین

||:
هــــه (:

آخـی |:

دلـم وآسـه مونـآواحمـد تنگ شـده )":

یـآدش بخیـر اون روزا !! دیگـه هیچـی مثـه قبل نـی |:

مثلـه اون روزآیی کـه الکـی بـآ مونـآ و احمـد دَوا میکـردیم نـی |:

)":
عشقمـ اومـد ^_^ خـدافـسـ.. ^_^
رفدمـــــــــ شــــــــــــــآم
بآی آل
=)
(07-05-2014، 19:59)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2014، 19:57)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-05-2014، 19:56)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ALONE B0Y

من تورو میشناسم عایا؟!!!!

یــــــــــــــو ؟ |:

.

ستاره = ستی

شما؟!!!!
مکالممون مث مکالمه های اینگلیسی شد ||:
امــــیــر ||: