انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-05-2014، 19:26)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:24)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:21)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:19)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون پاهاشه |: اونم بدنشه |: .. -_- (: دیگهـهه چی بگـم |: ؟

خب من که قانع نشدم.
بعدا صحبت ميکنم.

اينجا بچه 12 ساله نشسته .__.

آره |: کُلـا عکسـآیه من +18 هس -_- غـزل |: نیگـآ نکـن |: ..

مـَن !؟ |:

بـه اون بـچـه بـگوو ..

غزل ديروز چه سوتي اي دادي ^__^

خعلي حال داد Big Grin
خُ مـَنــی شـو نـیدونــستم .. /: ..

ای عــمو مــَن رو آگـآه کــُن ..
مهشید ^_________^
(06-05-2014، 19:25)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخـوام یـه آهنگ بخونم واستون !! :|

بخونم ؟! (:

(06-05-2014، 19:23)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی !!

چونکه میخواییم بریم شیراز زندگی کنیم>_< !!!
واقعا؟! ..

خوب تنوع که بد نی ؛ بعد از یه مدت عادت میکنی !! ..
نچ نچ نچ
اینا فقط حرفه
تجربس که ثابت میکنه

(06-05-2014، 19:25)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بخونم ؟! (:

(06-05-2014، 19:23)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی !!

چونکه میخواییم بریم شیراز زندگی کنیم>_< !!!
واقعا؟! ..

خوب تنوع که بد نی ؛ بعد از یه مدت عادت میکنی !! ..
نچ نچ نچ
اینا فقط حرفه
تجربس که ثابت میکنه
مسخره نکن دیگه بچه نیستن
حالا درکت کردم نیایش >_<
بهد من بچه نگید
حالا ترسو هستم ولی بچه نیستم
(06-05-2014، 19:25)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واسه غزل خودش نمیدونه ^___________^

من شوهر ندارم میرم واسه بقیه شوهر میگیرم ^________^
غزل سنش مناسب لـوک نی !! -_-

(06-05-2014، 19:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع خوبه ولی خوب چند روز ممکن نیام اینجا>_<
تازع من اونجارو نمیشناسم ادماش چطورین؟0_0

ای خداع چرا-_-
من شیراز رو دوس ندارم-_-
پوفف چه بد :/

نمیدونم :| کلا شهره رو کوه ها و بلندی هاس !!

ولی خب کلا من با شهر غریب زیاد کنار نمیام :/

آدم هاش هم نمیشناسم ولی بازارهاش کم بود -_-
(06-05-2014، 19:25)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:24)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-05-2014، 19:22)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اينجا بچه 12 ساله نشسته .__.

عـمو اگـهه سینـآ بیــآد !؟ .___.

اگه اومد عادي باش Smile

.__.

چـطوری !؟ .__.
[/quote]

مثه من

.____.

،____،
[ -> ]

بخونم ؟! (:

بخون T_T
مـُزآحـم شـُدم .. 8_8

هـیییم ((ـ_ـ*))

بـدرودـ (-_-*)