انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه با نفر قبلی تو یه اتاق باشی بعد.......(قول می دم ضرر نکنی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اخلاق منو خوب میشناسه کاری نمیکنه.منم با گوشیم  موزیک میگوشم تا برق بیاد.
داره انتظار میکشه ولی خو انقد حرف میزنم باهاش که خودش از دری دیواری پنجره ای جایی فرار کنه
میخوابم.البته قبلش هندزفریمو میذارم تو گوشم.Big Grin
فقط نگاش میکنم
(09-10-2014، 21:25)ali sherl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط نگاش میکنم
اخه توتاریکی چجوری نیگاش میکنی؟
(09-10-2014، 22:11)رجب 12354 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 21:25)ali sherl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط نگاش میکنم
این یه موردو بات موافقم.

خب راست میگه تو تاریکی که چیزی معلوم نیستHuhExclamation
(09-10-2014، 23:15)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-10-2014، 22:11)رجب 12354 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فقط نگاش میکنم
این یه موردو بات موافقم.

خب راست میگه تو تاریکی که چیزی معلوم نیستHuhExclamation

ای هم حرفیست

خو بچه تاریکی نگاه میکنه

چیکارش دارین

خخخخ
از دست تو....

با هم میحرفیم تا برق بیاد.
(10-10-2014، 19:16)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از دست تو....

با هم میحرفیم تا برق بیاد.

ا مگه من چه کردم

باز همه تقصیرات موند گردن من گردن شکسته

البوم جدید زد بازی می گوشیم تا برق بیاد
آرمین رو بیشتر پایه ام.