انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه با نفر قبلی تو یه اتاق باشی بعد.......(قول می دم ضرر نکنی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2020، 14:11)Guildfordia214 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 13:53)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشینم چت میکنم

Chat ya Chet?
مسئله اینست!!!

میخوابم!

تو روبیکا می چتم تو هم بخواب
(12-03-2020، 14:14)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو روبیکا می چتم تو هم بخواب

خوبه!

منم دارم زبان های خارجه رو با خوابیدن یاد می گیرم!!!
اممممممممممممم
اگه دختره باشه با هم گپ میزنیم
اگه پسر باشه .......
ملیکا جونم هستش میشنم باهاش میحرفم
من هنوز خوابم! Big Grin Big Grin Big Grin

برقا اومد، بیدارم کن، هم اتاقی عزیز!
حتما
میشینم ب در و دیوار نگاه میکنم
(12-03-2020، 20:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما

برق رفته ها پس هچی نمی بینی

حرف دلمو بهش میزنم
(12-03-2020، 21:10)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 20:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما

برق رفته ها پس هچی نمی بینی

حرف دلمو بهش میزنم

بهش میگن دید سوم ( با چشم سوم کلا فرق می کنه)

چشماتو ببند، دستتم جلوش بذار، بعد از چند لحظه یه چیزایی می بینی، تمرین کنی، کم کم می تونی تو تاریکی ببینی!
عجب بیدارش میکنم
با هم گپ میزنیم