انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه با نفر قبلی تو یه اتاق باشی بعد.......(قول می دم ضرر نکنی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-10-2014، 20:22)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرمین رو بیشتر پایه ام.

خو باشه منو نکش آرمین گوش میدیم

حالا نکته

کدومشو گوش کنیم

من بیشتر میری برو و صدا قطع شد و دیوونه و چه قد خوبه رو دوس دارم بقیه هم دوس دارم ولی تو شعرا آرمین اینا بیشتر شما چه طور
عزیزم بذار اول منوتو تو یه اتاق بریم بعدش برق بره اونوقت درمورد آهنگش تصمیم میگیریم.
(10-10-2014، 20:39)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم بذار اول منوتو تو یه اتاق بریم بعدش برق بره اونوقت درمورد آهنگش تصمیم میگیریم.

اه تو خواب ببینی

واقعا که تو الا تو پخ برام نزدی که فوری بگم چه آهنگی

خیلی ..... هستی

خخخخخخ شوخی کردم باشه حرص نخور
اندیشیدی ...
اسن حالا که اینطور شد میگیرم میخوابم.

خخخخخخخخخخخخ...

خوب حالا که اصرار میکنی باشه دیوونه رو میگوشیم.خوبه؟دیگه رضایت دادی؟
خواب خوش خواب هف پادشاهی ببینی بعد خواب ببینی لولو اومده بخورتت

بعدم از شرت راحت شم

خخخخخخ شوخی کردم
هدفون میزنم سعیداسایش گوش میدم
یاباگوشیم کافه فوتبال نیگا میکنم(زیباترین گل های رونالدو)
(10-10-2014، 21:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بعدم از شرت راحت شم

خخخخخخ شوخی کردم
لولوووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بلا یی سر اون نیارم اون منو نمیخوره.سابقه دارم که میگم هااااا.Wink
(10-10-2014، 21:23)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-10-2014، 21:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بعدم از شرت راحت شم

خخخخخخ شوخی کردم
لولوووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بلا یی سر اون نیارم اون منو نمیخوره.سابقه دارم که میگم هااااا.Wink

نگران نباش هر چیزی دفعه اولی داره

اه دروغ گوش تو خودت دیشب گریه نمیکردی بعد من بت گفتم چته گفتی لولو دیدی بعد ....... خیس کردی

دروغ گو

خخخخخخ شوخی کردم دختر شجاعیی
شمادونفربه کارتون برسین من کاری ندارمSleepy
(11-10-2014، 13:19)رجب 12354 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شمادونفربه کارتون برسین من کاری ندارمSleepy
کار خوبی میکنی.