انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-05-2014، 16:57)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:56)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا خانواده ها اصلا یه جوریه که حتی یه موقع هایی هم دیدی دختر با باباش ازدواج کردع...!
پسره هم با خواهرش نامزدن :/
والا :|
i hate U pmc..!  :|
رکی بدنیا نیومدن؟>.<

چرا چرا ^_^
یه دخدر و یه پسر ^___^
همین امروز ساعت 5 به دنیا اومدن ^_^
من 7 ساعته بار دار میشم!  :|
پدر نبودش میگه اسمشو بزارم اصغر و کلسوم :|||||||
مهراوه هم میگع بزار مهراوه و مهراد!
چ کنم من ؟ :/
من گفتم بزار ادرینا و جانیار
ادرینا که پیشنهاد خودت بود جانیار من گفتم^_^
جانی صداش میکنیم
من خالشونم >.<
یاد جکی جان می افتم ..! :|
/:
(13-05-2014، 17:05)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نـمـیـشـه بـیـن آهـنـگـآشـون فـرق گـذآشـت هـمـشـون قـشـنـگـن ..
ولـی مـن تـنـهـآیـی و کـمـآ  رو بـیـشـتـر از هـمـه دوسـت دآرم ..

شبا ، ردپا ، تنهایی ، سنگین ، آسمون ، برد و باخت ، کما ، باد و بارون ، کلمه عبور و شهر من !

اینا بهترین فیتای حصین و صادقن بنظر من !
(13-05-2014، 17:09)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:57)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:56)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 16:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا خانواده ها اصلا یه جوریه که حتی یه موقع هایی هم دیدی دختر با باباش ازدواج کردع...!
پسره هم با خواهرش نامزدن :/
والا :|
i hate U pmc..!  :|
رکی بدنیا نیومدن؟>.<

چرا چرا ^_^
یه دخدر و یه پسر ^___^
جانی صداش میکنیم
من خالشونم >.<
/:
خود دانی|:
عرفان میگم با فایـر فـآکس یـآ کروم بیـآی خعلللی بهــتره !

هم سپـآس میتــونی بـدی ؛ هم میشـی عـرفی قبلی :/

هم مث بچه آدم حرفـ میزنی :/

خعلیییی شیـک و مجلسی تـر :/
(13-05-2014، 17:08)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/15669682688860448846.png

||:

ایمان میتونی حستو تو این لحظه برا ما توصیف کنی؟..|:

مشکل جدول سپاس توی دیتابیسه !

تا حالا بهش بر نخورده بودی ؟
(13-05-2014، 17:09)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 17:05)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نـمـیـشـه بـیـن آهـنـگـآشـون فـرق گـذآشـت هـمـشـون قـشـنـگـن ..
ولـی مـن تـنـهـآیـی و کـمـآ  رو بـیـشـتـر از هـمـه دوسـت دآرم ..

شبا ، ردپا ، تنهایی ، سنگین ، آسمون ، برد و باخت ، کما ، باد و بارون ، کلمه عبور و شهر من !

اینا بهترین فیتای حصین و صادقن بنظر من !
هـیـم رد پـآشـونـم خـشـنـگـه ^-^

اصـن هـمـه آهـنـگـآشـون قـشـنـگـن ^-^
(13-05-2014، 17:11)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 17:08)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/15669682688860448846.png

||:

ایمان میتونی حستو تو این لحظه برا ما توصیف کنی؟..|:

مشکل جدول سپاس توی دیتابیسه !

تا حالا بهش بر نخورده بودی ؟
زیادد|:
معمولا با خوشحالی خیلی زیاد و عکس العمل عجیب طرف همراه بوده|:
(13-05-2014، 17:10)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 17:09)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
رکی بدنیا نیومدن؟>.<

چرا چرا ^_^
یه دخدر و یه پسر ^___^
جانی صداش میکنیم
من خالشونم >.<
/:
خود دانی|:
یــه اســم پــسر دیــگــه ایــی بــگــو ..! ^-^

مـثـلـا بـیــلــی ..! :|
تو خـیـآبـون دوســتــآش صـدآش کـنـن دســتــه بـیـل بـیـآ ایـنـجــآ ..! :|
خخخ..! :|
(13-05-2014، 17:12)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیادد|:

مث استاتوسیه که خودِ صاحبش لایکش کنه :|
(13-05-2014، 17:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2014، 17:12)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیادد|:

مث استاتوسیه که خودِ صاحبش لایکش کنه :|
خخخ|:
ولی اون خیلی ضایس خدایی|: